» »

Kdor išče, ta najde 10 milijonov!

Kdor išče, ta najde 10 milijonov!

««
5 / 10
»»

Good Guy ::

ma dejte dejte t je vse naštiman noben ne bo najdu čeka ker ga ni ampak bojo dal dnar naravnost v dobrodelne namene kar je tudi rpav
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

BigWhale ::

Bele barve ni v mavrici...

Nejc Pintar ::

ne, mavrica je bele barve:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

jeggy72 ::

Mogoče se pa ob sončnem vzhodu ( rana ura zlata ura ) zaradi kapljic vode ob slapu pojavi mavrica?

ensaso ::

A je že kdo kdaj bil pri kakšnem slapu? Namreč, pri slapovih je vedno mavrica, če je sončno.

manok ::

Čav!A je kdo mogoce pomislil na Dolenjsko?Kolko prebivalcev ma? Mi smo do pred kratkim bli prepricani, da se cek nahaja v okolici Novega mesta, in sicer smo se osredotočili na Luknjo.Barve(rdeca,rumena,bela) so v grbu in zastavi Novega mesta.Luknja je naravna znamenitost v bližini Novega mesta, zraven, ali pa celo v njej,pa je izvir Temenice.Glede na to,da se imenuje luknja, ma mogoče ta jama res kaksno luknjo,skozi katero ob soncnem vzhodu posije sonce(rana ura,zlata ura),in je v jami samo takrat svetlo,da najdeš ček.Z avtom se do tja ne da priti, baje da se parkira na pesku in v križišču je možno zaviti le levo in desno. Bega nas le: vse poti vodijo v...in število prebivalcev.Ljudje so nekoč živeli v jamah, ki so jim dale zavetje, varnost, ceje v njej izvir, potem tudi vodo...-neznosna lahkost bivanja.
iščimo naprej:)!

Storm ::

Ma skor grem stavit da bo en od namigov Od višine se zvrti... in potem bodo vsi lazli gor na planiško veliknko...haha.
Markec The Great

V-i-p ::

Jebempti, ne morem zdržat, dejmo slo-techovci! ;)

Namig številka 9 (sreda, 21.09.2005)

Poišči količek in glej namig št. 3.

Uff, meni se tole sliši kot, da moraš najprej poiskati nek količek, takrat pa pogledati še namig številka tri, ki te vodi dalje (Rdeča, rumena, bela. To mavrica je vesela).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

rozica ::

sm bla v Planici....pa nism vedla da morm okol količkov gledat.... ajojjj
joke
bi bla pa vesela tud jaz, če bi najdu kdo od slotehovcev....
Poglejte fotko od Mateva... mogoče je količek od panoja???
srečno!

V-i-p ::

Tudi jaz menim po današnjem namigu, da je v igri Planica, ali pa tam okoli no :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

pumatech ::

Ali se motim ali pa je količek - palica za označevanje višine snega ob cesti RDEČE ;( RUMENE :) barve.
Pa imamo mavrico iz namiga št.3.

Kje je kaj snega še sedaj v dolini ( v gorah je tako nov zapadel ).

Treba bo iti v dolino Vrat in poiskati sneg in količek.

Upam da imam prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pumatech ()

neoto ::

Mogoče stoji količek svetovnega rekorda?

rozica ::

vse količke v Planici je treba obrnt hehehe
a sem vas zastrupila s to Planico a? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: rozica ()

r3m1ngt0n ::

A že vsi kopljete, al kje ste? :D

rfmw ::

a lahko kdo pripopa pravila (najbrž je bilo objavljeno s prvim namigom)? Ko bo dan zadnji namig, koliko časa bo še igra veljala, ali se že naslednji dan zaključi?

lp

EDIT: koliko namigov je še do konca?
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rfmw ()

chazhmy ::

rfmw ::

Hvala!

Morda je za koga bolj zanimiva igra "iz naslanjača", kjer je treba zadeti občino, kjer se ček skriva, nagrada pa je 100.000 SIT. Sodeluje lahko vsak večkrat. Hitro 100.000 dopisnic in napisati Slo-Tech, planica-občina KR.gora:D
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

rfmw ::

ali poteka še na kakem drugem forumu razprava o tej igri?
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

veteran ::

Saj bi šla jaz ampak me bega tale: Rana ura, zlata ura.

V Tamar greš z avtom lahko zjutraj, potem pa ob skakalnicah redar zapre rampo in je treba kar peš.. ;)

newzealand ::

naj povem da sem glih iz planice. ob doskočišču rekorda je nekaj res prekopano, vendar dvomim da bi kaj bilo tam. samih količkov pa v planici ni bilo videti niti proti izviru. bolj ko premišljujem se mi zdi da je preveč na očeh ljudeh kjer je polno tujcev. kaj če bi našel kak tujec. ljudi pa je bilo zelo veliko ki so iskali ček. morda je bilo ob rekordu res kaj je igre konec ali pa je odlično zavajanje.
 and Settings\isekne\My Documentspicto263

and Settings\isekne\My Documentspicto263



////
Take slike ne delajo... naložite jo na nek spletni strežnik... Tody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Bojevnik ::

Rana ura, zlata ura. A ni bilo to v kekcu?

newzealand ::

tudi v tem koncu ni bilo nobenega količka

predator32 ::

Fosil je nekako pametno napisal:Ne bit naivni, namigi so sigurn sestavljeni tako da brez zadnjega nimaš šans,ali pa v obratnem vrstnem redu...
Dosedaj so dajali namige ki bi lahko pomenili vsekakor vsesplošne stvari...V tem zadnjem današnjem pod št.9 pa je le uporaben se pravi poišči tam količek in uporabi namig št.3..se pravi da ni rečeno da ne bo še v kakšnem namigu naprej treba povezat še katerega od prej...zatorej pomojem šele nekako z zadnjem ali mogoče predzadnjim bo stvar postala malo bolj logična in potrebna razmišljanja ter ugibanja.

Nejc Pintar ::

V knjižnjici sem si sposodil knjigo Neznosna lahkotnst bivanja, grem brat:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

Nejc Pintar ::

drugače pa bo morda po zadnjem namigu "dirka"
Lahko je biti prvi, če si edini!

newzealand ::

IMAM OBČUTEK DA SO GESLA V NEKAKŠNEM KROGU. SLEDI TEMU IN POTEM TEMU ......
KO BO ZADNJE GESLO BOŠ VEDEL KJE JE TOČNO. DOKLER KROG NI SKLENJEN NE MOREŠ REČI DA JE KROG

Brilko ::

newzealand: ampak če imaš ideje in znanje, ga lahko sam dopolniš, in mu brezskrbi lahko rečeš krog. :)

Antares22 ::

Nobene finte ni ! Ček je 100 % skrit. Dvomim, da bi si Slovenske novice privoščile kakšno zavajanje. Po moje more bit na lahko dostopnem kraju, ker drugače pogoji za iskanje ne bi bili za vse enaki. Upam samo, da nas ne zavaja preveč planica !
Kaj pa kakšen zanimiv količek blizu Savice ? Bojim se, da tisti znak slovenskega turizma ni tako nedolžen....
Everything he touches turns to gold....

newzealand ::

ček je zagotovo in tu ni debate.kar se tiče kroga na povem le toliko da so besede ali črke v določenem krogu lahko tudi glavno geslo oziroma kje bi to lahko bilo.( rebus) kot rešitev križanke ki je povezan z naravo. ne vem ker mio rebusi ne grejo kaj dosti od rok. do št 5 še gre pol pa nič več

Brilko ::

Ček zagotovo je, ker je to javna nagradna igra, in moraš iemti prijavljeno...

ankaslovanka ::

ne vem, sam mogoce prevec gledate na to planico pa kranjsko goro in pol nekak ne gledate na druga mesta.. in zdej k sm jes brala te vse poste, mi tud vse gre nekam prot planici :) ..

nekak lah skor zihr ze zdej recemo da je to nekje na gorenjskem ane.. ce pravte da cifre tko pravjo.. sam gorenjska je mal obsirnejsa kot sama kranjska gora..

cek pa mislm, da dejansko je nekje skrit, ce pise v pravilih, da je lokacija ceka pr notarju spravljena v kuverti.. pomojem da bi blo tko javnost zavajat nekak ilegalno no, ne prevec na mestu da bi si en tak cajtung kot so novice lahko to prvoscl..

mislm pa, da v pondelk bo dirka, stoposto.. razn ce se bo komu posrecl, da bo ugotovu zadevo.. (brata nafehtala da greva iskat v nedeljo nekam:D)
'till then

predator32 ::

Saj ravno to sem hotel povedat,počakat bo treba na zadnje geslo ki zna bit zelo konkretno,in potem se lahko začne prava dirka v stilu filma Rate race:-) Na zadnje geslo v ponedeljek počakat pa vidimo...rana ura zlata ura..lahko navsezadnje pomeni v ponedeljek zjutraj ko izidejo novice..kdor jih prej ima prej melje...vse poti vodijo...k istemu cilju...k čeku za 10 milijonov.

digidon123 ::

najbolj me bega ta namig:
8.Ni mesto, v njej pa živi 198.000 ljudi.

če gledamo da ima maribor 153.000 prebivalcev, ter je drugo največje mesto v sloveniji.
potem da moremo sklepat da to ni mesto ter ima več prebivalcev od maribora. Kaj nam te potem preostane? cela pokrajina?
Čeprav jaz sumim Rimske toplice, ampak tam ni niti pol prebivalcev kot v namigu št.8
ampak:
št.7.Vse poti vodijo v... RIM (lahko rimske toplice)
št.1.Blizu je izvir. (rimske toplice znane po izviru termalne vode)
št.2.Na križišču zavije levo.Ali pa desno.Odvisno od smeri prihoda.
če pogledamo sliko:

vidimo da na glavni cesti lahko zavijes levo ali desno odvisno skod pač prideš.
št.9.Poišči količek in glej namig št. 3. (mislim da se z takimi barvami označuje koliko vode je naraslo in padlo, ter višino snega nisem pa 100% eno od tega pa mislim da je. glede na to da so gore tam ter neki izviri je tudi toti namig možen.
št.4.Parkiraj na pesku mislim da je en parkirplac tam z peska nisem pa 100% bil samo 2x tam

takole zdaj pa brž v rimske toplice po 10mio, če pa jih ni tam pa bar na kopanje :).
chhh

ankaslovanka ::

zanimivo ja.. sam, kaj bi pa pol pomenil tistih 198.000 prebivalcev? tega niso oni kr tko rekl.. pa pomojem da dejansko misljo celo pokrajino, sej to ti pol omeji moznosti na eno petino.. prblizno :)

newzealand ::

planica 100% ni. če pogledamo samo križišče, lahko rečemo da lahko zaviješ v obe smeri lavo za planico in desno za korensko sedlo. mislim da nebi smel verjet tolk na gorenjsko oziroma planico.........rebus- ob vodi v križišču zavij desno ali levo kjer je pisan napis(barvast) kmalu zatem parkiraj.kdor prvi pride začuti neznosno napetos,kajti vsaka pot vodi le do tja. opazil boš količek ki je (3.št).........MORDA SE MI ŽE MAL MEŠA MOGOČE JE PA RES. upam da vsaj nekomu pomaga

ankaslovanka ::

pa to je lah tle ena vas pr grosuplu.. sam da nima tok prebivalcev :) mogoce pa misljo eno mravljisce k ma tok mravelj.. wtf? no ja, sam pise ljudi... tko da ne vem.. ocitno nam res ostaja samo gorenjska?

Zgodovina sprememb…

newzealand ::

škoda da kamnik ne spada pod gorenjsko

newzealand ::

precej me vleče v tisti konec
ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

Zgodovina sprememb…

rozica ::

o newzealand a sva se srečala danes v Planici?
ne morte mislit kolk enih količkov je tam 8-O
sem mislila, da bo večja gužva v Planici..... blo zlo zlo malo ljudi...
bomo počakal na naslednji namig......

newzealand ::

možn sam jest sem bil tam popolne in morm rečt da jih ni blo mal. še dva starčka sta iskala srečo svojega penzijona. očitno jima ga je vzela država. ali pa JIMA NIHČE NE PRIVOŠČI. SMOLA. jest sam upam da ga bo nekdo najdu ki nima veliko denarja oziroma nekdo ki resnično potrebuje. ponavadi denar voha denar.

newzealand ::

če bi mogu vam pošljem fotko iz planice pa ne vem kako jo iz mojega pc postavim tu gor,še v salonajih je bla ena
ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

Zgodovina sprememb…

Kami ::

Uploadaj sliko na www.imageshack.us potem pa jo prilepi tukaj :)

rozica ::

tud jaz sm bila tam popoldne newzealand.... srečala še ene domačine... smo se nasmihala drug drugemu hehe vsi praznih rok.
ja če kdo najde ček , ki ga full rabi je men čist ok :)
jaz sm šla itak sam za foro gor.... je fajn če si nekako zraven, vsaj si ne bom rekla, če bo ček res tam, da nisem šla...
good luck

Brilko ::

rozica: ampak če je ček ras tam, si boš še bolj očitala pomoje, zakaj ga nisi še 5 minut iskala, kot pa če sploh nebi šla tja. ;)

Sam si pa poskusila, kar je pohvalno.

newzealand ::

ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

rozica ::

brilko... ne ne bom si očitala, ker sem mislila, da je bl izi... pa ni... tako kot je nekdo rekel bo treba počakat na zadnji namig in imeti precej sreče... men je blo za zabavo, ker mam blizu, kam na drug konc Slovenije pa ne bi rinla...

newzealand ::

neče mi odpret strani če ma kdo msn mu lahko pošljem sliko po msn in jo da gor moj naslov je toyota_star@hotmail.com
ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

newzealand ::

pol pa povej kje si doma da se drugič oglasim na kavi če že čeka ne najdemo. enkrat bomo šli pogledam morda še v tamar.

Misak ::

No da eš jest pristavim nekaj svojega raziskovanja. Z zadevo se ukvarjamo tud na Slocartoonu, pa sem vseeno tok ql clovek, da bom delil moje ideje še z vami? (če bom kej pripomogu k temu):

Javorniški slapovi (občina Jesenice, Gorenjska):

Ko se človek poda k tem slapovom, nehote dobi tesnoben občutek pozabljenosti. Nikjer ni nobenih oznak o bližini teh vodnih lepot. Le slabo izhojena in že zdavnaj z grmovjem zarasla stezica vodi nad zgornji slap. Nekdaj, vsaj iskalcem fosilnih ostankov znani slapovi, ležijo pozabljeni komaj nekaj metrov pod cesto, ki vodi iz Jesenic na Javorniški Rovt. Najlepši je zgornji, 7+ m visok ter do 7 m širok pahljačast slap. Ko nanj posije sonce, se pred nami pokaže čudovit mavrični lok, ki prežene mračnost grape. Mavrica je najlepše vidna, ko se za nekaj metrov dvignemo na melišče ob levi strani slapu. Spodnje slapišče sestavljajo trije približno 6+ m visoki slapovi. Če bi ne bili skriti med stene grape in gosto grmovje, bi bili prav atraktivni. Morda se bo kdo namenil celo očistiti to področje, tako da bodo ti slapovi postali prijazni tudi za kakega smelega turista.

Nekaj namigov pa nimam blage veze, kao povezat s tem krajem 8-O
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

rozica ::

newzealand.... če povem kje sem doma, pa da dobim ves slo-tech na kofe ??? uuu a veš da sm gorenka :D

Misak.... javorniški rovt... ne ne... ljudje pr Novicah misliš, da poznajo te konce??? Pomoje bo kakšn bolj znan konc...

naslednji teden bomo vse vedeli in se smejali našim ugibanjem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: rozica ()
««
5 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smučarski skoki (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Šport
2179312451 (581) boolsheat
»

Prevare na Bolhi - lažno nakazilo

Oddelek: Loža
287500 (5475) Lion29
»

Ameritrade - NLB ne sprejema čeka iz USa?

Oddelek: Loža
103962 (3638) LoneWolf

Kdor išče ta SPET najde 10 mio (strani: 1 2 3 472 73 74 75 )

Oddelek: Loža
3729208505 (58729) Tody

Več podobnih tem