» »

Loterija - avtomatizirana

Loterija - avtomatizirana

Saladin ::

Primlo me je, da bi začel igrati loterijo Slovenije, ampak po nekaj ducatu oddanih srečk me volja mineva. Sama izpolnitev srečke zahteva dosti časa (če imaš sistem), potem pa je še tu stalen prevoz do blagajne in gužve na njej.
A se ne bi dalo uredit nekakšen trajnik, recimo z bančnega računa rezerviraš 3 jurje na mesec, preko določenaga internetnega sistema izpolniš srečke (recimo da daš 2 ali 3 fiksne številke, ostale pa naj program zapolni random), ta pa ti sam te elektronske srečke izpolni, pošlje, kontrolira rezultate in ti pošlje rezultate po vsakem žrebanju in ob morebitnem dobitku tudi takoj nakaže denar na bančni račun.
Tako lahko pozabiš na celotnen proces, živiš naprej, če dobiš kej super, če ne, nisi se nič namatral.
Obstaja že kaj takega?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Tody ::

Hmm kukr jest vem lahko muko skrajšaš na recimor enkrat na mesec. Tam lepo označiš da hočeš z isto srečko igrat 4 kola (kroge, runde whatever) in potem samo prekrižaš še željena polja oz število željenih kombinacij. in si za en mesec rešen.

Tear_DR0P ::

druga možnost ti je, da ta isti znesek nakazuješ zavarovalnici za življenjsko zavarovanje. Po možnosti skleneš takšno, da si zraven še krit za primer nezgode ali bolezni. Če se ti kej zgodi si dobil denar, če se ti ne zgodi nič, dobiš po končanem pogodbenem denarju nazaj vložen denar +%
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Saladin ::

Tody:
Srečke ti res ni treba izpolnjevat, vseeno pa je moraš sam kontrolirat ali nest na loterijo.

Zakaj pa ne bi dal, da ti trajnik in program naredi vse namesto tebe? Ne gre se toliko za "lenost", kot na dejstvu, da lahko na zadevo popolnoma pozabiš. Se ti ne da izpolnjevat kosa papirja, it v mesto, zmanjkalo ti je srečk, no problem. Greš na dopust, loterijo pa še vedno igraš.
Kar je mogoče še najvažnejše, na tak način se hitreje sprijazniš, da "nikoli" ne zadeneš. Če nisi zadel nič hudega, saj te ni koštalo nič časa in truda. Če pa zadeneš, ni šans da tega ne bi zgrešil. Dobiš email ali pa te pkličejo na dom, da si zmagal.

Če se ti kej zgodi si dobil denar, če se ti ne zgodi nič, dobiš po končanem pogodbenem denarju nazaj vložen denar +%


Tear_DROP
ČE bi bila zadeva tako enostavna, kot jo opisuješ, bi se splačalo razmislit ;)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Vikking ::

Saladin: betandwin.com

bastadu ::

Tudi sam sem že večkrat pomislil, da bi bilo fino stalno igrat loto, vsak teden... amapk kaj ko se meni ne ljubi onih križcev gor delat... To je kr dobra ideja, da bi imel na trajnik:D

Saladin ::

Vikking: Za igranje na tvoji strani ti vzame več časa kot da izpolnim lostek, se odpravim v mesto in oddam srečko.
Torej si zgrešil point.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Tody ::

hya sej pri loteriji računajo na to. Lahko bi naredil nek mehanizem ki bi on line srečke izpoljneval samo oni hočejo da jim ti posvetiš več časa :) Drugače pa kar je tear drop povedal ni kake jebe. Jest sem šel z eno luštno punco na kavo podpisal 3 papirje in zdej vsak mesec vlagam 20 eurov v "loterijo". Ko bom star 48 let bom zadel okol 8 mio sit :D

Vikking ::

Vikking: Za igranje na tvoji strani ti vzame več časa kot da izpolnim lostek, se odpravim v mesto in oddam srečko.

Saladin kaj je s teboj narobe? Da se registriraš potrebuješ 5minut. Nato pa potrebuješ cca. 10 sekund da izpolneš napovedi.

Zgleda pa da si na začetku nisi dovolj dobro ogledal. Poleg tega da imaš hitro izbiro, si lahko izbereš napovedi do konca leta in še naprej. Cel rang športa. Staviš lahko tudi na volitve (politika). Dobitki so takoj ko je znan uraden rezultat.

Pri stavah si lahko pomagaš z hitro stavo, kjer ti izbere najpopularnejše stave tistega dneva... ma neskončno možnosti, lahko staviš tudi med tekmo, lahko staviš na stvari npr. pri košarki koliko točk bo dosegel določen igralec (več, manj), koliko skupnih točk v določeni četrtini....

Nevem kaj je lahko še bolj preprostega kot to.

largie ::

odkar imajo ta sistem da dobiš to potrdilo o vplačilu na posebnem listku, ti ni vedno treba izpolnjevati novega listka, če seveda vedno igraš na iste številke. vplačaš pa lahko za pet krogov vnaprej naenkrat. tistih 1x na mesec pa res ni tak težko stopit do vplačilnega mesta. če pa ne maraš gužve, ne vplačuj v nedeljo ob 11:50.

meni se to zdi odličen primer racionalizacije, pomisli koliko manj papirja porabijo in koliko manj stroškov imajo.

MaCoFaCo ::

Nekaj mesecev nazaj sem jih kontaktiral glede tega, pa so rekli da imajo v načrtu prenoviti sistem (plačevanje listkov z moneto, ...).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8820997 (11190) Dzhimen
»

Nateg s spletnimi igrami na eLoterija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6615667 (13306) msjr
»

Igre na srečo - eloterija.si

Oddelek: Loža
3810622 (8099) msjr
»

Loterija slovenije

Oddelek: Loža
123823 (3108) metodkolar
»

Športne stave

Oddelek: Loža
323230 (2639) blue96

Več podobnih tem