» »

ADSL in XP !?!?!

ADSL in XP !?!?!

Johny21 ::

zanima me ali je kdo skapiral kak se v xp jih nastavi, da se ADSL samodejno poveze na net pri zagonu racunalnika.

SLOWWWeb.net ::

ADSLja in XPjov sicer nimam, mapak probaj tole:
Če se da prekopiraj oz. ustvari bližnjico na namizju, to pa le kasneje prenesi v meni start - > mapa ZAGON. V oknu za klicanje povezave, pa omogoči samodejno povezavo-če je to omogoča [kljukica]. Slišal sem, da ima ADSL oz. SiOL svoje gonilnike zato ne vem kako izgleda pogovorno okno, ampak mislim da mora imeti opcijo samodejno klicanje.
Povej če ti je ratalo >:D .

Bole ::

Da se nastaviti kot Scheduled Task... tam si izberes opcijo Start with windows...

Deluje tako da se ti aploikacija pozene tudi preden se sploh logiras v sistem, zato v tem primeru navedes Login in Password ki ga program uporabi da se lahko pozene.

Stvar deluje .. preverjeno ... predvsem je dobro ce imas masino keje na remote dostopu in jo mores od dalec restartati ob morebitnih tezavah... v tem primeru se ob ponovnem zagonu vrne v online status.

LP

Bole

Johny21 ::

hja
Tak je najlepsa hvala za odgovor
Druga resitev je zares delovala, medtem ko prve nisem niti probal, ker v XP jih tisti dial up od siola ne dela:D

BAjzl ::

Kako se kaj obnese ADSLBAjzl
Bajzelj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel prvi servisni paket za Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7722555 (18808) jest10
»

Nova anketa: nadgradnja vaše strojne opreme zaradi Viste? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
545989 (5045) Looooooka
»

Avt. povezava pri zagonu?

Oddelek: Omrežja in internet
81656 (1527) mtic
»

WinXP resetiranje&stuff

Oddelek: Operacijski sistemi
191224 (985) AvAkI
»

Avto start program ???

Oddelek: Programska oprema
161800 (1545) Madafaka

Več podobnih tem