» »

Dve težavi z tipkovnico

Dve težavi z tipkovnico

Hardstyle ::

Ko zaženem računalnik oz. ko se mi naložijo windowsi (xp pro) se pojavi težava z tipkovnico in sicer z tipko Ž, kar naeenkrat se dogaja kot da bi tipka zaštekala in celi čas "piše oz. pritiska" črko Ž in to je zelo nadležno! Ko pa stisnem bilo kako drugo tipko pa je spet vse normalno! Kaj bi blo to narobe? Tipkovnica pa je BTC 8180. Pa še nekaj me zanima glede tipkovnic, ker tipke sčasom zamežjo (ja, za tipkovnico več x večerjam:)) me zanima kako bi očistil tipke? Zdaj sem dobil idejo da bi to nekak z kakšnim wapom, ampak to nebi bila dobra ideja zaradi vezja ki ga ima notri in bi se lahko kaj pokvarlo (diode,napajanje itd) kaj vi predlagate ? Da vsako tipko posebaj?

SaXsIm ::

glede čiščenja:
1. za računalnikom se ne malica!
2. ena varijanta je sesalec, lahko pa slikaš zaporedje tipk, vse tipke pobereš dol in marš v pralni stroj z kako brisačo skupaj, da ne bo ropotalo preveč. Drugi del tipkovnice očistiš z papirnato brisačo
glede ž-ja
morda se ti je zaradi ostankov malice na tipkovnice pokvarilo stikalo tipke ž... Glej točko 1! >:D
SaXsIm

Hardstyle ::

Sem vedel, da nebi smel napisati razloga zakaj je tipkovnica zamazana! :D No naj ti povem, da verjetno ni kriva kaka drobtinica, ker se to dogaja pri vsakem zagonu računalnika oz. winsov! In kak stisnem drugo tipko, dela ok!

BladE_ ::

si probu format mogoce je pa ksn BUGY na tvoji masini
Akcija - Reakcija

ToniT ::

Tipka se ti je zataknila! Imaš dve možnosti:
- očistiš tipkovnico (verjetno bo jo potrebno razstaviti in očistiti folije) in bo zadeva mogoče delala.
- kupiš novo tipkovnico (proporočam)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odstraniti tipkovnico iz prenosnika in čiščenje

Oddelek: Pomoč in nasveti
366529 (1052) solatko
»

A koga motijo različne oblike nekaterih tipk?

Oddelek: Strojna oprema
282918 (1922) Ribič
»

Potrjen nov standard slovenske tipkovnice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Diski
17628888 (17289) Phantomeye
»

@ ne dela.... halp?

Oddelek: Strojna oprema
368159 (7027) tiran1
»

Projekt Svinjarija ali Kako sem očistil tipkovnico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13719638 (16986) energetik

Več podobnih tem