» »

Ikone za winamp

Ikone za winamp

Morph3us ::

Ikone z mpg ali mp3 ali midi koncinco se mi prikazejo kot neznane, ce kliknem na njih mi jih odpre samodejno z winampom sam ikone pa ni.
Tudi sem nastimal da vedno odpira z enim programom vedar se vedno ne najde ikone oz prikaze. Sel sem tudi pod winamp nastavitve in nastimal File Types pa mi se vedno ne pokaze ikon, poleg tega sem nalozil tudi najnovejsi winamp in se vedno ne deluje.
Sicer ni to tak probelm vendar me malo moti.
Kako tole resit?

hvala
lp

christooss ::

Ko odpreš npr. raziskovalca pejt pod možnosti mape. tm maš tud stvar kjer maš naštete vse končnice in kateri programi jih odprejo pa tud lahko naštimaš kere ikonce bo uporablju
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

H_man ::

pozdrav
imam sledeč problem v wins XP SP2
rad bi si nastavil da mi *.wav odpira audition in *.mp3 winamp.
Problem nastane, da če že uspem 'ločit' , mi nariše ikone od enega programa za oba tipa datotek. Sem probal spremenit v tools/folder options/file types pa isto sr..je.
Probal sem tudi da bi mi winamp odpiral obe datoteki, samo da bi imeli različne ikone. In glej ga vragca, spet mi pokaže za obe vrsti isto ikono.:(
Torej kje ga mimo sekam?:\
Hvala na pomoči!
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: H_man ()

christooss ::

Ja v Winampu odznači(unselect) tiste file type ki ga nočeš predvajat. Pol pa pejt na eno wav datoteko desni klik pa tm maš menu odpri z... Potem pa tm lahko naštimš da se ti z tistmu odpre. Maš klukjico vedno odpri z. Al pa v Lastnosti datoteke pa naštimaš kater prog je default,. ampak to zadnje je iz GNOME okolja cko da nevem če deluje na win. Morala bi pa prva stvar delovat.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

H_man ::

...torej ni možno da bi oba fajla odpiral z winampom in imel različne ikone

christooss ::

hm težko težko. Sm zdj vidu da sm arobe prebral. Mislm da se ne da naštimat različne ikone za različne tipe datotek v enem programu.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

veteran ::

No, seveda se da, čist simpl je. ;)

V winampu nastaviš, naj pusti asociacije pri miru (na dveh mestih, v "File Types" in pod "Agent"), potem pa ročno nastaviš ikone v explorerju.

H_man ::

mi je uspelo potem zrihtat, točno tak kot je napisal veteran
thanx to you all8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Word ikona ni prava

Oddelek: Programska oprema
141784 (1605) Cold1
»

Menjava "vseh" ikon

Oddelek: Operacijski sistemi
51202 (1139) Tilen
»

kako spremeniti ikono mp3 filov?

Oddelek: Operacijski sistemi
71377 (1290) OSA
»

Windows cannot open this file

Oddelek: Operacijski sistemi
51160 (1101) keko
»

Audio cd ne dela na cd-romu

Oddelek: Pomoč in nasveti
91210 (1102) Han

Več podobnih tem