» »

Menjava "vseh" ikon

Menjava "vseh" ikon

pac3k ::

Pozdravljeni!

Naveličal sem se že standardnih ikon. Malo sem gledal za paketi ikon, ki se same namestijo itd itd.. Pa mi niso bile nobene zares ušeč.
Sedaj pa sem našel neke ikone, katere so mi resnično všeč. Težava je v tem, da nevem, kako bi spremenil ikone. Pri bližnicah na namizju gre to zelo preprosto..
Težava nastane, ko se vprašam, kako bi pa spremenil ikone vsem .mp3 datotekam !?

Upam, da vi poznate odgovor na moje vprašanje!

Lp!

Oxford ::

Odpreš Windows Explorer -> Tools -> Folder Options... -> File Types -> najdeš mp3 -> Advanced -> Change Icon ... -> poiščeš ikono

Charlemagne ::

Pojdi v Windows Explorer. V meniju TOOLS izberi FOLDER OPTIONS in potem zavihek FILE TYPES. V seznamu najdi MP3, klikni nanj in nato spodaj na ADVANCED. Pokazalo se ti bo okno Edit File Type in prva možnost bo Change Icon. Od tu naprej pa poznaš postopek, mar ne...

Vidim, da me je Oxford prehitel ;)
Est modus in rebus, sunt certi denique fines,
Quos ultra citraque nequit consistere rectum.

Zgodovina sprememb…

BladE_ ::

Ce uporabljas WinAMP je stvar enostavna! Desni klik(nekam na WinAMP)---> Options ---> Preferences ---> File Types. Pol si pa tm zberes ikono. Razn ce bi ti rd meu ene FANCY ikone :D :D
Akcija - Reakcija

pac3k ::

Najlepša hvala fanta!:)

@Blade_ gre se za vse ikone, .mp3 datoteke sem navedel kot primer. Sicer pa itak uporabljam iTunes, hvala vseeno:)

Tilen ::

Ali pa si das gor kak template, jaz sem se vceraj nekaj igral in imam vcasih taksno obliko.

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Word ikona ni prava

Oddelek: Programska oprema
141788 (1609) Cold1
»

kako spremeniti ikono mp3 filov?

Oddelek: Operacijski sistemi
71382 (1295) OSA
»

Ikone za winamp

Oddelek: Operacijski sistemi
71412 (1294) H_man
»

Spreminjanje končnice?

Oddelek: Operacijski sistemi
81074 (942) leonius
»

WinAmp

Oddelek: Pomoč in nasveti
81033 (905) LojzePek

Več podobnih tem