» »

Windows cannot open this file

Windows cannot open this file

keko ::

Ko hočem odpret kakšen mp3 file , ko kliknem nanj se mi odpre okno kjer piše....windows cannot open this file.
Potem imam na izbiro use the web service ali select the program from a list.
Izberem program from a list..to je winamp in mi lepo odpre v winampu ter predvaja komad...naslednjič ko pa hočem odpret mp3 me jovo na novo sprasuje da izberem program čeprav dam always use the selected program.

Sem pa naredu nov user v winsih!
A bi bla lahko tuki težava? samo kako da zdej naredim ,da bi mel za mp3je privzet program winamp, ce mi pa noce fixirat.
Tako je isto sedaj za torrent file mi noce dat privzetega bittoren programa ceprav ga izberem pa dam alway use tis program.8-O

HELP!!

keko ::

Kaj noben ne ve pomagat ali se nobenemu ne da?

veteran ::

Eh, nestrpnež, že po eni uri javka. Slabo plačajo na slo-tech za nasvete, veš. ;>

V winampu poglej nastavitve - Preferences - File Types, in v Agent (Maintain file associations).

keko ::

Hmm to pa ne prime , bilo kaj probam spreminjat u zvezi z file types mi noče fixirat.
Ze razmisljam ce bi formatiral disk pa sem use pregledu viruse pa spyware.

Pa tko nasplošno ko kliknem na mp3 je taka cudna ikonca.
In ko kliknem se mi odpre tisto okno, izberem use lepo in prav ,ampak noče mi fixirat da se mi nebi tisto odpiralo.

cyber_killer ::

probi najprej mp3 fajl odpred s kaksnim media player pa dej obkljuki da ti kao skoz s tem odpira pa spet dej pol nazaj na winamp,men je tko reslo problem, zdej nevem kaj bo pr teb.

keko ::

to je to...tnx ne!

msg za pir. 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako spremeniti ikono mp3 filov?

Oddelek: Operacijski sistemi
71376 (1289) OSA
»

exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
231438 (1292) kiki13
»

Ikone za winamp

Oddelek: Operacijski sistemi
71403 (1285) H_man
»

Audio cd ne dela na cd-romu

Oddelek: Pomoč in nasveti
91210 (1102) Han
»

Kako naj naložim program v linux-u (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1455962 (4891) CCfly

Več podobnih tem