» »

GiGa Hz Sistem

GiGa Hz Sistem

ginekolog ::

Rad bi imel sistem z gigaherzi ali pa vec :D

Imam BF6, najnovejsi flash tak da MB ni problem. Rabim pa predvsem procesor, ki se bo uklonil mojemu navijalskemu nagonu...torej iscem najboljse razmerje med ceno/hitrostjo --> hkrati pa zelim da bo sel na giga! Seveda mi je jasno da nix ni 100% ampak vseeno! Kaj svetujete, HardCore OverCloackerji ??? 8-)

LP, Jani

Belac ::

nisem glih neven mak overclockar ma jst ti prporočam kakega durona800 al tb800 al več!!sam rabu boš pa hlajenje močno!! moj .predlog0:)

frudi ::

kupi athlona 1.2 GHz - problem rešen :D:D:D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Predator ::

BTW duroni in tb-ji ne pašejo na plate za intle;
poskusi z P3650 al pa 700,odvisno kakšen ram maš ( 133 al 100); hlajenje pa minimalno gorb, pa tudi nekaj za ohišje ne bi bilo slabo; pol pa z nekaj sreče bi moglo uspet;
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

yjj ::

Skoraj bi ti moralo uspeti z p3 700e in malce boljšim zračnim hlajenjem
Jebi ga

EASYdoor ::

ja rata ti tut z coppermine 650 pa kaksno orenk hlajenje je zazeljeno:D
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Cr00k ::

men sploh ni zanimiv..kupt 1.2Ghz proc..pa rect da mam vec k giga...bol zanimiv...(vec adrenalina)..ce ti uspe kksnga durona al pa celerona okol 700Mhz cez giga navit :)

ginekolog ::

Hja PIII je ze ql ja... samo tut stane kr nekaj (pod 50k se skoraj ni za pogovarjat) ... in to takoj vec ni "cost/effective". Ceprav sem videl PIII 667 slot1 tut za 40k(AVS), nevem, ce bi 667 slot1 sel na giga? Drugace pa razmislajm o C2 700 CCO stepping... in ce bo zegn bo sal na giga menda.. hope. Mogoche pa bom tut pocakal na C2 800+.. oni pa upam da bodo tut sli tk navijat kot dosedanji >:D

Jani

Shadowman-x ::

Najboljše razmerje med ceno in verjetnim uspehom približati se 1GHz ima procesor Celeron-II 633 - cco step. Morda bo potrebno malo dela, vendar kot sem že omenil je verjetnost največja.8-)

ginekolog ::

shadowman: hja s teboj se se najbolj strinjam...

Ceprav bom mogoche pocakal na C800 ... in ga skusal naviti na 1,2 GHz... >:D Sljurp!!! Ceprav osebno mocno dvomim da bo to slo..ker potem bi moral dat takt na 150*8=1200.. huh to pa je mnogo :)

Tnx & enjoy:))

msmiha ::

Jes bi ti predlagal Celerona 700 z Golden ORBom.>:D:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

jetam ::

piii 700E garantirano gre na 1050 z zračnim hlajenjem. Ampak mora bit malezijski.

Loki ::

Vjj dej mi definiraj pojem malo boljse hlajenje. (kaj to zate pomen, ne pa da bodo zdej vsi pisal v ta topic, da nimam pojma).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri CPU mate in utemeljite zakaj? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
23923290 (15070) 54j0
»

Kateri procesor imate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087974 (5375) GamingFish
»

Ali se da celerona 667 MHz na 1GHz?

Oddelek: Navijanje
221374 (1052) TribesMan
»

Lastniki Celeronov 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
663918 (3216) Boško
»

A ga je kdo bolj navil ?? :)

Oddelek: Navijanje
9899 (702) Lucio

Več podobnih tem