» »

A je možn....

A je možn....

3L33T ::

A je možno navit Moj rač. ?
mam ploščo DF, chipset VIA VT 82C693 APPOLO PRO PLUS CHIPSET in cpu Pentium 3 coppermine E 733. Fsb mam 133 in multiplier 5.5 Med obremenitvijo mam 40+ stopinj. Kva nej nardim
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

Cr00k ::

hehe..ja ce ti plata dovoli...probi navit fsb..na mal vec...pa to deli postopno...tako da bos vedu kok ti gre da je se stabilno...potem ko pa postane nestabilno pa provi se voltazo povecat...samo ne prevec...za DF mama plate se nism slisu...sm pa za DFI....:))..pri tem ko OC-jas probi dobit kksne dobr vent. u skrajni sili pa imej ohišje otprto...pa na prepih :)))) gudlak :)

msmiha ::

Glede navijanja je tako kot ti je Cr00k reku drugače pa za hlajenje naredi na uhišje več ventilatorjev. Predlagam, da si naredi ohišje Alien-w Style le s to spremembo da daš še uzadi ena dva majnša vent., ki bosta lahko odvajala vroč zrak:))
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

3L33T ::

Ja sej DFI, sam škrat. Drgač enkrat sem ga mev neki čez 1 Ghz, sam mi je winse usul. Pol sem se vrnu na 733. Bom probov, pol bomo pa vidl. A nej si ubavm Super Orba?
0
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

ChiefThunder ::

Super orb ne paše sem gor, je za socket a proce.

Cr00k ::

enga golden orb gor prbi...:).ne razumem te pa kako si lahko kr direkt sou na giga :)))....ne dela se tko...postopoma.....ko pa najdes stabilno konf. jo pa obdrz...ne pa nazaj na 733 :=)...

3L33T ::

oh, crooks, to je pa že dolg nazaj :) Takrt ko sem bil še mld :D:D Sam zdej že delajo tud S orbe tud za P3. Bom že nekak
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PIII 550 ali C II 700???

Oddelek: Pomoč in nasveti
14950 (830) XtX
»

problem pri navijanju

Oddelek: Navijanje
271195 (846) Binji
»

Hladni procesorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301883 (1504) S-T-M
»

a se mi splača?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161161 (928) Yohan del Sud
»

navijanje P3 550

Oddelek: Navijanje
121981 (1832) PaJo

Več podobnih tem