» »

Hide IP

Hide IP

Storm ::

imam program hideip verzijo 1,7 , gre v bistvu zgleda za program, ki se povezuje na razlicne proxyije in potem kaže različne ip-je, vsaj tk jst to zastopim. zdej me pa zanima, ce jst preko nekega proxya grem na internet, a admin te strani oz kdorkoli pac vidi kljub vsemu moj staticni ip al je to nemogoce izsledit
Markec The Great

markomad ::

Bi rekel da ne ce prav razumem je bistvo programa da ti skrije IP, veliko je proxy-ev. Lahko pa ga sprobaš pri kakih anketah na netu ki preverjajo IP - in ti ne pustijo dvakratnega glasovanja.

Ne poznam nastavitev ampak ce ti na par min zamenja ip bi potem moral veckrat glasovat na isto anketo in bi ti upostevalo. pa veliko uspeha :)

64202 ::

> a admin te strani oz kdorkoli pac vidi kljub vsemu moj staticni ip al je to nemogoce izsledit

Ce so vsi proxyiji pravilno skonfigurirani verjetno ne. Nekateri privzeto posiljajo IP stevilko pod headerjem X-Forwarded-For. Popolnoma druga stvar pa je, ce poganjas activex komponente, tam je pa konec veselja.
I am NaN, I am a free man!

ganzi ::

pozna kdo podbni program, ki nebi deloval le v IE?:\

fl0w ::

OmegaBlue ::

Storm - glede proxy-jev in te strani je lepo poskrbljeno >:D. Zdaj če je tvoj proxy resnično anonimen - se pravi ne posreduje nikakor tvojega IP-ja samo taki so že kar redki.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Storm ::

Popolnoma druga stvar pa je, ce poganjas activex komponente, tam je pa konec veselja.

Hmm, kake veze ima pa activex s skritimi IP-ji?
Markec The Great

Simon123 ::

ali je to legalno... recimo proxy switcher ???

OmegaBlue ::

Zakaj pa ne?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Simon123 ::

pa se ne dela mi. To napise:

The Anonimity Tester server is currently unreachable - there will be no anonimity level tests performed.

Possible causes of failure:

The Anonimity Tester is temporarily not available.
Your Internet Service Provider (ISP) has blocked direct access to the Anonimity Tester Server.

64202 ::

> Hmm, kake veze ima pa activex s skritimi IP-ji?

Activex se pozene pod pravicami tvojga uporabniskega racuna, kar pomeni da lahko naredi prakticno kar hoce. Se najmanj to, da ti pogleda IP.
I am NaN, I am a free man!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je telnet anonimen?

Oddelek: Omrežja in internet
61571 (1243) hruske
»

Navidezna sprememba IP-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
92244 (2244) StratOS
»

V Italiji je za dostop do spleta potreben osebni dokument

Oddelek: Novice / Zasebnost
233924 (3051) poweroff
»

Ddos napadi? ali kaj drugega? (Nek čudn problem)

Oddelek: Omrežja in internet
171399 (1085) rok86
»

IRC in IP stevilka

Oddelek: Omrežja in internet
171309 (1111) SasoS

Več podobnih tem