» »

Navidezna sprememba IP-ja

Navidezna sprememba IP-ja

trek@s ::

Enkrat sem bral, da lahko navidezno spremeniš svoj IP, samo ne vem kako - ne spoznam najbolj na to. Mi lahko kdo pove, kako se to naredi? Ga lahko spremniš v točno določen IP?

(ne gre za nič nelegalnega!)

zk_eu ::

Mislim, da IP naslova, s katerim vstopav v internet, ne moreš sam spremeniti, lahko spreminjaš edino IP v svojem Workgroupo, če imaš povezanih v mrežo več računalnikov. če je pa kej druga pa nevem
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

;-) ::

lahko ga ne samo navidezno če maš siol ali t.2 dinamiko. če maš siol restartaš modem če maš t.2 pa spoofaš mac z smac programom ali kar tako če znaš.

trek@s ::

Ja, to vem - imam dinamičnega in se ob ponovnem connectu spremeni. Ampak jaz bi ga želel spremeniti v točno določeno cifro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trek@s ()

;-) ::

na lanu ja...da bi pa se z točno določeno cifro konetkal na internet pa ni mogoče lol

trek@s ::

Pa da me neka internetna stran vidi kao pod drugim IP-jem in ne tistim, ki mi ga dodeli ISP.

Slowenc ::

To narediš preko proxy-ja.
Skiny gate.

logout ::

To, kar si on zeli, se ne da narediti, niti preko proxyja.

L.p., Kloko

bijoloh ::

Z uporabo tor? Klik

StratOS ::

Če gre le za HTTP web spoofing, lahko preko annon ali high annon HTTP proxy-a urediš zadevo, problem pa je v tem za kaj bi ti to uporabljal.
Seveda pa se z vsakim malce temeljitim checkom da tudi to ugotoviti, pa še vsi proxy ne zagotovijo celotno podporo stealth, tako naprimer samo določeni uporabljajo coockije, activex komponente, bistvo vsega pa je, da je komunikacija posredovana kot, da je proxy hotel poizvesti oz. izvesti request na določeni strani, ti ga pa le usmerjaš v tem delu.

Torej po drugi strani moraš tudi zaupati proxy-u ki ga uporabljaš, kajti tudi on lahko izkoristi tvoje vnešene podatke ( hostile proxy )
Več o tem

Spisek free web HTTP proxyjev.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Backdoor-i v Cisco (in drugih) napravah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15328519 (23365) jukoz
»

Slovenski vpn server

Oddelek: Omrežja in internet
2414738 (593) blue
»

1 PC > 2 ISP > 2 IP > 2 brskalnika z različnima IP istočasno online

Oddelek: Omrežja in internet
131945 (1475) SeMiNeSanja
»

Error 503

Oddelek: Pomoč in nasveti
171533 (1410) Power11
»

Kaj je IP

Oddelek: Pomoč in nasveti
121447 (1018) pingo76

Več podobnih tem