» »

SB LIVE- Dolby digital

SB LIVE- Dolby digital

mich ::

Ali kdo ve če in kako se da na kartice SB Live in Audigy (player) dobiti signal AC3 na DTS 3500 ali DTS 2500.
Mam SB audigy in 3500 in ker ni rašeritvene kartice kjer je ponavadi exstra ithod za AC3, čistega dolby digitala ne dobim.(v bistvu je problem ker nimam kam vtaknit RCA v SB);(;(.
Vprašanje ;ali se sploh da dobit AC3 iz SB Live player??
mich

Lucio ::

Seveda se da, mislim da je bil postopek opisan v enem lanskem Jokerju.
Točno pa se ne spomnem številke.

mich ::

A kdo ve katera številka??
Če ima kdo tako modificirano povezavo; a mora potem vsakič ko hočem gledat DVD v AC3 zamenjat kable??
mich

eiht ::

jst mam sb live in dtt 2500 pa imam cisti DD....ampak v win 98 , keer v win2k ne deluje....jst sm vse kablovje dobil zraven, tako da ni nobenga problema

mich ::

ja jst sem mel tudi DTS 2500 in live z dodatno rašeritveno kartico na kateri je bil RCA izhod za AC#. delalo brez problema. Sedaj sem nabavil SB audigy player in DTS 3500. Problem je v tem da ne dobim čisti AC3 če imam to zvezano preko digital DIN. SB audigy ima samo en digitalni ishod. Uporabil sem ze konvertel (mono) in ta ishod priključul na AC3 pa ne dela.Na zvočnikih tako 25000 in 3500 ti morajo ugasnit vse lučke in goreti samo dolby digital.Če maš ti SB Live z enim digitalnim izhodom- kam ga priklučiš in kako?? DIN na DIN kar lahko saj sem dobil zraven kable ni zadosti za AC3!!
mich


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

DTS Audio

Oddelek: Zvok in slika
296399 (3920) gregyk
»

Težave s konfiguracijo sistema 5.1

Oddelek: Zvok in slika
71772 (1624) settler
»

Dolby Digital encoding na integrerani zvočni?

Oddelek: Zvok in slika
171846 (1610) dolenc
»

AC3 in SB Live (audigy)

Oddelek: Zvok in slika
71002 (884) grizli123
»

Creativovi zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
472422 (1762) Mate

Več podobnih tem