» »

problem z rami

problem z rami

shadeT ::

lejte kko je blo pr men
mam 2x512mb xp4000 mushkin readline.......in so delal brez napak na voltaži 3.5 nenaviti še in use res dfelal tut memtest ni pokazu napak.....pol je treskalo enkrt in ni treščilo ampak je sam zmankal elektrike in u momentu pršla nazaj in jz pržgem komp takoj nazaj in komp dela beep beep beep, .... pogledam diagnostic leds gorijo 3 kar pomen ram not detected.
ok dam pol ram iz slot 1 ven in dam unga iz slot 3 v slot 1 in dela ql, nesem k sosedu k ma isti komp in mu isto enga zazna in enga ne, pol sm čaku in nism takoj poslou na garancijo, pol sm pa mal nazaj dau za joke spet unga k tkrt ni delu notr in ga zazna dam memtest in je FUL napak spet na OBEH najdu sm probu po enga pa po enga testerat pa pr obeh napake, no pol sm restartu komp in mi jih spet ni zaznal (samo esc sm prtisnu za restart iz memtest pa spet 3 ledice gorijo in beep beep...).
sm ga pustu neki cajta ugasnenga in ga pol spet pržgem in ga spet zazna dam metest in lol BREZ napak (3.3 V) ok prtisnm esc za restart in spet ne zazna......tko da mi zdaj dela vedno samo z enim (določenim....onim ko je vedno delu) ampak so napake v memtestu.
aja pa še to dau sm sosedove twinmose notr v mojga in so delal brez napak.......tko da ne vem kaj je narobe......pred tistim treskanjem je delalo vse ql

sry za doug post....TNX za odgovore

aja pa če se komu da rajš preko msnja: mucekmiha@hotmail.com
  • spremenil: shadeT ()

einstein2 ::

Po moje lohk začneš šparat za nove rame...
Ni lahko biti mlad!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavil PC - monitor neodziven, matične ne piska

Oddelek: Strojna oprema
354890 (3018) Riff
»

DFI NF4 Ultra-D smoking&burning... (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
26911829 (7914) Primoz78
»

BEEEEP...BEEEEP...BEEEEP ????

Oddelek: Pomoč in nasveti
202290 (1885) prestopnik
»

Procesor..

Oddelek: Kaj kupiti
241333 (1013) Sumo
»

amd 2400+ se mi pretirano greje

Oddelek: Navijanje
161380 (1013) rfmw

Več podobnih tem