» »

kabelski internet + brezžično omrežje

kabelski internet + brezžično omrežje

kingkong ::

zanima me kateri brezžični modem najboljše deluje (po vaših izkušnjah) s kabelskim inetrnetom.
prebral sem sicer ogromno nekih testov, ki se med sabo precej razlikujejo, zato me zanima katere so tiste firme, ki so najbolj zanesljive.
največkrat se namreč omenja Linksys, Belkin, Asus,... no z asusom sam nimam prijetnih izkušenj.
vsaka pomoč bo dobrodošla, saj mislim v kratkem nabavit brezžično napeljavo.

kingkong ::

kaj nima nihče doma brezžičnega omrežja?
pa kakšne so vaše izkušnje z routerji ala dlink, belkin,...

MUC ::

nekateri kabelski modemi imajo veliko težav, če je v bljižini wireless router. Razdalja mora biti med njima vsaj neka metrov, drugače izgubijo sinhronizacijo... čudn

laik ::

Jst mam Thompsonov wireless modem, kupil sem ga od Telemacha ob priklopu na kabelski net, tko da mi je njihov tehnik takrat vse lepo nainstaliral (zaklenil MAC naslove itd) in dela vse v redu. Vsebuje pa tud DHCP in firewall, tak da je v bistvu modem in router v eni skatlici. Bojda ti wireless modemi bols nesejo signal kot wireless routerji, stanejo pa priblizno isto... Aja, seveda lohk se zmeri en komp priklopis na modem z UTPjem ali celo z USB-jem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793563871 (700) c23po
»

Wireless router canyon cn-wf514

Oddelek: Omrežja in internet
257280 (5285) jancus
»

prekinjanje internetne povezave

Oddelek: Omrežja in internet
162256 (1658) m0LN4r
»

brezžična povezava dveh routerjev

Oddelek: Omrežja in internet
84299 (4165) Yacksy
»

Katerega od teh 4 routerjev naj vzamem?

Oddelek: Kaj kupiti
303332 (2309) malinavc

Več podobnih tem