» »

Black-Ice

Black-Ice

SkIDiver ::

En model tuki na Slo-Techu je enkrat povedu da je Black-Ice najboljši protipožarni zid(softwerski). No mene zanima kje se da to nabavt original. Vesel bi bil unga druzga........

sasox ::

Network ICE

To je ta firma, kej več ti nej pa kdo drug pove 8-)

[t502] ::

Jaz sem videl en test med BlackICE in Zonealarm pa se par drugih pa je bil zdalec najboljsi ZoneAlarm. BlackICE je polovico stvari spregledal.

[t502]

SkIDiver ::

Ja jz sm pa glih obratno slišu. Drgač uporablam ZoneAlarm pa sm zadovoljen. Sam bi mel rad ZoneAlarm Pro. Košta ene 7 čuku, bi mogoče še dal tuk sam bi raj kj cenej pršu skoz. Mogoče ve kdo kako. Pa naj mi kr na mail pove

[t502] ::

Jaz imam pro verzijo samo nevem katero verzijo specificno :D

[t502]

SkIDiver ::

[t502] se lahko preko maila zmenva k tuki na Slo-Techu je zdele piratska kriza:D

moj mail

SkIDiver ::

[t502] kaj je s tistim IP naslovom. IE 5.5 ga ne more odprt al jz kj narobe delam?

[t502] ::

to je FTP. Daj ta naslov v ftp klient...npr. FlashFXPin vnesi user pa pass.

za IE pa je: ftp://< user >:< pass >@< naslov >:210

[t502]

SkIDiver ::

Da sm bog ne dela. Pa pika. Vse tko nardim. Sem ti v mail napisu kako in ne dela. Še ftpvoyager sem si downloadu pa mi ne dela.

[t502] ::

Poglej si majl. Server ni bil gor med 14 in 16 uro danes zato nisi moral se konektat.

[t502]

SkIDiver ::

Zadeva urejena. Sem že novejšo verzijo staknu iz ZoneAlarma. Zanima me če se da kako staknt tist Visual Trace rout k stane 10$ poleg tega da ga kupš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413130120 (19607) Qushaak
»

AntiVirus in FireWall

Oddelek: Omrežja in internet
262175 (1730) Predator
»

xp slovenski?

Oddelek: Operacijski sistemi
151478 (1183) Neo32
»

Vdor na strežnik

Oddelek: Loža
152026 (1741) poweroff
»

Firewall???

Oddelek: Omrežja in internet
201365 (1128) andrej

Več podobnih tem