» »

IBM-VIA....Patch

IBM-VIA....Patch

Kriko ::

Že večkrat sem slišal in pred par dnevi tudi sam doživel da sem na novem diskuki dela na Abit plošči dobil BAD SEKTORJE! Malo vprašam se pozanimam kličem na servis in pravijo da so to nekašni zagonski bad sektorji dska in da jih DFT (IBM-ov program za testiranje in popravljanje diska-bad sektorjev), program popravi! Ok to sem naredu, bomo vidli kolko časa bo OK!
Povedali so mi naj si obvezno downloadam popravek za kombinacijo IBM-VIA, ker drugače se bo to pšonavljalo in da ga dobim na ww.microsoft.comupdate!! Sam ga nisem najdel zato vas prosim za pomič!! Pa še vsi ki imate to kombinacijo ga rabite, ker so mi rekli na servisu da je to nujno za kombinacijo IBM-VIA!!!
POMAGAJTE, ker nebi rad cske par mesecev formatiral in zgubljav živcev!!
lp
  • spremenil: Kriko ()

Yurko ::

Hmm, najbrž so mislili Via4in1 patch?

LP, Yurko

Kriko ::

NE niso mislili Via 4 in 1! Sem klical tudi na Microsoft kjer so mi obljubli pomoč in da me bojo obvestili po e-mail-u. Če kaj izvem vam javim.
Sem tudi v Mlacom klical še enkrat in mi je "zagotovil" da imajo informacijo o slabi kompatibilnosti mebIBM in Abit (via), ter da treba downloadat ta patch, zdaj so rekli da so se zmotli in da ga dobim na IBM-ovi strani ampak ne pod update ampak po linkom "service"!!
Če kdo kaj najde naj pove, ker drugače jih bom klical še enkrat.
Je pa res da ima kar precej ljudi probleme ki ima kombinacijo ABIT-IBM (bad sektorji)!

TonaMona ::

Če uporabljaš Win98SE ali WinMe pomaga Microsoftov patch, ki ga dobiš na http://www.microsoft.com/Windows98/down....
Problem nastane zaradi prehitrega shutdowna samih windowsov in ne zaradi napake na abitki ali ibmu.

lp, Tona

teac ::

Kaj pa za Win2000 oz. XP-je??:\

TonaMona ::

Windows 2000 in XP naj ne bi imeli več problemov s prehitrim shutdownom - prav tako ne Win95, Win95OSR2 in Win98.

lp, Tona

teac ::

Are you sure (100%)?!?!

Loki ::

ne vem zanj, ampak jest sem 100%.
I left my wallet in El Segundo

Kriko ::

Odgovor glede prehitrega shutdown-a sem dobil iz Microsofta!
jaz uporabljam Win XP!!
pa sem vseeno dobil te bad sektorje ki naj bi bili samo na zagonskem delu diska!! Še vedno čakam odgovor iz IBM-a! Ko ga dobim vam javim, oziroma bom kar celega posredoval!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diski crkujejo kot za stavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
191772 (1275) dexter
»

Umiranje IBM-ovih diskov

Oddelek: Strojna oprema
252292 (1348) windy
»

IBMov disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
312303 (1648) Andor
»

Na tem je več...

Oddelek: Novice / Diski
282095 (2095) Sergio
»

Problem Hard disk za strokovnjake za win2k

Oddelek: Strojna oprema
221688 (1356) Alec999

Več podobnih tem