» »

Program za chat (IP povezava)

Program za chat (IP povezava)

Jeebs ::

Serbus folk! Kaj mogoče kdo ve za kak preprost program za chat, ki bi bil v bistvu namenjen komunikaciji samo med dvema, povezava bi bila direktno prek IP številke, lepo pa bi bilo, če bi omogočal tudi webcam? Rabim namreč zato, ker se s kolegico iz USA nikakor ne moreva najti na Yahoo Messenger-ju (nimam pojma zakaj, vedno piše, da je offline), prav tako pa je ne morem prepričati, da bi si inštalirala MSN. Tako, da bi najbolj prav prišel en zelo enostaven program, v katerega bi enostavno vpisala moj IP in me ''poklicala''. Vem za Netmeeting, ampak očitno le-ta se pa očitno z mojo mašino ne razume preveč dobro.;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

#000000 ::

Kva pa un ICQ si poskusu, čeprav jest osebno ne uporabljam nobenga od teh programov, Link lahko p a kej od voip telefonije uporabiš Link al pa Skype Link je pa tega kr neki enkrat sem celo probu tole PC-telephone Link in je bil kr ok, predusem simol za uporabo, edin webcam ne vem če gre gor. LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Jeebs ::

ICQ mi osebno ni všeč, pa tud bejbe ne morem prepričat, da bi si karkol gor inštalirala. Tako da iščem, kolikor se le da preprost program, ki se poveže prek IP številke, kot sem pa že napisal, bi bilo lepo, če bi podpiral webcam.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

#000000 ::

Ja sej tale ICQ kej dost drugačen ni od MSN-ja ampak glede virusov ipd. pa ni tolk znan, vsaj jest mam tak občutek. Rdugač je teh programov kr neki in sigurno je tud kak tak ker bi ti ustrezal, dokler pa ga ne najdeš pa uporablji npr. unga voip buster jest sm ga instaleru da vidm kako zadeva zgleda, in je kr ql za vidt, glede zvoka itd. pa ne vem še nism probu. LP

Zakaj pa si noče inštalerat, sej če si boš ti zakaj si noče ona ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

tx-z ::

Osebno priporočam Trillian, kjer maš lahko msn,icq itd vse gor...pa še lep zgleda;)
tx-z

Jeebs ::

Bom si res tole ogledal, ker imet 1000 različnih mesengerjev gor mi že pošteno smrdi.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

PARTyZAN ::

Trilly je kicast. Jaz uporabljam Mirando.

Jeebs ::

Zakaj mi v temu kičastmu Trillyu ne dela ICQ povezava? ;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Jeebs ::

Nč, grem jst Mirando testirat, Trilly ni vreden počenga groša.;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

tx-z ::

Novejša verzija Trilliana Pro je res malo kičasta, seveda obstajao nastavitve v katerih lahko vse nastaviš na bolj normalno...Zakaj ti ne dela ICQ ne vem, men dela brez problema:\
tx-z

Jeebs ::

Okej, Miranda mi je nekako bolj všeč, ni pa mi uspelo usposobit AIM povezave v njej? Ima kdo kak pameten nasvet? Enostavno se noče povezat. AIM Messenger se poveže normalno. Poskusil sem ugasniti firewall (IS 2004 PRO), pa ni pomagalo.

EDIT: Sem videl na njihovem forumu, da ni to samo moj problem in bo treba počakat. BTW, se da v Mirandi kako nastavit, da so vsa IRC okna v enem? Torej kot zavihki.:\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jeebs ()

tx-z ::

V trillianu lahko:\
tx-z

Brilko ::

Jeebs: kak veš pa da si bo dala tist na easy program gor, ki verjetno ni zlo poznan, če si pa še MSN-ja neda?

Jeebs ::

No sej glede nje je pa stvar mal čudna po pravici povedano. Na navadnem YM se nisva ''videla'', medtem ko je pri Trillian delalo. Za Mirando pa še ne vem, upam da bo tudi delovalo. Očitno je nekaj narobe s samim YM.;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

iggy ::

Poskus z skypem. Drugače pa sem imel že program ki sem ga uporabljal točno tako kot ti hočeš. Napiš u google Network chat al pa ip chat. 100% najdeš
Hey, you're fat!

Jeebs ::

Hvala za vse ideje, itaq me vse že počasi mineva, ker enga poštenga programa ne najdem. ;( Trillian se mi ne poveže na ICQ, Miranda ne na AIM... Pol folka mi sploh ne napiše, da so online...:\ Mah... Grem rajši ven v živo chatat.:))
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815962 (9785) slitkx
»

All in one messengerji z invisible podporo

Oddelek: Programska oprema
81963 (1686) tomaz321
»

Microsoft in Yahoo sklenila IM partnerstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
558712 (7446) ahac

Nadomestek za M$M Me$$enger

Oddelek: Programska oprema
311942 (1728) OwcA
»

Google Instant Messenger?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
353666 (3666) Jernej L

Več podobnih tem