» »

VPN povezava para zivce

VPN povezava para zivce

kilergas ::

Torej sz frendom mam uspostavljeno vpn povezavo, poveze vse lepo in prav,.a da bi se v igri najdla pa da se jebes na vse nacine ne uspe.
Probal sem vse: oba isti ip 192.168.0.2,oba razlicni ip,.nic od nic,..spremenil vpn ip,..nic od nic,.oba sva v isti workgroup skupini,..skratka povezava je narejena,.samo v igri se ne najdeva,..noce povezat in nove.

Vspostavljeno pa je preko wizarda od xp,..

Duhec ::

Odvisno od igre. Inštaliraj še IPX/SPX protokol. Morebiti komunikacija steče po tej poti.

McGregorSLO ::

Res je odvisno od igre... za kero igro gre?

Jaz trenutno probavam dungeon siege 2 samo ne dela se nevem zakaj (mogoce res IPX)

Recimo mej eno igro k ves, da dela, da testeras VPN...recimo ground control 2 ali warhammer down of war...rome total war tut dela

Prvo probaj izklopt firewall pri obeh. (se posebi kksn win firewall in druge)

a VPN konekcija se ustvari?

lp

drugac mi je uspel narest konekcije za 3 igralce VPNja (ampak dela samo igra ground control 2 )
Join the dark side!

kilergas ::

Gre se za igro Live for Speed 2S ,..katera dela preko vpn-jha 100% ker sm ze igral preko vpnja,..
Na obeh masinah sklopljen antivirus,pozarni zid,.vse mozno,omrezna ma ip jaz mam 192.168.0.6 ,..drugi pa 192.168.0.3,..ip vpn-ja je 192.168.0.55,...vkljucno do 192.168.0.66,..nato naredim server,..a da se joina preko ipja od vpn noce in noce,.
Povezava je uspostavljena k vidim da sae je povezal,..samo kaj ko se ne more povezat v igro katero bi se moglo.Sprobali smo tudi soldat pa tud brez uspeha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kilergas ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prekinjanje VPN povezave

Oddelek: Omrežja in internet
212206 (1856) ircr
»

Openvpn (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6513900 (5467) Blisk
»

Kako nastaviti LAN?

Oddelek: Omrežja in internet
3311337 (7007) Tomi
»

VPN - Virtual Private Network

Oddelek: Pomoč in nasveti
152216 (1905) McGregorSLO
»

Lan med win 2k inwin 98se (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
654940 (4176) Klemenn

Več podobnih tem