» »

ne morem se povezati na COD serverje

ne morem se povezati na COD serverje

BYB ::

Pozdravljeni!
Mam problem. Ko najdem z All-Seeing Eye server za call of duty UO se ne morem povezat na njega!
Na nobenga ne našega ne tuje niti na svojega če ga naredim. Sem probal vgasnit firewal pa odprl porte na ruterju pa na novo naložil špil, pa 1.51 patch, pa izklopil punk buster pa ne gre;((
Kaj bi še lahko blo????
byb

poluks ::

kaj se konektas pa te vrze dol, ali sploh ne mores zagnati igrce??

drugace lahko ip copiras direkt v konzolo od igrce.
drugace pa mors met tudi neki UO pak ce hoces igrat ker se igrajo nekoliko spremenjene mape!

:\ :\

BYB ::

Ne morem se konektat samo šteje mi ko čaka na povezavo ampak je ne vspostavi. Prijatlu pa z enakim patche dela brez problemov.:\
byb

poluks ::

drugace lahko ip copiras direkt v konzolo od igrce.



si probal to? Hodi v igico napisi /connect IP

BYB ::

hmm ne pomaga!
Piše AWAITING CONNECTION ter samo šteje in se ne poveže kakor koli dolgo pustim.
byb

poluks ::

glede na to da se ne mores tudi na svojega povezat ce ga naredis, imas mogoce kaksne cudne mape/pake v main mapi, (smo enkrat downloadali iz poljskih serverov mape pa pol nismo mogli creatat stopenj) tak da zbrisi(cut pa v drugo mapo) vse kar ne rabis iz main mape, vse kar ni nujno, rabis sam osnovne mape, UO pak..

mogoce je to vso sreco:) :)

BYB ::

Nisem nobenih dodatnih map dol vlekel. Ko pa smo igrali kake druge špile preko neta pa je šlo. Samo COD nekaj zabava pa več nimam idej kaj bi lahko blo.
byb

BladE_ ::

mas mogoce router ?
Akcija - Reakcija

BYB ::

Ja. Pa sem porte odprl, pa nič. Če naredim server ga v igri vidim na LOCAL preko interneta pa se ne vidim z all seeing aye.
byb

B3AST_X ::

Hmmmm tko je sicer ko se povežeš preko igre brez original cd-keya! A maš mogoče kakšen dodaten F/W gor? Možno pa je da se povezuješ v serverje kateri imajo drugačno verzji kot ti !
Your TaLking to Dude!

Slowenc ::

Če imaš povezavo nastavljeno na dial-up, jo nastavi na cable/dsl.
Skiny gate.

BYB ::

Končno mi je uspelo.

Problem je bil v tem ker sem se povezoval jaz in prijatelj preko enakega porta. Pa me ruter ni spustil gor.
Sma na novo nastavila ip-je in je šlo.

Hvala za odgovore:)
byb

poluks ::

jaz mam pa sedaj novi problem oko mi enostavno ne najde amisa in siola, tudi ce dam IP in ga pol "najde" je le ta unscaned in ne dosegljiv ce se probam conectat direkt iz igrce mi nalaga awaiting connection vec kot 10s tak da se ne connecta. kaj naj zdaj?

all seeing aye sm na novo instaliral. drugace mi je pa se vceraj vse lepo delalo zdej pa nece?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolfenstein - Enemy Territory (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Igre
109379207 (5286) Superboyy
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517356 (6551) steev
»

The-all-seeing-eye server

Oddelek: Igre
51188 (1129) Good Guy
»

a špila kdo Americas Amry?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574452 (3214) Pyr0Beast
»

SOF 2

Oddelek: Igre
211228 (978) destroyer

Več podobnih tem