» »

OS X Tiger x86 edition

OS X Tiger x86 edition

1
2
»

mikko ::

TribesMan , a mi lahko lepo prosim pokažeš link na to zadevo, ker me zelo interesira :)

buneech ::

no sj...tutorial sm najdu...zj še loadam vse potrebne sestavine, pol bom pa poročal, kok se kj da...

buneech ::

ja...ratal mi je, čist lepo se da inštalirat na logičn disk, oz. na drugo particijo...pa tut fajn dela...trenutno mam 10.4.4 in zvoka nimam, ker mam prestar kernel, da bi patchal, zato vlečem dol 10.4.8 z novejšim kernelom...

moj sistem: Dell Inspiron 6400
-Intel Core Duo T2050 1,6GHz - single core mode, na dual core dock skače in so podobne težave
-120 GB SATA disk: nekaj čez 80 GB za windowse, 27 GB za Mac OS X, ostalo Dell MediaDirect
-1 GB DDR2 rama
-Broadcom Ethernet - dela
-Dell Wireless 1390 - dela
-15,4" 1280x800
-Intel 945GM grafika - QE/CI enabled (še mal več rama mi mac dodeli, 256 mb namesto 224 mb v winsih)
-Dell Bluetooth - dela
-Sigmatel 9200 zvočna - ne dela, patch ne deluje na kernelu 8.4.1...
-čitalnika kartic sploh nisem preskušal, domnevam da ne dela...
-DVD TSSTcorp DVD+/-RW TS-L532B 16x, piše da podpira peko DVD-jev, kot mora, vendar nisem še prekušal
-FireWire diagnosticira kot delujoč, vendar nimam nobene FireWire zadeve, da bi priklopil

borutzi ::

Je kdo probal zadevo na HP NX9420 laptopu?
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

sweeti007 ::

a so slucajn kje navodila kako namestit driverje za zvocno al pa nastavit internet ker sem prvič v macosu pa se ne znajdem dost.Mam pa verzijo 10.4.8

buneech ::

www.osx86project.org
maš wiki, podprt hardwer, nepodprt...
maš pa še insanelymac forum, k folk o vsem mogočem debatira...

davidtu ::

hm bobi a pa ti dobr dela zadeva k mam jz podobn comp ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: davidtu ()

LuiIII ::

Jaz bom še malo počakal in kupil OSX ko bo prišel ven za PC-je. Kdaj? Morda že kmalu (2007?).
Ne ne zafrkavam se. Vse dogajanje kaže na to.

Lui

zee ::

upam, da pride ven tudi za x86.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

borchi ::

NEVER!

ampak to so rekli tudi že za intele v macih.

ok, resno zdej. gleda na to kako dobro se prodaja njihov HW zadnje čase, ni popolnoma nobenega razloga, da bi se to zgodilo v bližnji prihodnosti. NOBENEGA!

parallels se je neki duval, da bo v naslednji verzijo njihovega virtualizatorja eden od "stranskih efektov" tudi ta, da boš lahko poganjal OSX na PCju. isti dan bo parallels izginil iz apple stora in parallels desktop for mac ne bo delal v leopardu in leopard v parallels za windows/linux tudi ne. >:D
l'jga

mikko ::

Jaz pa mislim, da letos zna pri meni padet kakšen Apple laptop...Odvisno kako bomo pridni v poslu :p

buneech ::

@dtusek: 10.4.4 mi lepo laufa na single core, sam pač edinole kar me moti, je to, da ni zvoka...
zdej loadam 10.4.8, pa bom vidu kva se da narest...bom poroču tukj, o napredku...
če še zvok uštimam, d bo delal...pol najverjetnej winse sam enkrat mesečno zalaufam oz. po potrebi...ker res lepo dela...

OmegaBlue ::

Fantje, naj vas opozorim da tema živi in bo živela samo če ne bo povezav na legalno dvomljivo vsebino, se razumemo?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

ronaldo ::

borchi: podatki kako dobro se prodaja njihov hardwer ?

Kajti tole ne kaze glih tako dobro kot nekateri zelijo prikazati.

borchi ::

> borchi: podatki kako dobro se prodaja njihov hardwer ?

apple je povečal prodajo za 60%. HP pa za 45%. za HP vemo, da je imel zelo dobro obdobje.

acer? oni morajo za vsak zaslužen dolar prodati 2x več robe.
l'jga
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OSX na x86 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
11910439 (5980) bluefish
»

os x na pc (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
596013 (4535) bluefish
»

Apple Mac Os

Oddelek: Operacijski sistemi
241757 (1118) sash
»

Apple se boji PC platforme (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
608989 (7603) borchi
»

Apple se odloča za Intel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Procesorji
11312692 (9036) lopov

Več podobnih tem