» »

Katere slušalke bi vi izbrali

Katere slušalke bi vi izbrali

Davidoff ::

Odločam se za nakup slušalk in sicer me zanima katere od naslednjih modelov bi raje izbralin in zakaj. In sicer me predvsem zanimajo tale modela:

Slušalke Teac PowerMax HP-10
Povezava

ali

Slušalke Zalman ZM-RS6F Theatre 6 5.1
Povezava

Slušalke bi pa rad nabavil za igranje preko LAN-a, gledanje filmov in poslušanje glasbe...Res se zahvaljumem in prosim za vaše odgovore.8-)

Lep pozdrav!
  • spremenil: CaqKa ()

Stepni Volk ::

Za prva dva namena je pravzaprav vseeno... glede tretjega sem bolj izbirčne sorte in moj odgovor ne bi padel v pravi cenovni rang :).
Je pa takole... če kupiš dobre, jih lahko uporabljaš dolgoooo vrsto let :)

kihc ::

Nimam nobenih od teh, samo za tiste zalman, na lan nevem če lihk preveč pašejo (so velike in okorne). Drgač pa v vrh slušalk spada Sennheiser.

/edit narobe sem sennheiser napisal :P
x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

Roadkill ::

Jao ne moreš kupovar slušalk od Teac ali Zalman... O_o
Nabavi Sennheiser slušalke. Dobiš kvalitetne slušalke. Če nisi kak audiofil (ne samo wannabe) je čist dovolj, če daš za njih 10-15k sit.
Če pa rabiš mikrofon zraven si pa nabaviš enega za 1000-1500 sit.

Nekaj iz te serije: SENNHEISER
Dobiš jih pa v BOF/big bang in podobnih štarcunah.

Slowenc ::

Še en glas za Sennheiser.
Kupi si slušalke te firme v rangu 10-15kSIT. Ne moreš zgrešit.
Skiny gate.

Davidoff ::

Fantje, če pa pravite da treba nabavit Sennheiser potem bo že držalo.8-) ! Sedaj grem pogledat, katere Sennheiser bi bile prave za mene in mojo denarnico.

Hvala!:)

Stepni Volk ::

Ni vse v Sennheizer-ju... so tu še: AKG, Beyerdinamic, AudioTehnica, Koss... vse zelo solidne slušalke za civilne cene.

Roadkill ::

Dobavljivost pri nas je drugo vprašanje... ali ne?

Snipy ::

ze ko smo pri slusalkah. Jaz poslusam v stanovanju glasbo preko mojega mp3-playerja s slusalkami vendar je izhod od playerja presvoh. A obstaja kak majhen ojacevaljec ki je namenjen temu??

Davidoff ::

Fantje sem nazaj...Pogledal v BOF-u in BIGBANGU kaj bi rad imel. Pa vas sedaj res prosim še za eno majhno pomoč oz par nasvetov, ki bi mi pomagali pri izbiri teh slušalk. Ker vem da ste o tem že veliko predebatirali in verjamem vaši odločitvi zato, katere od teh:8-)

Sennheiser HD497 Slušalke

Sennheiser PX200 Slušalke

Sennheiser RS110-8 Slušalke

ali tele

HD 212 PRO

Res najlepša vam dala :D ...

Slowenc ::

Ko sem šel jaz v Big Bang kupovat slušalke (mesec in pol nazaj), mi je prodajalec svetoval naj počakam da dobijo HD212 pro. In res, počakal sem da so jih dobili, prodajalec mi je dal še 10% skonto. Slušalke so vredne svojega denarja.
Ne splača se ti kupovat slušalk za okrog 20kSIT, ker itak jih preko računalnika (zvočne) ne moreš v celoti izkoristi, ker nimaš predojačevalca.
Skiny gate.

pblaz ::

sennheiser

Davidoff ::

Mmm...vse so sennheiser!

chucki ::

slowenc mam js tud hd212pro..........pazi na kabl js sm ga ze 2x menju :)

Davidoff ::

No izbor sem zožil ;)...Sedaj pridejo v poštev

HD 212 PRO
ali
Sennheiser PX200 Slušalke oz. Sennheiser PX100 Slušalke.

tec ::

Vecina senheiser slusalk ima problem s kablom. Jest imam en starejsi model ze kaksne 4 leta in sem kabel ze 3x zamenjal...dokler jih nisem cist po svoje modificiral. Zvok je pa fenomenalen..tudi po toliko letih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739543 (6067) Fatboyslim
»

slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
71427 (1252) burkiburke
»

Katere high-end hifi slusalke?

Oddelek: Kaj kupiti
101435 (1189) glinik
»

Nakup res kakovostnih slušalk

Oddelek: Zvok in slika
405540 (4714) Gapi
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
211454 (1191) TheJack

Več podobnih tem