» »

Dobre slušalke za mp3 player

Dobre slušalke za mp3 player

zcetrt ::

Pozdravljeni.

Prosil bi vas, da mi predlagate, katere slušalke za v uho (ne kakšne velike naglavne) priporočate za uporobo s kvelitetnim mp3 playerjem. Doslej sem uporabljal aiwa air fit slušalke, ki so bile, za moj pojem, odlične (udobne, zvok pa za obliznit). Ne dobi se jih več (če kdo ve zanje, na dan z besedo), kakšnih za 12 jurjev pa tudi ne bi kupoval.

Pomembna je udobnost, kvaliteta zvoka in cena. Zgoraj omenjene Aiwa so imele zelo dober količnik teh zadev. Katere pa vi priporočate in kje se jih dobi?

Hvala.
4.

igor0203 ::

Jaz mam ene Sennheiser za 6k in so super. ;)

zcetrt ::

Ene? 0:) Katere pa, da bom lažje iskal ali so edine tega cenovnega ranga Sennheiserja? V BigBangu so mi hoteli poturiri neke Sennheisr za 12k, ampak slušalke so bolj kot ne potrošni material (1 leto je že dolga življenska doba ob redni uporabi).

Pa so udobne, te ki jih imaš? So kaj obložene (preferiram namreč gumo oz. silikon pred opojno penico)?

Morda kdo pozna Altec Lansing slšalke (imam namreč zvočnike tega proizvajalca, ki me navdošujejo)?
4.

ales85 ::

Najboljše slušalke, kar sem jih do sedaj jaz preiskusil, so tiste, ki sem jih dobil priložene telefonu SE W800. So takšne da lahko menjaš gumico. Če imaš možnost jih preizkusi.

LP

PS: slušalke so takšne, da jih lahko priklopiš preko navadnega 3.5 vhoda

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales85 ()

igor0203 ::

Am...MX550 so. Kliknjot

Fury ::

Jest mam tele in so zakon. Cist nic ne cutis tistga okol usesa. Se boljs je ker se ne morjo ven iztrgat ce cuknes za kabel.
http://www.sonystyle.com/is-bin/INTERSH...

Ce hoces se izboljsat izolacijo lahko zamenjas prilozene gumice s cepki za usesa (sanolabor) :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fury ()

;-) ::

Kake izkušnje pa imate z basi pri slušalkah? men nobene ne zadoščajo;(( , sedaj iščem slušalke za mp3 player z dolgim kablom pa cena naj bi bla pod 10k.

Fury ::

Jest sem tut sensitive. Tele sony so ze initially kul, ampak ce das cepke za usesa namest gumic, ti tok izolira da noben bas ne pobegne. Se mi zdi res ql bas.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zanesljive slušalke za prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
91477 (1235) borovec
»

Kater in-ear slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
355751 (3775) Janac
»

Slušalke za mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
215906 (4970) zuz3k
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739554 (6078) Fatboyslim
»

[Slušalke] In " EAR " do 10k

Oddelek: Zvok in slika
285642 (3870) Keyser Soze

Več podobnih tem