» »

Multirename @ WinXP

Multirename @ WinXP

Tr0n ::

Mogoce ze to veste. V WinXP lahko naenkrat preimenujete vec datotek, WinXP pa jih sam oznaci (datoteka (1), datoteka (2),...).

V Windows Explorerju izberete vec datotek, pritisnite F2 in eno preimenujte. Voila :).

Jaz sem upal na vec opcij, kako nekaj preimenuje, ampak za silo bo.

andrej ::

feature je cool, ampak prevec pa tudi ne mores zahtevat:D

mas pa zlo dosti drugih specialnih programov, ki so napisani ravno zato...

Tr0n ::

Ja vem, samo ce imajo ze peko CDjev pa ne vem kaj se vse, bi lahko tudi Windows Explorerja malce bolj priblizali Windows Commanderju in mu dodali vec funkcij, ki jih veliko ljudi pogresa.

andrej ::

ce dobro pogledas vse nove featurje ala CD burning potem bos vido, da vsi nudijo samo osnovno funkcionalnost. Za bolj napredne uporabnike - aka tebe in mene te zadeve niso... recimo CD burbning je pocasan, pa se ISO-tov ne zna pect, pa direct CD-CD ni ravno to kar si pod tem predstavljamo, etc... Enako je z ostalimi kot je recimo firewall, etc...

MS samo ponudi neko osnovno orodje in infrastrukturo potem pa ostali na osnovi tega gradijo svoje resitve...

Kaj bi se zgodilo, ce bi vsi ti featurji bli state-of-the art? Zamisli si da bi XP-ji imeli vgrajen najboljsi burning program, najboljsi firewall, etc... Ze zdaj se bunijo kako prevec bundlajo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vista SP1 ali XP SP3? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
615949 (4667) Revenant
»

Vista ne bo pokazala svoje lepše plati (Aero) piratom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
13314036 (9725) 64202
»

Windows 2003 & Sun Java (nekaj vprašanj)

Oddelek: Operacijski sistemi
171268 (1073) undefined
»

10 vasih zelja za winse (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
603702 (2955) ABX
»

Preimenovanje datotek (množično)

Oddelek: Programska oprema
321646 (1287) tha_man

Več podobnih tem