» »

Next Generation FPS - CellFactor vs. Crysis

Next Generation FPS - CellFactor vs. Crysis

aodius ::

sem malo surfal po netu pa sem našel nekaj dobrega stran na www.chip.de

Die für 2007 angekündigten Ego-Shooter Crysis und CellFactor versprechen unglaubliche Grafik. Neue Effekte und mehr Interaktivitãt sollen für nie dagewesenen Realismus sorgen. Wir haben uns die Tech-Demos der Games Developer Conference 2006 besorgt und fassen es kurz zusammen: Boah, ey!

aodius ::

boljša grafika,posledno boljše grafe.Veliko veselje ?

Tr0n ::

Ce koga zanima in-game filmcek CellFactor z demonstracijo PhysX Agei cipom za fiziko.

http://gametrailers.com/gamepage.php?id=2510

Impresivno! 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Cinderela ::

Naja ok. Jaz bi reje vido kak streljanje v drevo podre drevo ali stene in take fore. Kot pa neko metanje stvari okoli. Torej destrukcija okolja.
Tisto Crysis pokaze z ono hutico sploh ni niti najmajn impresiovno. Kot hisica skart skup sesede.

Zgodovina sprememb…

Evil mind ::

Upajmo da bo delalo.>:D

stock ::

A to nj bi biu kao spil? in kko bos to igrou??? -z eno roko strelu z misko z drugo roko se premiku in s tretjo neki tm premiku??
nc mi ni jasn.

drgac pa si poglejte 1 filmcek crysis

EvilDare ::

Ena zelo dobra stran z novicami, screenshoti in filmčki najvišje kvalitete: Incrysis

Rotaidal ::

Lepo je to lepo! Samo mislim da ni kompa, ki bil lahko to poganjal vse na maximum! Oz. ni grafične, ki bi to zmogla! Bomo pa videli!:D

EvilDare ::

Ja kakšni prototipi sigurno obstajajo sicer sploh špila nebi mogli razvijati in poganjati. Mi navadni ljudje bomo pa mogli počakati na DX10 grafične kartice.

Senitel ::

Grafične sploh niso tak problem. Od D3D10 trenutno obstaja samo softwareska emulacija, ki pa je strašno počasna (za tako sceno se pogovarjamo o frameih na uro pa še to je samo ena številka >:D)...

Tr0n ::

In kdaj bodo na voljo DX10 + PhsyX graficne kartice? :)

rovtarček ::

Pomojem sploh ni problem v kratkem laufat špil z podobno grafiko, na danes dostopnem sistemu. Če bi imeli dobro zoptimiziran softwer, komplet računanje fizike v igri prevzame, posebni procesor (phsyx), kar dost sprosti glavni procesor, ki bi komo lafual 2 sodnobni grafi, ki sta danes sposobni zlaufat takle špil.
Osem tisoč sto sedeminšestdeset rovtarčkov je suvalo kuglfrinkla v rit,
ko so ugotovili, da stvar je zanimiva, so poklicali še Serious Sama
http://img90.imageshack.us/img90/856/rovt0df.jpg

Soniux ::

In kok bo ta zadevca stala?

Senitel ::

D3D10 + PhsyX grafične kartice? Verjetno nikoli. >:D

Evil mind ::

Če pogledaš sliko od crysisa z dveh metrov zgleda kot da je resnična.(al pa jst slabo vidim)

Nejc Pintar ::

Za tole bo verjetno PhsyX obvezen
Lahko je biti prvi, če si edini!

Rotaidal ::

Igra bo zelo zahtevna! Pogoj bo grafična kartica ki podpira najnovejši senčilni model 2.0
Tako so vse 128mb kartice out in nekatere 256

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Senitel ::

Radeon 9700 PRO ima 128MB, tako da ne glih o neki hudi zahtevnosti.

Rotaidal ::

Mislim da 9700 pro ne podpira 2.0! Ali ja?? jaz mam x800pro pa ma 2.0 senčnike

Senitel ::

Seveda da 9700 PRO podpira 2.0 shaderje... x800 PRO podpira sicer malenkost več, še vedno pa ne doseže GeForce FX ali GeForce 6.

Mirč ::

podpira že samo na kakšnem nivoju.
lp

Senitel ::

Na čisto vredu nivoju... >:D Mislim resno, verzija shaderjev v splošnem nima glih velike veze kako hitro bo nek shader tekel. Kar šteje je to, koliko inštrukcij ima shader. In kakor koli obrneš Radeon 9700 PRO je za svojo starost še vedno dost ugledna grafa (za razliko od GeForce FX).

Mirč ::

Še vse teče na gfti4200
lp

Evil mind ::

Mirč:
vse igre že ne tečejo na gf ti 4200 (al karkoli si že mislu).

Mirč ::

no nekaj jih ze ne bf2,...

Toomy ::

...pa ja walda...itaq da bo igrca laufala na sedanjih sistemih...nebodo oni delali igrce ki dela na top kompih...kaj bo pol vsaki nov računalnik kupoval al kaj ?...že res da bo zahtevna samo tak hudo pa spet nebo...vsaj po moje...na eni 6600 bo že tekoče delalo:P ...

Tr0n ::

Na 6600 nobena nova igra ne dela vec tekoce. :)

Oblivion & Condamned any1?

Rotaidal ::

Valda! Kje bo te na 6600 možno da bi vse tekoče delalo, če meni Oblivion na x800pro laufa komaj vse na high! Crycis pa ima še boljšo grafiko!

Evil mind ::

Igra bo zahtevala tole: 2 GHz processor, 512 MB RAM, DirectX 10.0 or higher (all estimated)

Kopirano z wikipedie. Kar še ne pomeni da to drži.

G-man ::

Opa, Cellfactor, saj ta engine ( RealityEngine) imam pa jaz doma, ampak za eno drugo igro (še v alfafazi): from-the-oh-no-its-another-WWII-game-dept. Tudi ta bo podpirala Phsyxx pa ostale cukrčke po potrebi, ne pa obvezujoče (na Athlonu2600, 512Rama, r9800 dela engine prav lepo, sicer ob skromnih mapah in kompleksnosti). 250.000 vojakov, 160x160km velika mapa (celotna Normandija), realizem do poda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: G-man ()

Fury ::

G-man kok je licenca?

Edit:
Lih pogledal vas sajt :) OMG :) Kok casa boste tole delal? Kr vse se bo dal pocet? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fury ()

G-man ::

Uf, tolk noter pa vseeno nisem. To sem dobil prek posebnega programa za popularizacijo igre (kot neki alpha member, se lahko prijavi vsakdo, članstvo se dobi s kvalitetnim sodelovanjem na forumu). Sicer snemam glasove, čeprav je malce zatišja zdaj.

Planirajo izdat septembra letos, ampak ratalo je ozko grlo pri animaciji in teksturizaciji (zato so tudi najeli Kalescent Studios). Impresivna AI je sicer že izdelana, marsikaj pa bo treba še postoriti, po moji oceni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: G-man ()

Evil mind ::

In kaj mislite katera igra bo boljša?:\
Jst bi reku da bo Crysis boljši, ampak bomo vidli u prihodnosti ko bomo igre dobili.:D

Tilen ::

Debata o Crysis naj poteka tukaj zaradi boljse preglednosti. Obe igri obetata veliko zato si zasluzita vsaka svojo temo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NVIDIA Drivers

Oddelek: Pomoč in nasveti
291557 (1179) turob2
»

Nova streljačina: HAZE še en Crysis??

Oddelek: Igre
232043 (1314) Gr0unD Zer0
»

CellFactor Revolution

Oddelek: Igre
181711 (1301) Tr0n

CellFactor: Revolution Free Game

Oddelek: Igre
121290 (1143) Mavrik
»

Informacije o R600 in G80

Oddelek: Novice / Grafične kartice
143024 (2474) PrimozR

Več podobnih tem