» »

Cena Visual Basic.NET

Cena Visual Basic.NET

Company ::

Nekaj mi ni jasno. Gledam po internetu, in edina verzija VB.NET, ki sem jo našel, je Visual Basic.NET 2003 Standard, cena katere je 90 do 140$, vsaj kolikor sem videl. Je možno, da je to edina verzija, in to za tak denar:)) ?
LP Company!

Tutankhamun ::

Še en Visual Basic.
Pa še zastonj ga potegneš dol.
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

Company ::

Hvala, tudi tega sem videl. Me pa moti predvsem to, ker je Beta verzija. Rabim stabilno okolje, kar naj bi ta že nekako bil po nekaj popravkih, zaradi specifičnosti dela pa moram imeti licencirano varianto.
Hvala,
Company

Tutankhamun ::

Ja, glede na to da se že dobi VisualStudio 2005 Beta, bi mislm, da mogu enkrat kmal pridt (še utem letu, po letnci sklepam) končna verzija. Edin če se ti mudi, potem pa je 2003 res edina. Sej drgač pa, če služš z VB-jem tista cena slabih 30k sit vrjetn ni pretirana.
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

Company ::

seveda ni, bil sem le presenečen nad tem, da je tako nizka. Zato sem tudi odprl ta post, da dobim potrditev, da prav gledam. sorry, zdajle zvečer nisem mogel klicati kake firme, če je to res.

LP Company!

zoune ::

VS .net 2005 bo tam novembra izdan

cekr ::

VB.net 2003 standard ima nekaj omejitev in nima nekaterih dodatkov, ki so za resno delo včasih nujni. Profesionalna in ostale verzije se pa nahajajo v paketu VS.net 2003. Posamezno se naj ga ne bi dalo dobiti.

VB.net 2005 express izdaja je popolnoma integrirana za delo z .net 2.0 frameworkom, vendar ima neke omejitve, ki jih normalna verzija nima. Za manj veščega uporabnika pa je ta verzija boljša, ker ti še bolj pomaga(polaga ukaze) pri pisanju programja.
To izdajo sem preizkusil in se mi zdi delo z njo podobno VB 6.0 in prejšnjim verzijam.
Najboljše bo, da poskusiš, kako se ti zdi. Potem pa enkrat v jeseni to tudi kupiš.
Cene so pa kar sprejemljive.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VB vs. C#

Oddelek: Programiranje
343679 (2818) BlueRunner
»

Rabim mnenje programerjev VB 6.0 oz. VS.net

Oddelek: Programiranje
61340 (1340) sverde21
»

Šola programiranja Visual Basic.net

Oddelek: Programiranje
123007 (2701) jerneju
»

Visual Basic, C#, C++, razlike... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
12212272 (9943) 64202
»

Visual C++ oz. Basic ali Borland Deplhi 7?

Oddelek: Programiranje
382495 (1900) BBB

Več podobnih tem