» »

bolha.com

bolha.com

Jan987 ::

S gdo ve zakaj mi ta stran trenutno ne dela?

kopriwa ::

ker nobenmu ne, oz. kokr se ji sprdne

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

Shybby ::

Hmm meni dela normalno.

Sami ::

Meni tudi ne dela. Sej lepo piše:


Obvestilo



Bolha trenutno ni dostopna zaradi vzdrževanja.


Hvala za razumevanje,
vaša Bolha
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Primoz78 ::

Jaz mam en oglas gor kot avkcijo...pa je en tip dal ponudbo...kar na celem pa pise št. ponudb 1...ponudnik...ga ni 8-O sploh mi ni jasno...

Lp Primoz

p.s. Popravljam...ponudnik se je spet prikazal :))
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

SySoop ::

Zdravo!

Imam problem. Kupil telefon prek ponudnika na bolhi.com, seveda je oddaljen in sva se zmenila za pošiljanje tj. plačal sem po povzetju. Telefon seveda ne deluje normalno, želim ga vrniti - a glej ga zlomka "prodajalec" se ne oglasi, ne odpiše na mail, je praktično imun name - kupca! Dodobra me je zafrknil vem.

Zanima me, kaj lahko storim v tem primeru? Je bila to samo dobra šola zame, da naj kaj takega več ne počnem.

Je samo od njega odvisno - se pravi od njegove dobre volje ali poštenosti, da mi vrne denar za "nedelujoč" telefon?

win64 ::

Prijava na policijo, naj oni raziskujejo.

SySoop ::

Hm, nevem. Kako je to z dokazi, bi bili klici, maili, sms dovolj. Se opravičujem, če sprašujem bedarije.

win64 ::

Nesi jim kar maš. Saj po telefonski številki bi ga dobili v roku parih dni, samo nevem če majo interesa reševat take primere. Je pa pametno vseeno podat prijavo in morda bodo kaj naredili, ko bo še ena podobna prijava.

Han ::

Najprej ga prijavi na sami Bolhi in se pozanimaj, kakšen je postopek v tvojem primeru.

Hayabusa ::

Kaj je pisalo v oglasu (imaš shranjen screenshot) in kaj ti ne dela kot bi moralo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

SySoop ::

@Hayabusa

v oglasu je pisalo, da ima telefon samo zunanje poškodbe (praske, malo udarjen ob robovih). Ob vklopu samega telefona, pa zdaj prikazuje neke procese, kot da bi nameščal nov OS. Telefon se samodejno izključuje, itd.

Seveda, kličem, pišem lahko normalno. No ob govorjenju je prisoten šum, baterija ima indikator rdeč, to pomeni, da je bila prisotna voda, oz. vlaga?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SySoop ()

freesty ::

Za kateri telefon pa gre? Mogoce lahko sam drug rom gor nalozis.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

letgo vs bolha oglasniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18536458 (16037) shadeX
»

Nateg preko bolhe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38383543 (26990) budnost

Kazenska ovadba zoper mene zarado "natega" na bolhi. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7314223 (12867) Unknown_001
»

Prodaja rabljenega mobilnega aparata obvezna oprema mora biti zraven ?

Oddelek: Loža
201971 (1521) St235

Več podobnih tem