» »

3.11.00.18 bios za GF2 MX 32Mb?

3.11.00.18 bios za GF2 MX 32Mb?

borchi ::

a mi lahko kdo pošlje ta bios? www.m3dzone.com je down in ne morem dobit tega biosa. to naj bi bil po možnosti Nvidia reference Bios. Vasko, mogoče? sj ta je zadnji bios za gf2 mx 32mb? kartica nima tv-out ma pa narejeno modif. za quadro oz. mxr. vasko, tiste frekvence zdej znam natimat v biosu, zdej pa rabim sam še najnovejši bios.

hvala!

mail: brbo26@yahoo.com
l'jga
  • spremenil: borchi ()

Kriko ::

Ojla!
jaz ti ne morem dat biosa ker meni ga je poslal nekdo iz slo-techa. Lahk pa ti povem moje izkušnje. Sem naredil vse kot je pisalo v navodilih in tudi med flsh-anjem je napisalo da je vse OK, ko sem bil še v DOS-u sem poizkusil zagnat dva programa in vse je delalo normalno. Ko pa sem resetiral, šok vse črke pošvedrane in to tako da se sploh ni dalo nič delat. Pa sem vstavil eno drugo grafično in flash-al nazaj na original bios in je spet delovalo normalno. Potem se ponovno poizkusil flash-at ma Bios 3.11.00.18 in je blo isto!!
Mogoče boš ti imel več sreče, samo ti priporočam da si prej shrani original bios in če nimaš druge grafične si ga daj nekam na C:\ tako da boš napamet vedel kje je če boš slučajno slabše vidu črke na ekranu in boš moral delat pol na pamet!
lp

borchi ::

hmmm, mogoče je ta .18 bios mišljen za mx 400? kar se je teb zgodilo kaže na to, da je bil mem clock previsok za tvojo kartico.
l'jga

VASkO ::

mogoce pa si HEX vrednost narobe zamenjal, npr:

ce rabis 20000, je to prek win calca v hex 4E20, samo ti ne smes vnesti 4E20, ampak 20E4. (HEX vrednosti se berejo od desne proti levi po zlogih!!!)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava s sliko po posodobitvi biosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
14983 (761) Miran2005
»

flashanje 9800pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
904845 (3441) Black Metalc
»

Hlajenje in navijanje Radeona 9500pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
714904 (4173) Gejmer
»

Koncno! Enostavno navijanje GeForcov preko BIOSa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
513664 (2767) Milko
»

Novi Abit biosi izkušnje? Moje so zelo slabe:-(

Oddelek: Navijanje
251877 (1406) Malecky

Več podobnih tem