» »

Reklame na netu

Reklame na netu

jernejk90 ::

Hy!no pa smo spet pri reklamah...:\ kam koli pogledaš so same reklame!tudi na netu je tako!ampak meni ni jasno če se jim sploh splača reklamirat na netu, ker jaz nebi nikol kupo nič zarad ene reklame na netu. Kaj pa vi mislite? Ste že kdaj kaj kupili zaradi reklame, ki ste jo videli na netu? 0:)
Lp

Slowenc ::

Kako to misliš SPET?

Sigurno se jim splača reklamirat, kajti če se jim ne bi, potem sploh ne bi oglaševali. Sehr logiš.
Če sem že kaj kupil zaradi reklame? Hmmm, če sem štejemo spletno trgovino, potem je odgovor da.
Skiny gate.

jernejk90 ::

No če se ti je ta SPET tako zamiril potem ga pa izpusti;)

To kar si ugotovil že drži, samo mene zanima koliko ljudi (veliko ali malo) lahko neka reklama na netu prepriča da si bo to stvar kupil. Ker mene bi bol težko... pa me zanima kak ste kaj drugi glede tega:))

Bob Rock ::

Odvisno pod kaj si predstavljas reklamo. Ce je reklama tudi to, da je opis nekega izdelka na netu, pol sem ze kupil. Ponavadi preden kaj kupim, grem pogledat na net ce je izdelek/storitev vredu.

btw. si preprican, da si izbral pravi oddelek za to temo? :))
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

bkreutz ::

ej, sigurno se jim splača, če ne drugače vsaj neki malega da dobiš (seveda ne štejem tukaj velike portale in podobno)........

itak, če je izdelek reklamiran oz. kje vidiš da ima npr. 5 zvezdic pa če je v akciji, pa če čisto slučajno to potrebuješ/kopuješ, zakaj pa ne? jst sem že večkrat kupu kej prek spletne trgovine, seveda pa ne klikam na oglase ki mi pravjo :: your computer clock is wrong, your computer may be at risk, pa podobne fore (shujšaj 300 kg v dveh dneh).... če pa vidim oglas: testi digitalnih fotoaparatov sem pa že tam :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bild ne dovoli dostopa ob uporabi AdBlocka (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
9435091 (26908) zee
»

Čedalje več uporabnikov interneta blokira oglase (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13345233 (39419) thramos
»

Zakaj se Google najbolj boji Amazona

Oddelek: Novice / Ostale najave
4611609 (9266) Jst
»

Zvočne reklame na LPP (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6412587 (11174) blank3
»

reklama "Kako si?" (za jogurt) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5323457 (22119) cbelica

Več podobnih tem