» »

reklama "Kako si?" (za jogurt)

reklama "Kako si?" (za jogurt)

«
1
2

nere ::

meni se zdi bedna in tako tudi ostale reklame, ki ne povejo takoj za kaj so.

in une napise spodaj s spreji, ki so napisani vsi z istimi barvami (rdeča in zelena), so napisali isti ljudje ki so naredili to reklamo, bedno.

in jogurt je zanič.

sicer pa je to da pišem o tem najbrž samo dodatna reklama oz. voda na mlin ljubljanskim mlekarnam.

Xgeneration ::

Najbolj bedna - moteča reklama na TV. Pač toliko bolj opazna - zanalašč tega jogurta ne bom kupil. Mi bi še v ušesih zvonilo.

Tisti, ki si jo je izmislil, nima extra domišljije;

Kako pa se počutite, ko slišite tisti zvok?

BigWhale ::

Ampak govori pa se o tej reklami, mar ne? In to je vse, kar je namen reklame :P

Poldi112 ::

Jaz sem jo videl na jumbo plakatih (tvja naceloma ne gledam) in se mi je zdela v redu. S stalisca efekta. Edino sele zdaj sem izvedel, za kaj je.

Matwic ::

Reklama se mi zdi dokaj izvirna a na zalost popolnoma sfaljena. Jaz do tega tranutka nisem vedel kateri izdelek oglasujejo. Kaj ima veze "Kako si?" in jogurt se zdaj nevem.

Glede televizijske reklame. Mislim, da kdor se je spomnil tistega piskajocega zvoka, da bu mu bilo potrebno nabaviti ene dobre slusalke in ga prisiliti k poslusanju tega cvilenja za vsaj 12ur. Pomoje bi se hitro premislil, da je bil tisti zvok dobra ideja. Nebi se cudil, ce bo padla se kaksna tozba glede tega. Ce bi bili v ameriki bi verjetno ze hitro umaknili ta oglas iz televizije.

OnTheMic ::

Ah fantje, ne pretiravat: najbolj bedna, moteča...
A tiste razne Janeze Novake in ostale "čistilce in čistilke madežev" pa z užitkom gledate???8-O

LP:D

Slowenc ::

Jaz sem se pa najbolj nasmejal jumbo plakatu, ko je nekdo napisal pod tisti

Kako si?

Jebeno


Mislim...kaj vse si spomnejo, pa da se jim da to it pisat.
Skiny gate.

mare_ ::

1. ko sem slišal to reklamo na tv, sem mislil, da mi spet računalnik kaj piska :)

[_MW_] ::

Ena najbolj brezveznih reklam kar sem jih vido :\
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

Sami ::

Jst sm tud takoj pogledu comp, če je vse ql, potem pa sploh nisem vedel kaj reklama oglašuje...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Matev ::

piskanje in zvonjenje telefonov majo karnaprej po radiu....

baje ima to dražeč efekt na poslušalce

kar je ZELO všeč reklamarjem

Ziga Dolhar ::

A jebenti.

Saj nič nimam proti reklamam, ki se "sestavljajo". Ampak da imam pa naenkrat gledat kar tri tovrstne (kako si, cifra je padla, pa zdi se mi, da bo temu sledila še ena z belim tekstom na črni podlagi) -- je pa višek Neizvirne Izvirnosti.

Produkt -- verjetno plus. Agencije -- hihi. >:D
https://dolhar.si/

Poldy ::

Ja mene tisto piskanje čist razp... Trenutno imam vnete sinuse in me boli glava, potem pa kar naenkrat tisti pisk ;(( ;(( ;(( .

Na koncu vsake reklame bi se morala nahajati ime in priimek avtorja. Kot pri slikah, videospotih... Pa bi lahko tega avtorja potem poiskal in mu razbil betico. Dvomim, da bi bile potem še tako bedne reklame.

Tega jogurta se iz principa ne dotaknem. ;((

d0rK ::

Hi!

Meni je se vedno ena najbolj izvirih reklam , reklama za Mesečno rento ;).

Duhovita, zanimiva, pove kar je treba.

Pa še moj brat igra v njej. :))

Te reklame pa nazalost se nism vidu .... TV-ja se nism prtaknu ze 3 mesce ... In je niti malo ne pogresam 8-).


Lep pozdrav,

d0rK

Senitel ::

A to je pol reklama za jogurt? Hudo, kaj vse človek na Slo-Techu ne izve... >:D Pa da je po TV-ju tudi al kaj? Vsak dan neki novga... :8)

Gandalfar ::

Senitel: jaz sem tudi nekaj taksnega razmisljal .. ceprov pomojem si ga bom sel dons kupit, da vidim ce je res tako slab kot vsi pravijo :]

=Exceed= ::

Dobri so vsi, razen navadnega z 0,1% maščobe:D

nere ::

majkemi, ljubljanske mlekarne mi niso plačale za ta topic:D


sicer pa priznam da nisem vedel da je reklama tudi na tv...

OldSkul ::

Samo da veste.
Tale topic so že videli v Lj. mlekarnah.
Kako to vem?>:D

perci ::

Let me take a wild guess, delaš tam? :\

OldSkul ::

Ja pa kaj še, saj sem star 16 let.

air ::

za tiste, ki takoj spluvajo neki tazga kar se razlikuje od večine tko ni rešitve, ...

a je kdo sploh že probu jogurt, ...

mare_ ::

mhm:D

MMore ::

Mah zaradi reklame zanalašč ne bi kupil tega jogurta pa če je noter zlat prstan...;( ;((

Avenger ::

Men so šli pa na jetra uni pripisi - Boljš kot ti / Super / Dobro, hvala... no potem sem videl en plakat na katerem je blo pripisano - Vedno bedno

Skor sem se zaletel... :D

Men se pa zdi ideja zelo dobra, precej sveža, čeprav se je po podobnem sistemu že oglašševalo. In nikakor ne bodo take reklame vplivale name ne pozitivno, niti otročje-trmasto negativno. 8-) Jaz bom še vedno kupoval isti jogurt kot vedno, 3,2 od Lj mlekarn. Za katerega točno je ta reklama, pa ne vem.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

CaqKa ::

jaz sem probal onega z vanilijo ki od zunaj zgleda kot da boš dobil najboljši vanilijev puding.. no potem pa ugotoviš da ima en okus kot en drug vanilijev jogurt.

Gandalfar ::

Danes sem v hladilniku odkril enega z okusom gozdnih sadezev in niti ni bil tako slab. Se vedno mi je najljubsi light z okusom banane in ananasa :)

Poldi112 ::

Glede na to da v mlekarni to berejo bom pa vprasal:
Zakaj skoraj v nobeni trgovini ne morem kupiti vanilijev jogurt (trdo varjanto, ne tekoce)???
Drugace pa imam raje LCA, predvsem visnja, in pa 4zitni sliva. Ljubljanske mlekarne imajo premalo sadja notri.

huelz ::

Se mi zdi da se je use zacel z uno reklamo za makeup al kva je za Subrino...:\
K sta bla ena baba pa en dec na slik. Uglavnm, men gre bl na k.urac neizvirnost. Kr neki zej usi to posnemajo. Men osebno sicer ta princip oglasevanja ni slab, sam ce ga pol usi posnemajo...
Tko te pol res matra, kva hudica sploh oglasujejo, sam kokr recen, ce se zadeva ponavla je preh nadlezna kokr pa kej druzga ;((

huelz ::

Pa ja, LCA jogurti so boljsi. Ceprov so se LJ mlekarne mau popravle glede tega.
Pa ksn desert jogur od LCAja je tud kr dobr. Samo ker ga je TAKO MALO!!!;((

Drgac pa poleg jogurtov dost sam doma delam milkshake :D
Pa se si lahko nardis tega kolkr hocs in nis omejen na en mejckn lonck :D

BigWhale ::

Najboljsi jogurti so LCA, zaradi Martine in pa Male/Female jogurti... zaradi, no, saj veste... ;>

CaqKa ::

e vitaminov?

whatson ::

Jaz sem mislil, da je to reklama za PAMPERS.

>:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Matev ::

ker se toliko govori o tem jogurtu

bom pa kupil enega ali dva

da vidim kako dober je

mljask mljask

BigWhale ::

Evo, vidis, reklama deluje!

SkIDiver ::

Reklama ti je bedna, jogurt ti je zanič. Oglaševalci so dosegli svoj cilj. Govori se o reklami in o jogurtu vsepovsod in 90% ga bo sigurno probala, ko ga v trgovini zagleda na polici.


Če ti še ni potegnilo so bedno zasnovane reklame uspešnejše od dobrih reklam.

Dr_M ::

jest ga pa ne bom kupu...iz principa :)
sicer nism ksn poznavalec jogurtov, ampak mi je LCA najblabsi.
najboljsi jogurt je cist navadn, v modrem polliterskem tetrapaku ki ga prodaja mercator pod svojo blagovno znamko. dobr je pa zato, ker je zelo gost (v vecini primerov).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

NoUse4AName ::

jogurt se mi zdi rahlo voden...

Poldy ::

Meni je še najboljši smetanov jogurt - če to sploh je. Samo ga ne smem pojesti več kot 1 lonček, vsi naslednji so zanič.

Dr_M:

jest ga pa ne bom kupu...iz principa

Smešno, skoraj isti stavek kot moj nekaj postov višje

Dr_M ::

Poldy: aja, sploh nism opazu :)
dobr da se obstajamo taki ljudje :) ;)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

Sem pojedel ene gozdne sadeze zjutraj. Jogurt ko jogurt - reklama mi je pa kul.

Apple ::

Ubogi tisti, ki imajo laktozno intoleranco in ne morejo slediti trendom novih okusov :D

LP, M

Matev ::

men je ta đogurt najboljši na svetu

od zdaj naprej bi samo še đogurte jedu če bi lahko

hvala LJUBLJANSKE MLEKARNE za ves vaš trud in fantastičen izdelek

Xgeneration ::

Itaq da je taka, da mora delovat pa ni važno a v pozitivnem al v negativnem smislu.

LP

jabe ::

Dr_M:
kolkor vem so ti jugurti pakirani v Mercatorjevo fasado od Ljubljanskih mlekarn. je isti kot un v zeleno-beli pakungi


drgač je pa man najbl ušeč un napitek Drink al kaj je. probala večino okusov. Jugurti mi pa niso ne vem kaj, ker tudi jaz hočem da je jogurt gost ne pa voden, pa četudi gre na račun maščobe. konec koncev tud najbl rediln jugurt ni rediln.

Dr_M ::

jabe: ubistvu jih dela Mlekarna Celeia :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jabe ::

pardon, men so enkat rekl ljubljanske mlekarne, pa mi ni bilo težko verjet ker imajo kar nekaj izdelkov od tam. moja napaka.

mescaline9 ::

Men je reklama bedna, ma da ne omenjam fonta. Bruh bruh. Napise (sprej) so verjetno delali kar fantje iz metropolisa in proreklama ep. Tko da, ne verjamem v to, da bi se kar vsi popisali sami od sebe, spontano od folka, that is.
Moram pa pohvalit to, da je ena stran jogurta angleška, druga pa slovenska. Tko bi mogli bit vsi izdelki, worldwide. Teži mi edino nek posiljen HOWARU trademark, wtf?
No fonta pa še zmer ne morem, ma kje so ga najdli...

Yohan del Sud ::

V vsaki reklami za mleko ali mlečne izdelke bi se morala pokazati gola joška. To bi pritegnilo (mojo) pozornost!

MMMMMOZZARELA....

OldSkul ::

Mercator jogurte delajo Ljubljanske mlekarne in Celjske mlekarne!
In to 100% drži.

Ajde
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj so nekateri jogurti kisli?

Oddelek: Loža
353490 (2616) janezvalva
»

trgovinske znamke in kvaliteta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5911837 (10100) mulc007
»

Jogurti "Na planincah" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8115700 (12168) Mr.B
»

Slovenski jogurt v Hoferju cenejši kot v Mercatorju (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28256060 (40828) cholt45
»

najcenejse mleko ima Mercator, najdrazje Tuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5210599 (8725) Mr.B

Več podobnih tem