» »

Kako izbrises temo?

Kako izbrises temo?

poluks ::

sm enkrat kliknu na temo, ponesreci, zdej pa mi se vedno prikazuje pod rubriko moje teme, pa me zanima kako, ce se da, se jo zbrise? :\

Matek ::

Tule na vrhu teme imaš tri ikonice, ena od njih izgleda takole in služi odstranitvi teme iz "Moje teme".
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

urbecar ::

Kako pa temo dodaš med "moje teme" brez da bi poslal post?

Gandalfar ::

kliknes na tadrugo ikonco?

urbecar ::

My bad:8)
Sem bil čist zmeden ko sem se učil celo noč.

poluks ::

hvala madmanmato!

IČA ::

zanima me, kako je z brisanjem zaklenjenih tem. Bilo bi lepo, da bi se to pobrisalo, da se ne vlači povsod. Imam samo eno zaklenejeno temo (pač nerodnost na začetku), pa me malo moti da še obstaja.

Reanimated ::

@IČA kaj pa če so ti dali odgovore tisti ljudje ki so pisali v tvoji temi? Pa da ti jo je npr. @Mr|ce zaklnil? Ni vredno brisat vsaj za mene... Užaljen res ne smeš bit. Si pač kiksnu ;) Razen če je o p2p,warezu pa o takih stvareh govora.
im freakZ

Myth ::

Reanimated, ne nisn jaz zaklenil. :8) Klik
Sicer pa, meni je to dober predlog. Prvo zaklep, pol pa izbris. Tako se teme res nebi podvajale oz. bi vsaj bil bolj urejen forum. Ker ko recimo pogledam v svoj oddelek pa vidim koliko ljudi še pravzaprav pogleda v tisto zaklenjeno temo. Sploh če je tema o kakšnih p2p, etc. :)

Pa tudi pravila bi lahko posodobili. Da recimo se prvo zaklene... čez en dan pa izbriše.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

IČA ::

no ravno o tem sem govoril, da bi bila stvar pol bolj urejena. Teme, ki so zaklenjene brez odgovorov, bi lahko po mojem brez problema pobrisali in ne bi bilo nobene hude krvi.

virri ::

kako se pa odgovore briše?
Virri

Myth ::

Klikneš popravi in spodaj namesto pošlji izbereš briši.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

kuglvinkl ::

Imam samo eno zaklenejeno temo (pač nerodnost na začetku), pa me malo moti da še obstaja.

In potem mi plojzajo, da dodeljevanje nazivov ni učnikovito.
Your focus determines your reallity

IČA ::

In potem mi plojzajo, da dodeljevanje nazivov ni učnikovito.
kaj si pa s tem mislil? Lahko bi pa tebi "oddelili" kak naziv (kuglvinkl / globalno: Tajna policija™ ), če kar brez veze na prvo žogo streljaš.
Zanima me kako bi popravil napako, ki sem jo storil nenamerno, pa je sam žal več ne morem!!!
Rad bi pa videl tvoje prvo vprašanje/odgovor na forumu 03.07.2001.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IČA ()

kuglvinkl ::

No, točno to sem mislil z mojim odgovorom. :) Glede učinkovitosti namreč.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

> Rad bi pa videl tvoje prvo vprašanje/odgovor na forumu 03.07.2001.

Tvoja želja ... moje veselje.
https://dolhar.si/

IČA ::

naziva nisem dobil, pa tudi ne odgovora na moje vprašanje.

Ziga - hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IČA ()

kuglvinkl ::

Tvoja tema je opomin ostalim, da takih tem ne postavljajo. Tako da ne bo zbrisana.
Your focus determines your reallity

IČA ::

Škoda, da tako razmišljaš. Pa vseeno hvala za trud, ter prijetno represijo še naprej.

Tody ::

Slo-tech je zgrajen tako da tudi če zadevo zbrišeš zadeve ne zbrišeš :) Ljudi ki imajo pristojnosti itak vse vidjo pa če ti še 3x zbrišeš. Tako da če narediš napako in ni nikjer kakega pametnega gumba,pač daš odgovori in da rečeš zmotil sem se posipam se z pepelom tukaj so pravi podatki...

IČA ::

saj ne gre zato, da bi jaz hotel pobrisati. Ampak sem pač prosil, če bi se mogoče dalo kako urediti, da bi se pobrisale zaklenjene teme (vsaj tiste brez odgovorov), da bi pač dobili bolj pregledno zadevo. Ne pa, da je vse polno zaklenjenih tem, ki se pač ponavljajo in je včasih kar mučno brskati, ker moraš po navadi z iskalnikom imeti kar srečo, da kaj najdeš (nepooblaščeni uporabniki nimajo...).
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Tomi ::

Tudi zaklenjena tema lahko ima koristne informacije, zato se seveda ne brišejo vse. Če pa je v njej preveč smeti, imamo korekcijski team, ki balast odstrani, preostanek pa v prečiščeni luči prikaže javnosti.

Sem bil dovolj jasen in poetičen?
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Good persona vs Bad persona :)

Oddelek: Slo-Tech
261814 (969) draciel
»

Odprto pismo slo-techu (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
637678 (5726) Pyr0Beast

Več podobnih tem