» »

Good persona vs Bad persona :)

Good persona vs Bad persona :)

shadeX ::

Če že imamo nazive za tiste "lumpe" , bi lahko imeli nazive tudi za "pridne" uporabnike Slo-techa. To bi bili predvsem tisti, ki velikokrat pomagajo z nesebičnimi prispevki in se potrudijo da rešijo problem ki ga ima OP. Naziv bi podelil moderator in sicer takrat ko bi večkrat zasledil nekoga ki se trudi, pomaga in prispeva k skupnosti svoje znanje. Naziva po želji nebi bilo mogoče dati uporabnikom ki so registrirani manj kot X mesecev. Naziv se seveda lahko tudi takoj vzame.

Mogoča opcija ( na željo administratorjev ) bi bila, da bi naziv podelili samo uporabnikom, ki odgovarjajo v strokovne teme npr pomoč in nasveti, strojna oprema, programiranje itd. Loža bi bila tukaj izključena, tako da kdor bi imel naziv ( v obliki kakšnega logota spremenjene barve ali po odločitvi administratorja ) bi se takoj vedlo da je ta človek tehnično podkovan in gre njemu zaupati.

Mogoča opcija2, bi mogoče bila da se uvede naziv tudi za tiste ki pomagajo v loži, na cesti .. itd, ampak bi mogoče bil malo drugačen ( drugačna barva avatarja , ali pa napis ).

Meni se zdi ta ideja super, če bi želeli slo-tech spraviti malo bolj v red , in bi večkrat dobili tudi boljše odgovore na vprašanje ki ga OP zastavi. Uporabniki pa bi se potrudili pri pisanju odgovorov, tako bi sigurno dobili boljše odgovore.

No sedaj, pa da slišim kritike zakaj ta ideja ni vredu. Pozitivni predlogi so tudi zaželjeni. :)

hojnikb ::

mogoče bi blo fino, da bi namsesto moderatorja to delali uporabniki v stilu +karma ali kej takega in ko uporabnik doseže določeno število, dobi nek naziv. Imo bolj fer.
In pa seveda se more stvar omejit samo na en forum..
#brezpodpisa

pi pawr ::

Zraven gumba "predlagaj izbris" še gumb "predlagaj povišico".
:)

ttommy ::

Na koncu bodo pa lajki.....
Gamer

D3m ::

Lajki??? Boh nam pomagej ;((


;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

shadeX ::

Mogoče nebi bila slaba ideja ampak če se postavimo na realna tla, dvomim da bi administratorji dopustili kaj takega da bi uporabniki glasovali za tistega ki se je potrudil..

Pač ostajamo na klasiki. Ko moderator vidi trud nekega uporabnika, mu poviša naziv. Glede na to da je "slab" naziv lahko dobiti, bi bilo tukaj obratno. Tisti ki bi si res zaslužili naziv bi ga dobili.

Zakaj bi nas delil samo v "slabe" uporabnike?

Zadnje čase sicer opažam da je slo-tech vedno bolj pod nivojem. Uporabniki so stari večinoma med 15 in 20 in največkrat nimajo kakih koristnih nasvetov. Sem pa hodijo večinoma da trolajo in se grdo izražajo. Zato se mi zdi da je veliko tistih pravih uporabnikov, ki so imeli nekaj znanja "šli". Sicer je pa to moja opazka in mnenje.

Ker je to dober forum in ga uporablja veliko ljudi bi rad da se popravi malo na bolje :) Administratorji, moderatorji. Prosim premislite mojo idejo. :)

Looooooka ::

Sj za persona rudis al kva je ze (non grata?) se moras ze kar fino potrudit :D

freesty ::

Ja tak imajo po 5 accountov takda jim to nic ne pomeni.

Mogoce bi lahko res naredli karmo namesto persona rudis. In potem bi s + ali z - glasoval lahko vsak post. Na racunu bi se ti pa sestevalo in ce bi imel vec neg. kot poz. bi imel omejeno 3 poste na dan recimo dokler ne izboljsas. Glasovali pa bi lahko samo uporabniki, ki imajo pozitivn rating in so na forum registrirani vsaj 3 mesece in imajo vec kot 50 prispevkov.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

D3m ::

Jaz imam en account.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

haha. saj tole ne bodo nikoli uvedli. itak so preleni, da bi karkoli takšnega storili
že avatarje niso uvedli pa si jih nekateri želijo vsaj nekaj let
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Halfdead987 ::

To da bi uporabniki glasovali je zelo slaba ideja,ker bi potem einstein :P delal račune da bi nam ''povišico'' predlagal.

freesty ::

Saj bi moral biti racun registriran vsaj par mesecev preden bi lahko glasoval+doloceno stevilo postov.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Map ::

Meni se zdi ta ideja odlična :)

Janac ::

To sm tut js ze predlagal in podpiram idejo.

https://slo-tech.com/forum/t41144/p3852...

shadeX ::

Pričakujem odgovor nekoga od vodilnih. Ne da bo tema tukaj samevala brez odgovora. Karkoli boste odgovorili prosim če argumentirate. :)

Rias Gremory ::

Prvo bo treba nekoga na pico/pir peljat...

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Mipe ::

Kaj?! Hočete reči, da moj naziv ni laskalen? :O

shadeX ::

Men neki ni jasno. Tuki neki fonte spreminjajo po slo-tech, ( po anketi sodeč jih več kot polovica sploh ne opazi ) da bi naredili kaj uporabnega in dobro za skupnost pa ne. lol, dafuq. :))

r3dkv1c4 ::

Mipe je izjavil:

Kaj?! Hočete reči, da moj naziv ni laskalen? :O

te nasi nazivi samo dokazujejo nase vpletanje v teme in aktivnost sodelovanja.....čal je vedno tako, da jih admini določajo v obdobju, ko jim zmanjka mleka v hladilniku in so potem nervozni......z dodeljevanjem nazivov pa si sproščajo ego.

Drugače je pa ponavadi tako, da je "firma" taka, kakršen je njen direktor....se pravi , da je na tem forumu stopnja komunikacije ista kot so admini sami.

Pa namesto nekih bau bau nazivov, bi lahko čas, ki ga admini porabijo za dodeljevanje le-teh, porabili za kako izboljšavo same grafične podobe foruma.

Halfdead987 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Mipe je izjavil:

Kaj?! Hočete reči, da moj naziv ni laskalen? :O

te nasi nazivi samo dokazujejo nase vpletanje v teme in aktivnost sodelovanja.....čal je vedno tako, da jih admini določajo v obdobju, ko jim zmanjka mleka v hladilniku in so potem nervozni......z dodeljevanjem nazivov pa si sproščajo ego.

Drugače je pa ponavadi tako, da je "firma" taka, kakršen je njen direktor....se pravi , da je na tem forumu stopnja komunikacije ista kot so admini sami.

Pa namesto nekih bau bau nazivov, bi lahko čas, ki ga admini porabijo za dodeljevanje le-teh, porabili za kako izboljšavo same grafične podobe foruma.

Ne,to pa ne. Trenutni GUI je čisto uredu. Ne jim takih pisat,da ne bo kot s pisavo..

GabrieLeo ::

Men je pa čist kul ker Slo-tech ni zakompliciran. Pregleden bi lahko bil malo bolj to je pa vse. Da nebomo potem sledili kakšnemu stilu like Izklop :O

Map ::

Sam grafične podobe ne spreminjat ker je res dobra. Enostavna, pregledna,... Osebno mi je slo-techova grafična podoba daleč pred vsemi drugimi forumi.

alexa-lol ::

Kdo pa sploh je lastnik Slo-techa, kdo so admini?

hojnikb ::

Strici iz ozadja ;)
#brezpodpisa

Unknown_001 ::

alexa-lol je izjavil:

Kdo pa sploh je lastnik Slo-techa, kdo so admini?


Kok jst vem naj bi bil Primož ki naj bi bil ustanovitelj.

Janac ::

Primož in Sergej.

draciel ::

Tisti ki je nakladalnico zaklenil :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izbrises temo?

Oddelek: Slo-Tech
211666 (1065) Tomi
»

zvezdice!!

Oddelek: Slo-Tech
261787 (1311) _Mortal_

Več podobnih tem