» »

smeh mali oglasi

smeh mali oglasi

1
2
»

overheat ::

Nočem se več zajebavat s to besedo "brezhibno" k eni ne dojemejo kaj to pomen.Seprav da avto k je čist v razsutju mu pa dela mašina,da je brezhiben.Je vrajt!!Sploh si ne želim inštalirat windowsov na tak sistem k si ga omenu.Se pa zavedam da "delajo" windowsi na taki mašini sam lepo te prosm ne "brezhibno".Mogoče na pogled ko pržgeš winamp ti dela brezhibno sam dej pržgi kakšen pinnacle studio 9 pa da vidim če ti bo delu brezhibno tko da ne se kregat z mano in o tem da dela windows brezhibno na kurčevi duron 800 in 64 rama.Že windowsi sami ti požrejo več rama kokr si ga omenu.Tko da.....


thanks for understending!!
hello :)

korenje_ver2 ::

brezhibno pomeni delati brez hibe. hiba pa pomeni napaka. torej ce pri izvajanju programske opreme ni napak, pomeni da dela brezhibno. upocasnjeno delovanje sistema ni napaka. govoris kot da je avto, ki je narejen da se pelje z najvecjo hitrostjo 50km/h, avto z napako.

overheat ::

joooj spet en genij.Ajd zmagu si.Ti kr mej tak "brezhiben" sistem.NE da se mi več.

KONEC TEME!!
hello :)

korenje_ver2 ::

itak. jz vedno zmagam. no moj sistem je brezhiben, dela pa tudi zelo hitro.

Myth ::

overheat, ne vem zakaj over heataš pri takšnih zadevah, kjer je nedvoumno da stare mašine delajo. Očitno se moram ponavljat za takšne kot si ti. :)

Sistem Windows XP deluje brezhibno na Pentium 1 MMX 200 MHz (no,delal, dokler ni šel napajalnik od ohišja), na Pentium 2 350MHz. Kaj počneš z Win XP na takih mašinah? Nič pametnega... laufa kot server... počneš pa lahko običajne stvari - surfaš, chataš, programiraš (no, extremno ne moreš, ampak ker sem jaz potrpežljive sorte, počakam 3 sekunde da se x.cpp preklopi na y.cpp :) ) , gledaš filme (tukaj je že bolj omejen, namreč jaz ne morem gledati .avi filmčkov , samo .mpg ali .mpeg, verjetno zaradi stare grafične tudi (pač nimajo driverjov za XP-je :) )) . Kaj še sploh drugo nucam? Nero brez problema peče cd-je in dvd-je. Word tudi čist simpl dela. Pa če se spoznaš na MS Firewall , ti nima kaj biti. :)

zdaj pa konec teme!! :D

edit: pozabil sem dodati... pa še zagon računalnika je zelo hiter. Okoli minutke. Kar prekosi še mnogokateri nov računalnik. :P
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Poldi112 ::

Filmi ti ne delajo, ker imas procesor prepocasen (ziher je intel). Graficna tu nima veze. Pac, kodirani s prestarim kodekom.
Sistem se ti pa hitro zbudi, ker drugega kot sistem in winamp itak ne mores imeti gor, ker sicer po slovarju delujee brezhibno, ampak je zaradi hitrosti neuporabno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

SynTax64 ::

Poglejte tale oglas ? ? ? :D :D :D :D
Pa malo preberite pri opombah :

Nasmejal me je do AMENA

overheat ::

hehe ta je pa huda.Zdej gre stoposto hitrej in še dražji je k ma nalepke od mercedesa.HEHE
hello :)

Malner ::

Optimist

Jest sm dal sam za plato pa procesor 67k.

Nejc Pintar ::

@overheat: tvoj računalnik verjetno ni brezhiben ker en render traja 24h:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

RockyS ::

Ker ravno kupujem xbox sem zasledil na bolhi ta oglas

 Rabljen en teden, premalo časa za igranje

Rabljen en teden, premalo časa za igranje




 vsi ostali oglasi uporabnika(pokvarjeni xboxi, rrod,ps itd...)

vsi ostali oglasi uporabnika(pokvarjeni xboxi, rrod,ps itd...)



In kak lahko kdo to kupi? Dejansko ne veš ali dobiš popravljen xbox, zamenjane komponente ali kaj druga...

c3p0 ::

Dvomim da je Jasper bil kdaj na voljo z 20GB diskom, dečko zgleda sestavlja škatle iz komponent.

Stari maček ::

http://www.bolha.com/stroji-orodja/rocn...

Prodajem šraufarcu od 18 volti, dobro šraufa i vrti, ima dve baterije od 3 amperčasa. Ima i garanciju u Bauhausu od 5 godina a kupljena je pre 3,5 godina znači ostalo 1,5 amperčasa.

Kličite na mobilni telefon po 9 uri, tad sam kući, na gradilištu je mnogo bučno i ne mogu da čujem.

Telefon: 040 654 837

Cena je zadnja.

shadeX ::

Hmm in za to sm mogu obudit 10 let staro temo?

Mamo namensko temo za to.. :)

Predragi/smešni oglasi
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
291641 (1001) Damiani
»

Rač. za 50 eur.

Oddelek: Kaj kupiti
322243 (1123) krneki0001
»

[P166-64MB] Windows, ki še dela...

Oddelek: Operacijski sistemi
151326 (1109) Daedalus
»

Ali je mogoče simulirati ram (prepričati program da ga maš več)?

Oddelek: Strojna oprema
244406 (3660) roli
»

Koliko minimalno ram-a za Windows XP?

Oddelek: Operacijski sistemi
454628 (3724) Jan987

Več podobnih tem