» »

smeh mali oglasi

smeh mali oglasi

«
1
2

overheat ::

zdej gledam male oglasi in se smejem folku k napiše da prodaje rač duron 800mhz,64MB rame pa prav gor mam naložene windows xp in delujejo brezhibno.Sploh se ne zavedajo kakšen pomen ima beseda "brezhibno".In to ni sam en tak primer.Ampak sej bo!
hello :)
  • zaklenil: dzinks63 ()

Dead_Eye ::

hehe, kaj bi potem rekel na XP-je nameščene na P166mmx/128MB RAM-A? dela brezhibno>:D, o hitrosti pa bi se dalo debatirat :D
The one and only

Mavrik ::

Zakaj natanko pa WinXP naj ne bi delali na 800 Mhz procesorju in 64 MB rama?
The truth is rarely pure and never simple.

TheJack ::

Še bolj je smešno pol, ko napišejo, da čejo met za tak ''stroj'' 60 jurjev....

overheat ::

sej dela na rač z 800mhz in 64mb rama sam ne brezhibno.Kaj ne razumeš "mavrik"
hello :)

sid911 ::

saj wini lah da delajo ''brezhibno''..edino če zaženeš kak program si v škripcih
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Dr Evil ::

Najbolj glupo je,ko prodajajo v bistvu luksuzen artikel,NUJNO.Komu mar če jim je nujno.cccc.

Mavrik ::

Ti Windowsi se dajo porihtat da delajo zadovoljivo na 64 MB rama... pač izklopiš eye-candy in en kup brezveznih servisov ki jih nikoli ne rabiš in imaš solidno odziven sistem.
The truth is rarely pure and never simple.

suntrace1 ::

64 Mb RAMa + WinXP = ''solidno odziven sistem''

LOL, raje reci kalkulator z časom zagona okoli 2 uri.

Zadnji oglas, ki me je nasmejal do konca:

Iščem delo ki se ga bo lahko opravljalo doma na domu ima pa naj nekaj v zvezi računalniki

Zgodovina sprememb…

overheat ::

hehe suntrace ta je pa dobra.Delo doma ki ima neke veze z računalnikom.Dobro delo!Kokr je reku sid911, na tekem sistemu deljo windowsi brezhibno dokler ne pržgeš kakega programa.Zandjič vidim en oglas 1.7.2005 napisan prav model "NORA CENA" prodajam procesor AMD Athlon64 2800+/512 skoraj nerabljen za 35.000 in pol pogledam v mlacoum isti procesor 37.000!!Sej razlika je za 2 jurja sam ni pa "nora cena".
Al pa en dau oglas prodaj nekaj rač. robe in pol da v oglas: knjiga moj prvi pc,ide ata 100 kabel pa še cd-rom za 3000 kosa v okvari.Ej poču sem od smeha.
hello :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: overheat ()

mtosev ::

Vikking ::

evo še eno mtosev link, v trogvini pride 37k.

mtosev ::

Ja v mimovrste.com.

nojus ::

v računalništvu je pač tko.
Sem oazil že precej oglasov na bolhi, kateri so rabljene komponente prodajali dražje kot so nove v trgovini.
In za vsako stvar se vedno najde en, ki bo to kupil.
sovražim Gargamela.

overheat ::

hehe spomnu sem se enkrat k m mi je pisal k sem pržgau računalnik piše "keybord not found or not present,press F1 to continiue"
Logika pa taka.Al pa še ena neumesna.Kliče me enkrat brat pa prav miška ne dela.In pol pridem jest domov pogledam kaj je narobe in pol vidim da je prklopu web kamero na mouse port preko pretvornika iz usb v PS2.To moraš bit genij da nardiš kej tazga.Al pa k je enkrat hotu eno špil kopirat in ga nest do kolega pa je model kopiru na disketo bližnjico do tega špila z omizja in pol me kliče prav kolegu noče delat ta špil.Sam je genij
hello :)

mtosev ::

prklopu web kamero na mouse port preko pretvornika iz usb v PS2
LOL LOL

model kopiru na disketo bližnjico do tega špila z omizja in pol me kliče prav kolegu noče delat ta špil.Sam je genij
lol lol

Je kdaj kaki HardWare uničo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

overheat ::

ne hvala bogu ni še.ej pazi ta oglas:

Računalnik AMD Athlon 2400,
procesor AMD 2400, FSB 333,
matična Matsonic MS 8308EP, FSB 266, AGP 4x,
zvočna 5.1, 4x USB..
grafična,
256 RAM,
CD ROM oz. CDRW, DVD z dopl.,
trdi disk z Win XP SLO, cca. 100 iger, DViX, uporabni programi..
barvni monitor,
PC brezhiben, možna dostava.

kličem modela,vprašam kok pa ma diska,model prav 6gb a gor napisu "trdi disk z Win XP SLO, cca. 100 iger, DViX, uporabni programi.."
ta je pa dobra.Je pa dobr to stisnu na 6gb-ov diska.Pol napiše še barvni monitor!Pa valda ne bo črno bel.Svašta
hello :)

Daedalus ::

> LOL, raje reci kalkulator z časom zagona okoli 2 uri.

So rekli tisti, ki pojma nimajo...:\
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

mtosev ::

trdi disk z Win XP SLO, cca. 100 iger, DViX, uporabni programi..

Mogoče ma vse z 7-zipom stišnjeno. ;) :\ :D >:D :P

SebaR ::

Glede 800mhz kište:

Sam imam doma Celerona 800Mhz z 128Mb rama. Osnovna plošča je QDI neka z intergrirano grafiko - v glavnim to je zaen drek. Ampak kljub temu Windows Xp teče gor kot urca in veliko, veliko hitreje kot Win200 ali pa 98.
Je bila notri tudi 64Mb palčka in je bilo delovanje prav tako, brez večjih težav.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

mtosev ::

Meni je BP (normalno delal) na C466, 128 Rama, ASUS P2B in nVidia Riva TNT (1) delal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

overheat ::

ni res da ti je na tak sistem windows lepšte delu k windows 98 in ni res da ti je na tak sisitem delu winxp k urca.

"Je bila notri tudi 64Mb palčka in je bilo delovanje prav tako, brez večjih težav."

windows že ko se zažene požre min. 90MB rama tko da vsa nadaljna dela potekajo prek virtual memory seprav s pomočjo diska.Če je pa še disk za en kurc to ne gre nikamor.Že 256mb rama je premal za xp-je.
hello :)

Daedalus ::

P166, 64MB rama je bil dovolj za router na winXP. Celo bittornado sem gor poganjal, sicer je delalo vse skup počasi, sam je delalo. Tak da ne biti preveč pametn...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

SebaR ::

Če je pa še disk za en kurc to ne gre nikamor.


Disk je pa zelo dober za virtual memory :)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

mtosev ::

Meni je XP na omenjene sistemu lepo delal.

Aja brez service packov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

overheat ::

seveda da lohk delajo gor windowsi xp sam ne brezhibno al pa ko urca kot pravš.Itak da dela gor bittornado zakaj ne.Pa še neki, ram se v hitrosti razlikuje v razmerju 1:100.Ram (ddr3200) lohk zapisuje 3000mb/s in prav tako bere z njega s to hitrostjo medtem ko pa disk naprimer ata 100 7200 rpm zapisuje z max 40mb/s.Tko da mi ne govort da je disk dobr za virtual memory.
hello :)

SebaR ::

ako je premalo rama...:\
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Myth ::

Glede stabilnosti in hitrosti in delovanju XP na "revnih" mašinah, pobrskajte za mojimi posti v kakšni takšni temi. Ne mislim v vsaki temi razlagat, kaj brezhibno deluje na teh stabilnih mašinah. ;)

en LP in BZ
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Poldi112 ::

Verjamem da deluje stabilno. Celo prevec. Cel dan prikazuje eno okno, preden dojame spremembo. Rock solid.

64M je pac premalo. Pa ne samo za xp. Sicer se jih da uporabljati, ni pa udobno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

suntrace1 ::

Deadalus, sem imel tako ''mašino'' na ogled in je naravnost smešno če komu priporočaš tak mlin. Ja, dela, kako dela pa je nečloveško. Verjetno se zaližeš v svojo sobo kot polž, ko zaženeš tist router-jajčka. Stabilnost, ja seveda, glih tko kot je fičo bolj varen od BMWja M3, ker gre samo 35 km/h. Logika pa taka.

Da smo na jasnem, povprečnemu človeku je tak abak navadno nabiralo odvečne kože in kradljivec njegovega življenja, skratka jetra**2. Kaj pa vi NASA ing. delate z njimi, pa me niti ne zanima, tudi če ste nalovdal celo svoje življenje na 32 SDRAM ploščico, je to povsem nerealno. No vsaj vemo, kdo prodaja te DINOS izdelke.

NZ

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suntrace1 ()

Sba ::

Ja jst sm tud svoje čase poganju winXP na duronu800 z 128 rama. Samo so winsi neki piskal, da je premal rama, pol sm pa dodav še 128 rama, pa uredu dela zdej. Čeprav pa zdej tist računalnik sameva nekje...
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Daedalus ::

Suntrace, kaj pa tebe meče? Preveč sonca mogoče?

Jaz sem samo napisal, na kaki mašini in za kak namen sem že videl folk uporablat winXP - in so celo delali. To je mel en kolega za router v študentu (se boji linuxa). Meni je jasno, da tako početje ni najbolj smiselno. Sam pa uporablam linux na taki mašini (spet router+server) in ne boš verjel - ne se mi treba zalizovat v sobo in čakat, da da kaj od sebe. Ker prav lepo dela. Tako da ne biti preveč pameten - ker očitno nisi. Pa tudi mi ni jasno, kje si ti prebral, da jaz to komerkoli priporočam:\

Aja, pa zagon tistega routerja (do login okna, več tak ne rabi) je trajal okoli 3 minute. Za crknit, ti rečem. Sploh ob dejstvu, da se je mašina resetirala mogoče enkrat na mesec.

Pa obnašaj se človeku primerno. S takilemi izpadi si ne delaš usluge:\
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

Dr_M ::

P166, 64MB rama je bil dovolj za router na winXP.

jest celo na malenkost boljsi racunalnik sploh nism mogu instalirat winxp, medtem ko sm isto kopijo bp instaliru na druge racunalnike.
na tej masini so pa delal usi ostali winsi bp.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

overheat ::

ampak "daedulus" ti si pa res zašeu s teme.Dej mal bolj preber kaj smo pisal!!Noben ni reku da na mašini z 64 rama ne bo delu windows, reku sem sam da ne bo delu brezhibno kot eni k tko napišete.Windows dela brezhibno na na athlon64 3000+ in giga rama.Temu se reče brezhibno ne pa na en kurčev rač k niti ne doseže minimalnih zahtev za win XP.Drugič mal bolj preber kaj pišemo.OK
hello :)

mtosev ::

Oddaljujemo se od teme.

Daedalus ::

Še moj zadnji post v tejle temi:

:\ Citat iz SSKJ:


brezhiben -bna -o prid. (i) ki je brez hibe,
napake: brezhibni mehanizem; brezhibno
delovanje stroja; avto je v brezhibnem stanju
brezhibno prisl.: brezhibno govori več jezikov; biti
brezhibno oblečen


Zdaj razumeš, kdo piše neumnosti, pregretež? Hitrost in brezhibnost sta dva različna pojma.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

MEDENA ::

Zadnjič pride stranka v trgovino in vpraša če bi XPji delal na 486; jaz pa : NE :D

suntrace1 ::

Čaki Deadelus, ne moreš vsakega silit naj časti tvoj mali makaron kot da je zadnje zlato tele na tem svetu. Če izletiš z takimi prijavami, kot si jih zmetal sem, se ne čudi da dobiš s podobnim tonom nazaj. To da ti je uspelo usposobit Eniaca za bittorrent na winXP IN ŠE NA LINUXU (P166, 64MB rama je bil dovolj za router na winXP. Celo bittornado sem gor poganjal, sicer je delalo vse skup počasi, sam je delalo. Tak da ne biti preveč pametn...) še ne pomeni, da je priporočljivo delo za vsakogar.

Tvoja očitna obremenjenost z pametjo pa je povsem razumljiva. Moje sožalje.

Myth ::

Ne postanite osebni! Dejstvo je , da nekateri pač znamo(znajo) usposobit stare mline da delujejo zadovoljivo z Windows XP. Zdaj če je kdo fauš ali kaj podobnega, se naj raje v jezik vgrizne.

Sicer pa tema govori o smehu malih oglasov. Dajte torej linke na smešne male oglase. Ne pa se kregat o nekih stvareh , katere smo že predebatirali v drugih temah...

en LP in BZ
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Daedalus ::

Le kje sem napisal, da naj folk časti tisto kišto? In kje sem napisal, da priporočam tako kišto komerkoli? Če ne znaš brati - napisal sem, da se lahko tudi na takem računalu poganja winXP. Vse ostalo si sam izpeljal...

/če maš z mano kak problem, ga rešuj preko zasebnih sporočil. Al pa še boljš. Pridi na NEST, pa se boma zmenla na štiri oči. Ker mi gre takole zajebavanje hudo na živce:\
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

mtosev ::

@MEDENA

Zadnjič pride stranka v trgovino in vpraša če bi XPji delal na 486; jaz pa : NE :D

Bi z tem CPUjem. :D
Ker je XP. :D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Azrael ::

Ste off topic, da je kar hudo... BTW: Daedalus ima čisto prav, uporabite iskanje in v tistih temah napenjajte mišice.;((

Na avto.net je takih oglasov malo morje, npr čisto obtolčena in prežrta kripa je odlično ohranjen, moped od katerga je ostala samo nekompletna mašina, zvita kolesa in odrgnjen okvir je nepredelan in originalen...

Zanimivo je poslušati tudi oglase v živo. Nekoč je na radiu Ognjišče nekdo spraševal, kdaj bodo prišli po stvari, ki jih prodaja, druga je razložila, da položnice ne bo plačala, ker oni na radiu prejšnji teden niso zrihtali kupcev in podobne bisere. Danes je na radiu Triglav nek tip spraševal, če mora zamrzovalno skrinjo tudi pomiti, če jo prodaja...

Pogovori s kakšnim prodajalcem so tudi zgodbe zase: Pred dobrim letom ali malo več sem kontaktiral nekoga, ki je prodajal Athlon 700MHz, (doma imam ploščo za AMD in me zanima razlika AMD vs. Intel).

Tip naklada, kot navit, kako odličen procesor je to, ja neokrušen je, odklenjen, downclockan zaradi tišine, nikoli navit, sploh ne ve kaj je to (čudno, le odkod potem pozna pomen odklenjenega procesorja in downclock?), prodaja ga zato, ker je kupil XP. Na vprašanje kakšna je cena, kot iz topa 10kSIT.
Rekel sem mu da je to preveč, ker lahko dobim Durona 1600 za malo več kot 12kSIT s 3 leta garancije. Tip se ne zmede in pravi koliko ponujaš?!?
Ponujam 3kSIT, mogoče 4kSIT, če je hladilnik zraven. In odgovor: NE, za tak drobiž ga ne prodajam, ga raje vržem v smeti!!!
OK, kakor želiš in sem odložil.
Nekoč je bil Slo-tech.

overheat ::

Pazi ta krut vic:

prav sinek mami, "mami,mami a lohk zakoljem dedija?" Prav mama: "ne sinek,ker imamo še pol babice v hladilniku"

Al pa ta: Mami jest ne maram dedija.Prav mami, ja pol pa pojej sam kromper!

Šala mala!

Zadnjič kolega pride do mene in vid zvočno na stolu (creative live 5.1) in prav ej kera je to grafična.Jest sem crknu od smeha.Da zamenjaš zvočno in grafično moraš bit res genij!
hello :)

boštjan ::

Da zamenjaš zvočno in grafično moraš bit res genij!

ne,jaz temu rečem nepoznavalec rač.opreme
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

oc-er ::

bidybolder ::

oc-er: najlažje se pa svojemu oglasu smejat:\

Vikking ::

eh tale je smešen

hehe lol to pa je res ZELO UGODNO

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

overheat ::

tale za grafično kartico pa res upa da bo dobu kupca.Ampak kdor čaka dočaka.Sam za tega dvomim.HEHE
hello :)

Tero ::

Pred leti je prijatelj prodal 2 leti star račulanik (nekemu podjetju) in s tem dobil toliko denarja da si je kupil novega:D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

korenje_ver2 ::

overheat, windows xp dela brezhibno s procesorjem duron 800 mhz in 64 mb rama. namrec brezhibno pomeni da dela brez napak, upocasnjeno delovanje pa ni napaka. tko da ce windows na crkuje, pomeni da dela brezhibno. sam tko da pojme razcistimo...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
291641 (1001) Damiani
»

Rač. za 50 eur.

Oddelek: Kaj kupiti
322243 (1123) krneki0001
»

[P166-64MB] Windows, ki še dela...

Oddelek: Operacijski sistemi
151325 (1108) Daedalus
»

Ali je mogoče simulirati ram (prepričati program da ga maš več)?

Oddelek: Strojna oprema
244406 (3660) roli
»

Koliko minimalno ram-a za Windows XP?

Oddelek: Operacijski sistemi
454628 (3724) Jan987

Več podobnih tem