» »

Dragon Orb zatajil

Dragon Orb zatajil

AntiC ::

A si morte misl jst przgem kisto pa neki mal zapiska. Pa se mi sploh ni cudn zdel pol mi je pa trikrat za pored to naredu...Pol pa udprem kisto pa przgem pa vidm da se dragon orb sploh ne vrti...Vzroka ne vem ce se komu sajna nej pove..edino to je da je biu prklopln na plato k sama uravnava vrtljaje plata je K7T266 Pro... Comp je zasteku zato k je bla temp 81°C Pol k sm dragna prklopu sam na elektriko pa je takoj padla na 41°C........Zakaj se Dragon ni vrtel je torej uprasanje......??????8-O:\:(:'(
No sej zdej je use uredu sam lah bi proc skuru ce bi sam ene par sekund dl pustu laufat al pa ce ne bi pogruntu.:D8-)

burekar ::

Proc se ti vsekakor ne bi skuru. Vsaj men se ni, pa sem ga hotu met z Volcanotom brez venta in še vse možn. Fora je v tem, da je plata zatajila.

msmiha ::

Očitno se to pogosto dogaja na MSIjevih platah mojemo frendu je tudi crkno on konektor za power suply pri ventilatorju pol je pa na drugega priključu. Zdaj mu pa dela normalno
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dragon izstreljen proti ISS s težavami

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
205669 (3810) nekikr
»

Kolikšna je normalna temperatura za XP-ja?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91076 (816) smirnof
»

Zalman 6000cu OEM

Oddelek: Kaj kupiti
191485 (1152) AtaStrumf
»

Temperatura sistema ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7836 (694) VASkO
»

Stik procesorja in hladilnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181460 (1163) AntiC

Več podobnih tem