» »

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte

Slo-Tech - Torej ... Kot že veste, NEST.2005 bo. Odvijal se bo od 22. 7 do 24.7 v Sečovljah (tako kot že zadnji dve leti). Za hrano in pijačo bo poskrbljeno. Hrana bo na voljo enako kot lani -- lokalni gostilničar vam prijazno ponuja pice, makarone, čevapčiče in solate po tisoč tolarjev na obrok. Glede na izkušnje iz preteklih let avtobusnega prevoza ne bomo niti poskušali organizirati. Vstopnina je enaka kot lani (2500 SIT).

Tudi letos bomo organizirali nekaj tekmovanj. Trenutno načrtujemo klansko tekmovanje v CSS (5 na 5) in dve "ubi-ga" (deathmatch) tekmovanji v CS 1.6 in COD. Vse po sistemu dvojne eliminacije. Za idejo o nagradah, si oglejte seznam sponzorjev. Denarnih nagrad ni.

Sprejeli bomo 200 prijav. Več informacij!

73 komentarjev

«
1
2

Zheegec ::

Zakoon, se vidimo doli. Koliko folka s kompi bo omejitev?

CS:S tekmovanje bo 5on5?

P.s.: nagrade pa so itaq Gigabyte 7800GTX za tretje mesto, 2x7800GTX za drugo, 4x7800GTX za prvo mesto :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

christooss ::

Kdaj se bo več vedl o predavanjih?

Če lahko predlagam bi se lahko dodala povezvava na nest stran v levi menu:

> Pravila
> Povezave
> Nest 2005
> S-T Linux
> Ostalo
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Tilen ::

Huh 5on5 bo tezka, se posebej klansko :)

Bi pa se dalo 5on5 cs:s MiX-e igrat =)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Matri[X] ::

CS:S tekmovanje bo 5on5?

da

Matri[X] ::

Tilen: lahko tud mixe igrate, ni nujno da ste "reden" klan. Samo to se morate sami igralci zmenit kdo bo skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matri[X] ()

christooss ::

Majčkena napaka na nest strani :)

Osnovni podatki:

* Kaj? Slo-Tech NEST.2004
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Zheegec ::

Če ne drugega bomo pa potem naredili teame, bo pa to en mix, samo bo treba malo potrenirati... kakšen obrazec (zraven pri prijavi na NEST) za klane ki bi igrali, ampak ne gre 5 igralcev na NEST bi bil kewl, pa se potem najdejo posamezniki ali drug klan ki tudi nima dovolj igralcev.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tilen ::

Saj, pomoje nebo ravno dost kompletnih klanov doli :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Matri[X] ::

Do zacetka prijav se morate izjasniti kako boste v klanih, ker bo verjetno potrebno pri prijavi obkljukati ce tekmujete. In ce, v kateri igri.

Zheegec ::

@Matrix: Samo da ne bo laggy server (zatikanje na vsakih nekaj minutk), kot nekateri CS:S serverji ki jih poznam >:D

Anyway, se vidimo doli... aja, je kkšna omejitev kako glasen (Db) je lahko komp :D

[edit] A imaš ti to čez, Matrix? Anyway, bom kar temo odprl, ker sem res excited about this, I like CS:S.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

Tic ::

Gigabyte kartončki?!?! lahko nekdo obrazloži?
persona civitas ;>

Tilen ::

kao sponzorsko se ti bo mogo svetit gori, ce ne pa bos placal jurja vec :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Matri[X, kaj pa kaksen lokalni ventrilo/teamspeak? Ce ze mate v mislih neko klansko igranje ja pomoje niste mislili da se bomo en drugemu drli tako, da nas bodo slisali cez slusalke?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zheegec ::

Ma ne, mi kar pišimo na Alpha-force, ziher nam bodo tam zrihtali kkšen channel, saj net pa itak bo.

@Matrix: Saj veš za kaj se gre, bom raje tiho od zdaj naprej (for my own good), nimam kaj za počet zdajle :8)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tilen ::

Saj ce bo internet lahko uporabimo klanski ventrilo :)

Za druge pa ... :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Kami ::

Yay, was about time :D

hunter01 ::

nevem zakaj ni Cod - S&D tekmovanja? ;(( Sem prepričan da bi veliko klanov prišlo!

Matri[X] ::

hunter01: ce se vas zbere 8 klanov ni problema.

Matri[X] ::

Ventrilo/Teamspeak bo na voljo. Kako bo s podatki za dostop bo znano na lanu oz. kaksen teden prej.

mazy ::

hunter01: se strinjam s tvojo trditvijo. velik jih igra COD:SD. še kakšen turnirček 4v4 bi lahko nardil>:D

snow ::

A za CS:S za lan rabim original? :)
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

swar ::

Za bf2 se niste nikol slisal?Res ne mislim placat 2500 za css in cod.

scorp` ::

Bad for me ane lih 21ega grem na morje tak da hmm mene kot SL od Team Mirage za cs:s ne bo, bom pa probal svoje igralce prepričat da si dobijo ekipo in pridejo huhu, pa še senseless esports bom reku pa parim da bo zanimiv cs:s.

A bi se dalo točno zvedet kakšne nagrade so?

Lp, jUrCeK

CWIZO ::

Emmm, a se sam men zdi cudn, da Portoroz, Lucija, Izola in tako naprej niso neposredno za morjem:D
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

steev ::

Pa ne mi dajet CoD-a DM. DM res sux,bol kšn TDM al pa S&D. :\ :'( :(
:|

strictom ::

A Quake 3 bo?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Eh ko ne pogledam linka. Svda bo. Pa še prvo je napisan ;>
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Dami ::

Countershit je zgodovina, sam eni se nočejo sprijaznit. Če že nimate dnarja za nov računalnik, da lahk Battlefield 2 nabijate pa vsaj COD, ki je tud odličn MP špil. Če bo zanimanje (vsaj 16 folka), bo laufal na nestu tudi bf2 dedicated.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

PARTyZAN ::

Dami...CSS je star kako leto...se to ne se mi zdi

;)

steev ::

Jao, CoD primerjas z BF2, pa Cod deluje na Q3 pogonu. Staro k zemla.
:|

hunter01 ::

Meni je cist vseeno na kerem pogonu je igra, glavno da je igralnost na vrhuncu in se mi zdi da je pri obeh igralnost super (cod in css) bf2 pa se nisem uspel probat ker je se nimam! Sam kolk sem brral bi tudi mogla bit vsaj tolk super kot omenjeni dve če ne še boljša!

Edit: kak pa naj zrihtam 8 klanov ? dejte pri prijavnicah dodat možnost prijava klana za cod SD 5on5 kot pri css pa potem če jih bo dosti se bo igralo če ne se pa sam tak for fun. kaj pravite?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hunter01 ()

Reanimated ::

5on5 to bo kul :P Mogoče pridem pogledat.
im freakZ

steev ::

Jaz sem igrou use tri.

CoD igram že več kot let.
CSS sem igrou ene 2 mesca, pa sem nehou (bla je krekana, pa tisti updati pa to, se mi ni dal vedno s temu drkat, pa še nism mogu mešat CoD in CSS).
BF2 je pa ql, ker maš use helikopterje, orožje, uglavnem maš celo vojsko, sam igralnost (kot vojak, kuko nosi orožja pa to) je pa čist slaba, se ne more primerja z CSS ali CoD, usaj zarad tega ne, ker sem se navadu na CoD.
:|

HyperKiller ::

Če bi bile majice bi blo pozitivno, če bi bil tisk večji in bol opazen bi blo super, če bojo pa še tko "kewl" zdejšnje bo pa sploh božji dar.
A si je mogoche kdo zapomnu ideje ki so padle po lanskem NEST-u? (mislim da se je govorilo o premoru (all systems down) u, in joga, ja, joga bi bla super (kr za use, če ne pa morš dat dva Gigabytova krtončka gor.).)

hunter01 ::

haha joga. nice 1. Kolk je pa do morja in ali je tam kje ql za kopat se. (čim bližje...peš po možnosti)

HardwareMaster ::

Domorja mas priblizno 2km. Uglavnem dalec, ce se ti ne da hodit gre skoraj vedno kdo z autom proti obali, pa se zmenis in te zategne.

Lp
°°°°°°°°°°°° AMD Ruls

sss ::

CSS bo zmagal #senseless-esports clan

strictom ::

Še nisi videl MUTATED v akciji. Nimate šanc.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

ali3n ::

Premor z jogo imejte, sam upam da ne v glavni dvorani; je preveč moteče za tiste, ki igrajo/spijo...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

sss ::

Jst sicer nisem iz sE klana... lahko si pa pogledaš Clanbase CS:S ladder in si pogledaš njihove uspehe

Ziga Dolhar ::

Tudi meni razni "show" napovedovalci niso preveč simpatični.

Primoz je kul. Pove, kaj misli oz. ima za povedat, pa če ga kdo razume al pa ne ... >:D
https://dolhar.si/

darkolord ::

upam da ne v glavni dvorani

v eni od petnajstih pomoznih dvoranah? :D:D

Tovaris Stalin ::

Nekaj vprašanj v zvezi z nestom:

A je spalna vreča obvezna, ker je nimam(spanja na tipkovnici sem pa itak že vajen :D )?
A so kake omejitve glasnosti compa - mam 2x 120mm v na ohišju, 80mm na procesorju, 80mm v napajlaniku in 40mm na grafični in plošči(lahko si predstavljate kako je vse skupaj glasno)?
A bo postavljen DC++ hub?


Upam, da dobim do 20.7 monitor iz servisa, ker mam sedaj neki 14" crap...potem se vidimo :)

HyperKiller ::

mislim da:
nospalke - tvoj problem.
Glasen stroj - nihče ne bo opazil. v "glavni dvorani":) bo mnogomnogo ventov.
DC++ - Jasno, naberi si diske iz cele hiše in prinesi ruzak DVD-jev.:))

@ali3n - Joga je res moteč faktor, med hrupom ventilatorjev, bliskanju rafalov, in občasnih kletvic preminulih.
Show napovedovalec moti, ja. Prav bi pa prišlo železniška/avtobusna postaja stil: "Čez 2 minuti bo v dvorani 482d predavanje o 81mm ventilatorjih, prostor za 100 poslušalcev"
Pa film?
Pa močno zračenje? Mislm da je blo lani kr vroče. 200 200-vatnih grelcev pa 200 ljudi...

powr ::

kaj te gigabyte kartoncke bo treba met cel cas na v ob kompu? sej si sploh ne predstavljam kako to zgleda - kaj obstaja kaka slikca? :))
se pa sigurno vidimo :)
ps: upam samo da ne bojo venti Tovarisa Stalina preglasni :)))

frenk ::

če bo temperatura v telovadnici pod 27°C obljubim da bom mel tih računalnik0:)

lansklet sm mel pomoje najglasnejši računalnik pa je en zravn mene spal, tko da pomoje ni moteče:D

Zheegec ::

CSS bo zmagal #senseless-esports clan

Ja, sem slišal da bodo tam... prvo mesto je žal že oddano (Hani, Jaro, Gizmo, Azhho,...), se bomo pa za drugo tepli :D

SourceTV + projektor bo?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Matri[X] ::

SourceTV + projektor bo?
verjetno, samo bo vsaj 180 sekund zakasnitve.

Zheegec ::

Raje eno rundo :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEST 2006 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
14612078 (6719) kuglvinkl
»

NEST.2006 se približuje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
578361 (5702) driverx
»

NEST.2005b (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
884884 (3364) PrimozR
»

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (V) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / NEST
21415724 (10907) Dimic
»

NEST.2005 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29820306 (13488) Nejc Pintar

Več podobnih tem