» »

NEST.2005b

NEST.2005b

1
2
»

BananaMan ::

@ Primoz: če pride premalo folka, lahko angažiram slovensko in hrvaško americas army sceno. mi smo naprimer bili povabljeni na hrvaško, v Rijeko in bili pozitivno presenečeni, prišli smo do polfinala in tam nesrečno izgubili, fora je v tem, da je večina hrvatov navijala za nas ( pa igral smo proti hrvatom, ki so nakonc zmagal, ne proti srbom :D )
Če ste zainteresirani, mi sporočite, nadejate se pa lahko okoli 15-20 americas army igralcev. :)
Med nami sta tudi tiborrr (backup benchboy, prinaša brisače in nosi beer) in VASkO ki sta vam tle verjetno bolj poznana, tk da vete da ne glumim v prazno ;)
in kolkikor sem govoril s sharkom 357, je nazadnje kar solidno uspel mini AA turnir, ki ga je organiziral na zadnjem NESTu :)
junkie

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

ru7 ma prav, Sečovlje Telovadnica je :D

Vidm da je zmer več zanimanja za tole dirkanje :D

Doman ::

@rovtar
Reče se na Vrhniki >:D.

Jaz sem prec za RBS!

Matek ::

BananaMan - Če vam uspe angažirati klane v dovolj velikem številu, bomo zagotovili bogate nagrade. Poleti je bil najbolj preskrbljen turnir tisti v counterstrike source - prišlo je 30 igralcev (6 ekip po 5) in prva nagrada je bila vredna nekje 150 tisočakov. Kolikor mi je znano stanje glede sponzorjev, bo tudi tokrat to vsekakor izvedljivo (morda še kaj več) - na vas je le, da se prijavite v dovolj velikem številu.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BananaMan ::

se da dobit kak msn od tistih odgovornih? ker tiborrr je na msnju tolkrat kot je dež v sahari (tako da tudi ne vem kakšno organizacijsko vlogo ma pr nestu :) ) al pa če kdo od vas mene kontaktira: rok.joker@email.si
junkie

gunserman ::

Vi sam zrihtite jest pridem takoj. Pintar jest te lohk pelem, to ni problem tud v sečovlje, če bo pa v lj pa tolk bolš....

To z america's amry pa le zrihtejte, bom še jest mojim clanmejtom sporoču bodo takoj prletel vrjemte, smo lačni takih lanov... BTW v kermu clanu si?

Zgodovina sprememb…

Nejc Pintar ::

offtopic:gunserman, še jani more it, pa da pwnamo v Soldatu:D
Tud jz lahko mogoče kšnga nerda najdem:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

Alpheus ::

verjetno pridem (99.9%). Igral bi pa quake, UT2k4, warcraft 3, pa mogoče še kaj drugega kar ni CS, COD ali AA.
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Kami ::

@P|P|: Počitnice torej misliš od 4.11 do 6.11?

PrimozR ::

Jah takrat enkrat no.

Pyr0Beast ::

No, bo tekmovanje o navijanju al ne?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Jan987 ::

kolk pa je bla navita najbolj navita kišta poletnaga nesta ter kakšen sistem je bil. Zmagal je jakoslav če se ne motim ane?

PrimozR ::

Zmagal je GUFY, Jakoslav je zmagal za best mod kište.

Jan987 ::

ka pa je navil

PrimozR ::

Če se prov smpomnim je takrat mel še Twinmos Speed premium pa SAn Diego 3700+.

Good Guy ::

kokr se spomnem je blo tisto bl tko takrat brez kakršnega koli preverjanja stabilnosti
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

frenk ::

kokr se spomnem je blo tisto bl tko takrat brez kakršnega koli preverjanja stabilnosti


zmaga je zmaga:D

... no ja bi blo fino da se vsaj mal naprej ve kdaj bo kaj, ampak zgleda navijanje ni blo lih v interesu večine, tko da je bil ta contest bol pristranska zadeva:)

PIPI: coun't me in...ampak raj LFS kot pa RBR, še najraj pa GTR...še najbol da se vsi dirkači naberemo in dirkamo vse te tri špile, pa pol zmaga tist k ma najbolš povprečje:)

pingec ::

ET, Quake pa se kej za fun zravn :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Pyr0Beast ::

Kakšna je že ta primoževa formila? mips2+flops2/mips1xflops1

Kako se je sploh tekmovao v navijanju, največji OC al največja freq.?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

frenk ::

Pyr0Beast: ta formula ti pove kolk točno si pridobil z navijanjem...ubitvu če posplošimo je to največji OC

Pyr0Beast ::

Hvala.

Pa je ta formula prov k sm jo napisu?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

cholt45 ::

Še en za soldata in dosti predavanj!
Poleg tega se lahko kdo ponudi za prevoz iz maribora-ptuja do "lokacije"!

PrimozR ::

frenk nimam GTRa pa še skrekat ga je težje kot si glavo razbit. Za RBR z 1.02 patchem sploh ne rabš kreka ker je SCI špil odpisu. Zdej je recmo v stopnji razvoja modanje stage-ov in enim je že ratal dat notr svoj stage, zbira pa se tut folk da bo z GPSom 'pofotkal' WRC proge da se še to notr vrže :D

leonius ::

Če bo ET verjetno prileti ekipa 3-4 komadov.
IMHO

subby ::

Mandlc pwnz soldat!

Primoz ::

Mimogrede ... če bo stvar v sečovljah bo med tednom (torek do petek --- morda sobota dopoldne). Ker do nedelje zvečer mora biti šola pripravljena za ponedeljkov pouk. Dokončno zveste do 1.10.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

frenk ::

frenk nimam GTRa pa še skrekat ga je težje kot si glavo razbit


mam jest original...itaq ga rabš sam za zagon:)

Primoz: kva pa če bi recimo vsak za sabo pospravu...pol bi loh tud v soboto mel do zvečer:)

ru7 ::

A opcije za vikend torej ni, ker v sluzbi ne bojo dal frej :'(

EMET ::

vsaj 4 smo ziher tam ...

ET, COD, UT2004
EMET is the truth ...

Doman ::

Zakaj je ta tema v oddelku "igre" ? Potem lahko sklepam da je skoraj ves povdarek na igrah.Če je tako, jaz zihr ne pridem:'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doman ()

Kami ::

Ja na kaj pa misliš, da bo povdarek na LAN partiju, o pripravi pudinga?

Logika, da je na igrah, saj jaz tud ne grem zaradi iger, sem skoro anti igračkar ampak zaradi zabave pa druženja.

EMET ::

kva?
a bo????
EMET is the truth ...

Kami ::

Tudi mene zanima, ker zaj bi že lahko vedli :)

Nekateri si moremo naprej splanirat stvari :P

Matek ::

Kolikor je meni znano, je stvar odpovedana zaradi premajhnega odziva, sicer pa počakajte na uradno izjavo Primoža.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Pyr0Beast ::

Skoda.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Primoz ::

Zadeve zaradi premajhnega zanimanja ne bo. Če bi bila za novo leto (26-29.12 ali kaj podobnega), bi imel kdo interes? Ker zadeva bo v prvem terminu ko bo interesa izkazalo več kot 180 ljudi. In če bo to pred poletjem bo stvar pred poletjem, drugače bo pa poleti.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Kami ::

Škoda :P

Pred novim letom bi tudi šlo, kaj pa drugače misliš "če bo interes pokazalo več kot 180 ljudi", pri zadnji anketi je za Da glasovalo več kot 210 uporabnikov se mi zdi, sicer ni nujno, da bi vsi prišli ampak ne vem no ... :)

frenk ::

bi blo fino najdt en termin da nam študentom ne bo treba "špricat" vaj in predavanj...ker bi bil tud obisk večji:)

PrimozR ::

Ja za nov let bi blo fino. To mi da več cajta za kišto narest pa vodnga spedenat :>
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEST 2k7 ? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20215110 (7815) TribesMan
»

Slo-Tech NEST 06 slike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
9417480 (487) Daedalus
»

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (V) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / NEST
21415728 (10911) Dimic
»

NEST.2005 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29820306 (13488) Nejc Pintar
»

Prihaja NEST 2004

Oddelek: Novice / NEST
482616 (2616) Jeebs

Več podobnih tem