» »

Nov Slo-Tech WTC thread na Anandtech-u

Nov Slo-Tech WTC thread na Anandtech-u

AtaStrumf ::

Folk, naš preljubi Slo-Tech forum ne prenese ogromnega prometa, ki ga je deležen v zadnjih dneh zaradi tega letalskega napada na WTC in Pentagon in zato nas veliko zaman poskuša sploh videti kaj se piše in še toliko manj kaj dodati v vso to diskusijo. Zato sem naredil na Anandtechuovemu forumu posebeno temo (thread) samo za nas Slo-Techovce. Pojdite tja in razbremenite Slo-Tech Forum za druge stvari. klik, če pa ne dela pa klik2 in v search vpišite Slo-Tech pa bi morali najti moj (naš) thread.

AtaStrumf ::

Kje ste folk? No saj boste že še prišli, ko jutri ne boste mogli na Slo-Tech :) Samo nekaj sem hotel dodati. Treba se bo registrirat, če še niste. To vam bo vzelo kakšno minutko, pol pa bojo stvari stekle kot po maslu.

Aja pa nekaj so že pacali eni tujci gor, samo brez skrbi sem jim že gofle zaprl.

Thomas ::

B?

Po tej logiki ... slotecha niti ne rabimo vec ... zanimivo!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

AtaStrumf ::

Ma ne Thomas. Samo zaradi te teme, ki je zabasala Slo-Tech, bi jo preselili, da bi Slo-Tech spet delal normalno.

No žal sem se malo prepozno spomnil na to in sedaj niti ni več potrebe po tem, saj je zanimanje zelo upadlo. Hja dva dni mineta in folk je že pozabil. Saj isto je na Anandtechu. Tudi tam je št. komentarjev zelo upadlo.

Yohan del Sud ::

Zaklenil so ti thread. Ampak narežu sem se vseglih.

AtaStrumf ::

Kva zaklenil?! :'( Pismo jim očkatovo. No saj je bilo za pričakovati kaj takega, zato nisem v naslov napisal Slovenians Only.:\

Ampak norčevat se pa znajo teli američani, tragediji navkljub. Najbrš jim je šlo na živce, ker niso nič razumeli :D A mogoče Babble Fish podpira slovenščino? Ali pa ste jim zabasal še njihov server, pa so nas mogli skenslat :D Že prav, bomo tudi mi njim kakšno temo zaklenili :) A je kdo kle hacker, da bi jim malo podkuril? Ne sej se sam hecam, ne me spremenit v zobatga gnoja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sergio-zakaj si zaklenil temo o kopiranju zaščitenih cd-jev? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1107861 (5912) perci
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076899 (5232) lordgreg
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684874 (3826) Thomas
»

Forum poln debilov in smeti (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
645133 (4011) OZZY

Več podobnih tem