» »

WRT54G Firmware

WRT54G Firmware

frenk ::

Zdravo fantje(in nekatera dekleta:D)

Zanima me ker firmware uporabljate trenutno, katerega najbolj priporočate in kater je najbolj stabilen/zanesljiv...ja pa zanima me še pri katerem QOS najbolj deluje:)

p.s.: jest sm probal že alchemy v1.0, WRT54GV3.1_4.00.7(latest official) in trenutno imam hyperwrt2.0 in prvedva delata bolj zanič, hyperwrt je pa še na testu ampak tud ni ravno najboljši:\
  • spremenil: frenk ()

primus1024 ::

Uporabljam dd-wrt. Nisem se pa igral s QoS, tako da ti ne morem nič povedati o tem kako dela. Ima pa veliko raznih nastavitev. BUTTONS! :D

Edit:
Aja, pa še tole, dela mi stabilno (prefinal 5 verzija) se pa nekateri na forumih pritožujejo glede skupnega prenosa (baje je počasen). Pri sebi tega nisem opazil, ker ga uporabljam v glavnem za surfanje po netu.

Zgodovina sprememb…

Brainstorm ::

Js ko sem ga laufu ene 14 dni sem mel naložen "hyperwrt" sam me je full je**** mi je vsakih 15 min menjalo IP, sam možno da tut ni modem najbolj diht, ker se mi čudno zdi kok lahk router prekine linijo če je za modemom, pa že, uglavnem opazu sem da me je skinalo z linije ko sem na full uploadal z azureusu ko pa sem inštaliral cfospeed je pa delalo BP, sam upload pa ni šel nikamor, mens e zdi da je še najbolš kr default firmware od linksysa, katerga pa še sploh nisem sprobu, ker sem kr navalil na flashanje z hyperwrt-jem.

sash ::

od kje pa DL-ate nove firmware za ta routerček ?
--------------------
Think different...
TOROiD Group

sinko999 ::

Sam uporabljam DD WRT fantje vedo kaj delajo ko vprašaš kaj na forumu ti tudi odgovorijo. Potem ta verzija ima že tudi prevode zdaj če bi bilo dovolj veliko zanimanje bi se ga lotil.

http://sf01_32.ipx10813.ipxserver.de/dd...

http://wrt54g.serwer.net/

Za QOS je pa tak tal sprobal 8 različnih verzij FW pa me ni noben prepričal.

LP
Ni? ni ve?no !

demag ::

Zdravo!

Sinko999,zanimajo me navodila za dd-wrt V23beta,ker ga tudi jaz uporabljam,vendar sem našel samo nemščino.
Če lahko pripneš kakšen link,najlepša hvala!!

P.S Angleščina bo kar vredu!
Ni vse zlato,kar se zlato sveti!

Smorny ::

Vsi, ki pravite, da vam en firmware dela ok, dajte še napisati kateri hardware version imate. Ker so tukaj glavne razlike.
Meni dela alchemy 1.0 na HW 2.0 zelo stabilno s p2p, medtem, ko ostali zdržijo dan ali dva.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smorny ()

sinko999 ::

@damag uporabljam Firmware: DD-WRT v23 (11/10/05) pač je še malo starejši je pa drugače celoten v angleščini
sam forum je pa tudi v angleščini čeprav je glavni avtor nemec.

Mam verzijo 2.2 pa mi dela OK sma pa 2 uporabnika na routerju in včasih teče skupaj emula+azureus+ mikro torrent.
No pustimo to.
Nazaj k ddwrt kolikor sem ga jaz uporabljal sem našel samo angleške verzije mogoče pa imaš vklopljeno nemščino med prevodi, poskusi si tam še nastaviti na angl. Drugače pa se mora striktno upoštevati navodila za flashanje novih verzij posebej še z v24prealpha.
Ni? ni ve?no !

OldSkul ::

Za navadnega uporabnika je Tofu firmware že čez glavo. Ima dodano samo najnujnejše funkcije a ja izjemno hiter. Priporočam raje tega, kot pa neke bete verzije DD-WRT, ki so nabasane z funkcijami, ki jih ne boš nikoli rabil.
Link!

demag ::

No mislil sem na navodila v PDF formatu,ali podobno.
Ni vse zlato,kar se zlato sveti!

demag ::

Nekaj več sem o mojem problemu sem napisal tudi tukaj:težave z omrežjem.
Ni vse zlato,kar se zlato sveti!

Gwanaroth ::

OpenWRT, zagotovo najboljši.
Lights often keep secret hypnosis..

Smorny ::

Ni najboljšega, niti najslabšega. Razlikujejo se po namembnosti in vsak je narejen z določeno smernico.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Gwanaroth ::

Lights often keep secret hypnosis..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dd-wrt firmware (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
18720742 (4435) mtosev
»

Razlika med WRT54GL EU in med WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
403781 (3243) Primoz78
»

Linksys router - omejen speed

Oddelek: Omrežja in internet
111306 (1177) trnvpeti
»

linksys

Oddelek: Omrežja in internet
91562 (1330) OldSkul
»

Kateri firmware uporabiti za router LinkSys WRT54G (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
606778 (4851) plavko61

Več podobnih tem