» »

IE in njegovo cudno obnasanje

IE in njegovo cudno obnasanje

SellAlej ::

Lep pozdrav!

Imam sledeci problem... pred parimi dnevi ko sem iskal nek program sem na neki strani naletel na nekaj podobnega kot je spyware samo problem je pa v tem da mi na vsakih par minut odpre IE okno neke spletne strani z reklamo. Ta reklamo je vedno druga... in ce pogledam sam URL je vedno drugi ... se pravi IE mi odpre neko nakljucno stran. Sistem sem preskeniral z AD-AWARE, SPY BOT-om in SPYWARE DOCTOR-jem pa vsi so nasli svoje zadeve in jih tudi uspesno pocistili. Vendar okna se se vedno odpirajo. Nato sem skeniral se z REGISTRY MECHANIC-om in ta je tudi nekaj popravil. Tezava pa se se vedno nadaljuje. Ni mi vec jasno kje tici problem in kam se je zadewa shranila da jo ne morem izbrisati. Je pa zelo nadlezna ker ne morem niti igre normalno igrati ker na vsakih par minut ko se odpre okno se igra minira (kot da bi pritisnil alt+tab)

Prosil bi za pomoc

Hvala

Microsoft ::

Poskusi se z programom AntiSpyware
Obisci se Windows Update in si instaleri vse kriticne popravke.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

ahac ::

No.. vsakogar mora doletet nekaj takega, da se nauči internetnega pravila št. 1:
Ne uporabljaj IE za warez in pr0n.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Ndrej ::

Ko se rešiš spywara, pa zamenjaj brskalnik ;)

SellAlej ::

zdaj je tako ... nalozil sem vse update-e kateri so na voljo se enkrat skeniral in odstranil vso nadlogo poleg prej omenjenih programov sem skeniral tudi z antispyware-om vendar se tezave se vedno nadaljujejo ...

ahac s tvojo izjavo se popolnoma strinjam in samo toliko da boste vedeli nisem iskal nobene pr0n ali warez vsebine potreboval sem le java decompiler :>

Monster ::

>:D :\ |O :P 8-)
Ka zaboga...

Ziga Dolhar ::

Javanke znajo bit poredne, ja ...
https://dolhar.si/

SellAlej ::

znajo bit ja ... samo ta java decompiler sem rabil ker sem imel jar datoteko katero sem odpakiral in notri potem 5 class datotek katere sem hotel decompilati da sem prisel do source kode da sem jo nekoliko spremenil ker mi sam program za telefon ni bil prevec vsec v prvotni obliki:)

ko pa sem prisel na neko stran mi je pa zgleda nalozil nekega hudica kateri mi sedaj skace po glavi in noce ven ... trdoziva zadeva :>

Roadkill ::

Pa ti je uspelo zadevo decompilat?
Ü


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XP: Swap file raste, dokler se računalnik ne sesuje-NUJNO!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101529 (1343) Duhec
»

IE v uporabi z google-om

Oddelek: Operacijski sistemi
294218 (3579) Spc
»

vsiljen program

Oddelek: Pomoč in nasveti
81409 (1194) Gambino
»

SpyWare problemi | kako odpraviti.

Oddelek: Programska oprema
141677 (1016) strictom
»

Čudni problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
111026 (869) Trubar

Več podobnih tem