» »

Car Racing Spil za 7 letnega mulca...

Car Racing Spil za 7 letnega mulca...

umetnic ::

Ne poznam prevec tega zanra, saj sem bil od nekdaj pristas startegij in Doomachin, sedaj pa moram 7 letnemu pokavcu nalozit kaj uporabnega.

Mali je sicer brihten, a vseeno mu ne bi rad nalozil kak prezakompliciran spil...

Kaj svetujete...?! Drugace pa bo igral na fotrovem 3,4Mhz, 1GB, x600....:)

Tnx, lp, d
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

LeBron James ::

Jz ti predlagam Mini Car Racing, zabavna zadeva hitr not pades pa ne zahteva velik.:))

Sami ::

Carmageddon 28-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Dr_M ::

ksn mal starejsi need for speed. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

umetnic ::

hvala za odgovore...teh the need for speed je tolk....a mi lahko poveste tocen naslov....da poiscem potem na muli ;)

hvala...
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Slide ::

Revolt, Death Rally, Midtown Madness, moj brat je že pri 7ih špilaw formulo :D joke...
Need For Speed 2 in 3 (Hot Pursuit)... Drugače pa vse dirkačine k so na nivoju arkade... Tud Underground 1 in 2 bi blo izi za 7 letnega otroka...
forever 200 MPH ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slide ()

Moonman ::

Kaj pa kaj v stilu Lego racers.
Jaz jih še sedaj igram.:)


Slide ::

Al pa kej bl vesoljskega WipeOut al pa Star Wars Episode 1 - Racer, al pa Mad Trax, al pa Destruction Derby 1 in 2 je zakon.. Pa Screamer 1 in 2... Ej špilov kokr čš...
forever 200 MPH ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slide ()

TylerDurden ::

revolt definitivno, čeprav sem jaz precej živcev zgubljal nakoncu, mogoče še bolj primerna je lego racers, ker je lažja, pa še kakšno škatlo lego kock za rojstni dan, pa boš imel bodočega intelektualca.
Let\'s make some soap ...

umetnic ::

:)) Carji ste!! Mula ze sopiha pod DL bremenom.... ;) Ni vrag da mulo ne bo dal vsaj pol leta mir....RESPECT!:)
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

kolesar ::

LOTUS

je zelo preprosta in jo lahko brezplacno dobis na slovenskem portalu s starimi igrami. Deluje na vsaki masini. Je enostavna, nic ni nasilja...mulcu bi morala biti v veselje. Jaz sem jo recimo igral pri petnajstih, sestnajstih, pa mi je bila cisto dovolj za polurno sprostitev po pouku. Toplo priporocam.
Vsi na kolo za zdravo telo.

Stampl ::

revolt je zivcna^^ js sm zgublal zivce skorej:))
on se ne sekira tak da lahk:D
vse kar je arkadno bi znal igrat...jst sm sosedovmu dal za igrat war3 in mi kr gre>:D

umetnic ::

Danes je mulo dobil se volan, tko da zdej veselo noce spat ob 9ih (bodoci geek?! :D )

The need 4 speed, revolt (res ej zivcna) in pa star wars republic commando....trenutno je zadovoljen...drugace je pa tko, da ocitno fakin 7 let star mulc brez problema obvlada celo display in odzivnost volana nastavljat...svasta...:) :)

...na mladih svet stoji....

...in ja Hvala Vam se enkrat ;0:) :D :))
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22238898 (24614) Sc0ut
»

Dirkaške igre za 8 letnika ?

Oddelek: Igre
221723 (1345) opeter
»

Dirka za otroka 6 let

Oddelek: Igre
232427 (1839) opeter
»

Katere igre za otroke starosti do 7 let predlagate?

Oddelek: Igre
477536 (6757) BozidarB
»

The Godfather (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9010189 (5707) Mavrik

Več podobnih tem