» »

VOLCANO 2

VOLCANO 2

BaTeMaN ::

Je navadna ROPOTULJA.
Ma kdo kak res TIH ventilator, ki je gewd ? In če, kje se ga da dobit ?
less then zero

SkIDiver ::

Ma ti si ena ropotula. Zakaj pa moj nč ne ropota?

tec ::

Odlimas nalepko, ki pociva na spodnji strani in v luknjico kapnes malo olja. Vmes vent malo vrtis, da se olje razporedi, nakar nalimas nalepko nazaj in vent privijacis nazaj na rebra. In ce se vedno ni dovolj tih, ga nesi nazaj pa si vodno omisli.

msmiha ::

To mi že gre počasi na živce vsak ta tretja tema je kako naj utišam ventilator ali kaj v zvezi s tem 100X sem že povedal to kot tec. Ventilator je treba mazat!;)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Tomi ::

Še vedno bolje to, kot pa teme, kako zamenjati smer vrtenja in zakaj ne gre z zamenjavo polaritete?
Meni Volcano deluje prav potiho:D
metrodusa.blogspot.com

tec ::

Morda bi bilo dobro, ce bi se taka vprasanja, ki se velikokrat ponavljajo, vpisalo pod Trike? Kratek clanek o tem kako se utisa ventilator ali pa kako se flasha bios in podobno.

msmiha ::

Ja nebi blo slabo samo keremo se ljubi take bedarije pisat ko jih bi mogel vedet vsak pravi Slo-Techar
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ChiefThunder ::

ah, preveč si strog...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Binji ::

Sej tud ku so ogenj iznajdli so mogli druge navadit kaku se ga zakuri. Po moje da bi kr zihr napisali kej o teh temah. Ksnga novga clanka tko ze dosti cajta nej blo.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BaTeMaN ::

Vsi pametni.
Eni imamo poleg SLO-TECHa se like a LIFE :> in mi res ni tlele vsak dan po 3 ure bulit v tale forum, pridem le ko kaj rabim... ne pa kot da je to my life. Vsakega zanima nekaj druga... mene Slo-Tech zanima le kot POMOČ in ne kot učbenik.
In nisem PRAVI SLO-TECHar karkoli to pomeni - če to pomeni PREBRATI VSE POSTE IN FORUME potem tudi nočem bit.... JEZUS.
less then zero


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vent za napajalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5911960 (10342) znamovsi
»

Kaj vse lahko vidiš, ko odpreš računalnik... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
506360 (4683) krneki0001
»

Nov članek: Napredno googlanje!

Oddelek: Novice / Nova vsebina
82290 (2290) Jeebs
»

Stari forum

Oddelek: Slo-Tech
262458 (1996) Alexius Heristalski
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367835 (6564) luni

Več podobnih tem