» »

osnove programiranja

osnove programiranja

RammGirl ::

Zanima me programiranje, vendar o sami zadevi ne vem, nic. Vem da obstaja vec vrst, imam smisel za racunalnistvo, vendar nisem nasla nikogar, ki bi mi lahko pomagal zaceti... Je kdo pripravljen priskociti na pomoc? :\

Tutankhamun ::

Kakšno pomoč pa maš u mislih?

RammGirl ::

nekdo bi me po forumu oz. v zivo poducil o vsej zadevi. Mislila sem bolj zastonj varianto, tko da... Upam da se najde kaksen ki je za stvar...

Tutankhamun ::

Poj je Že bolj prek MSN-ja(dobiš prej odgovor ;) ). Jes ne študiram programiranja, učim se sam, iz knjig al pa interneta. Poznam c/c++, Visual Basic, c#(zdej se s tem največ igram).

Vesoljc ::

za zacetek ti predlagam clanek (uvod v c++). ceprav gre za specificen jezik (c++) je notri nekaj osnov.
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

RammGirl ::

situacija je taka, da js doma nimam neta. Tako da pridem ob priliki pogledat pa naprintat zadeve.
hm, in katere knjige mas?
a je ksna, ki ti razloz CIST od zacetka?

RammGirl ::

vidm da je zadeva dost podobna tisti s cipi v elektroniki. a je usaj mal tako?

Tutankhamun ::

Ena slovenska C++ za velike in male. Tko ene osnove. Vrjamem da ni najbolša knjiga, ampak sm sam to najdu v knjžnci u Kranju. Zame je bla kr. Potem use ostalo sm pa z neta dobival odgovore. C++ je bil mal laži za učit, kr sm že znal Visual Basic, pa sm vedu približn logiko... Pa še asembler sm poznal(mikrokontrolerje sm programiru). Na C++ sm se pa spravu, ker sm hotu delat operacije nad biti pa take fore, kjer pa mi je VB pokleknu.
C# ima pa sintakso c++, tak da prehod ni nč posebnga.

Tutankhamun ::

RammGirl, a si ti štromarka(k jest). Iz kje pa si drgač, knjigo ti lahk tut posodm, kr je zaenkrat ne rabm.

gzibret ::

Tole sem našel tako na hitro: klik

Veselo printanje :)
Vse je za neki dobr!

gzibret ::

Ali pa vpiši v googla: "getting started" programming jezik

Namesto besede "jezik" vpiši programski jezik, ki te zanima ali pa pusti prazno.
Vse je za neki dobr!

kihc ::

x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

noraguta ::

Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

SasoS ::

tole je dokaj spodoben tutorial: http://colos1.fri.uni-lj.si/~sis/COMPUT...

fogl ::

cobiss - imaš veliko knjig, in najdeš tisto, ki je najbližje

Na e-mule pa dobiš tudi precej pdf-jev dobrih knjig.
lp, klemen

RammGirl ::

hej hej Tutankhamun... vem da se doug nism oglasla, sam nc nism bla pr mami na sihti, da bi do neta prsla (: ne, nism stromarka, je biu pa stromar en moj bivsi in tko sm tut neke male crne posasti z nogcami programirala (: pod strogim nadzorom (: konc koncev so lucke mal utripale pa se vozile levo pa desno (: Em, reku si da mas knjige o programiranju k jih trenutno ne rabs? Kaksne pa ? Js sm si odkar sm bla nazadne bla tuki najdla zapiske o c++ pa javi, od tega nism nasla tistga c++, za kjrga sm mela zapiske (iz stromarskiga faksa (:, program mate pa neki cudn zakodiran) pol javo mam pa zdj tut nastavleno, sam mi je pa mal manj jasn k o c++. Em, js ti dam svojo gsm cifro, pa mi napis sms, da se zmenva, ok? K sm tok poredko na netu da vrjetn ne bom vidla tvojga odgovora (: 031557711;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[C++] Povezave

Oddelek: Programiranje
3859557 (3934) Karlos
»

Nekaj vprašanj z zvezi s programiranjem

Oddelek: Programiranje
442656 (2230) <JuRe>
»

Kako naj začnem programiranje v C++

Oddelek: Programiranje
84052 (3875) grain
»

inštrukcije programiranja

Oddelek: Programiranje
102213 (1859) korenje_ver2
»

učenje c++, ali pascala, ali pa delphija (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
935880 (4869) Brilko

Več podobnih tem