» »

Prenosnik HP pavilion

Prenosnik HP pavilion

allstar ::

serbus
pa nekak se odlocujem za laptopa pa me zanima ce ma kdo izkusne al pa kr tak ve
kok se bi tale konfiguracija obnesla oziroma ce bi delale kake igrce na tej masini
dobi se jo pa za 260 cukov. ka je vredn tuk?

Procesor: AMD Athlon™ 64 3400+ (možnost samodejenga ali ročnega spreminjanja takta za varčevanje z energijo - kot centrino)
Ram: 512 DDR PC2700 333 MHz
Disk: 80Gb ATA 100
DVD pekač
Modem
Mrežna
Wireless LAN 802.11b/g
Možnost branja petih različnih spominskih kartic
Monitor: Widescreen 15,4" WXGA TFT-Display 800*1280
Grafična: NVIDIA® GeForce™4 440 Go

SepoX ::

Servisa za Pavilion serijo HP ni v Slo, oziroma ni pooblaščen noben. Če ti kak lokalni maher to prodaja se zavedaj, da bo on čakal, v primeru da se ti kaj pokvari, na dele iz tujine, kar traja in traja in traja... :))

Vem, ker sem jst hotu kupit enga iz serije z8xxx, pa so mi rekl, da se bom moral furat ven na servis.

SuperBit ::

Sam imam zelo podobnega...le da je 3000+.
Čezenj nimam za reči nobene besede. Ko sem ga kupoval sem...večinsko na podlagi mnenj iz tega foruma...izbral HP.
Dela ko urca, kljub zelo intnzivni uporabi, le te ni opaziti (plastika kot nova...) za razliko od pijatelja, ki ima solonota, na katerem so bile sledi uporabe vidne že po nekajtedenki uporabi. Bateija mi zdrži dobre tri ure (gledanje filma). Gladko lahko igra tudi GTA VC...moram reči, da klub mali višji ceni, ki jo plačaš za hp, se splača. Kupil sem ga sicer v Celovcu, in tja bi ga moral peljati na servis...60 km...isto kot do Ljubljane zame...tam pa bi se pomoje stvari odvijale podobno hitro kot u Slo, če ne še hitreje in ceneje :)
Če te še karkoli zanima pa lahko tudi pišeš PM.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GPS na telefonu ne dela!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
294561 (2303) Domobrancek
»

problem z Windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
253025 (2126) Dober dan
»

HTC Wildfire S ali Samsung Galaxy Ace?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152206 (1997) ducky
»

grafična postaja?

Oddelek: Kaj kupiti
381622 (1129) Tea Time
»

Asus p535 - vaša mnenja

Oddelek: Kaj kupiti
234135 (2331) sixtoo

Več podobnih tem