» »

športne slušalke

športne slušalke

casp3r ::

živ, modreci slovenske teknologije!

namenim kupit ene športne slušalke in sicer take brez locena: press here

ali ste kaj takega že kupili in kje? ker nočem več kupovat prek neta (poštnina me jebe).

danke šajn
Always look on the bright side of life

antonija ::

Men take sorte slusalke niso vsec za sport... neki mi skacejo po glavi. Jst mam za razgibane dejavnosti v_vsesne slusalke pa je.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

mte ::

pa še izgledaš ko en marsovc s tistim čudom na glavi :D

iso2000 ::

Imam takšne od Philipsa in ti moram povedat, da niso najboljše, vsaj kar se tiče zvoka. Problem, pa ni v slušalkah, temveč v načinu pritrjevanja na ušesa. Tile zavihki enostavno ne ponujajo pravega položaja na ušesih (vsaj pri meni) in se basi močno porazgubijo. Če si slušalke pritisnem z rokami na ušesa, pa dajejo odličen zvok. Za šport se mi zdijo mnogo uporabnejše tele od sony-ja. Ko si jih zatlačiš v ušesa, tam tudi ostanejo, pa še dobro dušijo zvok iz okolja. Tudi zvok je soliden, sploh glede na velikost. Imel sem tudi sennheiserjeve mx 310 za v uho, ki pa so mi ves čas padale ven. Uporabljam pa jih pri teku.

mte ::

ali pa tele, jaz sem jih dobil v big bangu in moram rečt da so ful komot za nosit (drugače sem zelo občutljiv na in-ear slušalke), iz ušes ti sigurno ne bojo padle zaradi "okvirčka", priročne so ker je kabel precej kratek (player je itak v kakšnem žepu kje blizu), zvok je pa tudi še najboljši kar sem jih slišal v takih majhnih slušalkah (je pa res da jih nisem kaj dosti slišal), vsekakor priporočam, če jih dobiš. Sicer pa tudi povezava Nike in Philips daje vedeti, da so namenjene za uporabo med športom in so temu prilagojene.
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mte ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171267 (14232) Banza
»

Ušesu neškodljive slušalke

Oddelek: Zvok in slika
101961 (1623) Yohan del Sud
»

Katere slušalke za tek/jogging?

Oddelek: Kaj kupiti
225148 (3397) driver_x
»

Slušalke za mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
215907 (4971) zuz3k
»

[Slušalke] do 10K SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
739555 (6079) Fatboyslim

Več podobnih tem