» »

ADSL problemi

ADSL problemi

gpavlo ::

Zanima me kolikšna je max. dolžina kabla za ADSL od ISDN NTBA-ja do modema. Namreč pri meni je okoli 25-30m pa mi ne dela ADSL glih najbolš(slabe hitrosti, padanje povezave,....)
Je mogoče to razlog? Pa tudi kolikšna je max. oddaljenost od ADSL centrale?

Hvala
Real Madrid CF

Jan987 ::

jest mam od adsl routerja do računalnika pribljižno 35m kabla ki je tudi enkrat ''štukan'' in ima povezavo isto kot računalnik ki je 2m kabla oddaljen od routerja

Slowenc ::

od ISDN NTBA-ja do modema

jani: vse to je že pred routerjem

Verjetno moraš iskati kje drugje vzrok, kot pa v sami dolžini kabla.
Skiny gate.

korenje_ver2 ::

hmm nas kabel od razdelilca do modema je tudi okoli 20m, pa mi prekinja adsl povezavo, vendar samo poleti. pozimi dela vredu.

poluks ::

pozanimaj se ce ni centrala prevec zasedena

pri nas so postavli novo centralo da so lahko prikljucli nove uporabnike niso pa razmisljali da se jih je prijavlo ze veliko tako da ko smo se priklopli tudi mi smo imeli ping tudi po 300, v povprecju pa okoli 170.

tezavo smo resli tako da nas je eno par klicalo konstantno na silo i na telekom da nam napako odpravijo (oni so se izgovarjali da je nekaj narobe z nasimi compi, a veji da to ni res)
v roku 2-3 tednov smo imeli povezavo tako kot jo placamo. res da je blo velik tezenja ampak se je splacalo, zdej dela kak more.

PS: ce stekne takoj klicemo na muc in jim ne damo dihat. TO MORE DELAT BREZ IZGOVOROV.>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Kockanje" na siol TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
539984 (8279) rezator
»

Modri ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12619112 (8555) Nejc Pintar
»

Montaža ADSL-a? Par vprašanj glede inštalacije

Oddelek: Omrežja in internet
262983 (2555) ToniT
»

oddaljenost adsl modema od NT enote (ali ...

Oddelek: Omrežja in internet
71203 (1046) ThinMan
»

Razcepnik-ADSL modem vprasanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
211890 (1434) Bungee-

Več podobnih tem