» »

Luknje

Luknje

Slo-Tech - Microsoft je v zadnjih dneh izdal nov popravek, ki odpravlja kar nekaj kritičnih pomanjkljivosti. Prav tako se splača nadgraditi vašo namestitev Microsoftove Pisarne (vse verzije), saj zadnji popravki onemogočijo precej zlobnih stvari.

Probleme s samim seboj in z različnimi DNS naslovi pa ima tudi Squid, z malomarnim preverjanjem vhodnih podatkov pa Outlook in Outlook Express.

Namestitev popravkov vsekakor priporočena.

13 komentarjev

Myth ::

Za kakšen dan/dva zamujate, če smem opozoriti. Zdaj sem sprobal office update pa kot zgleda imam inštalirano vse najnovejše popravke. Čeprav Office-a že dolgo nisem "nadgrajeval". Zanimivo :)

Sicer pa vsem priporočam nove popravke. Kot omenjeno kar nekaj lukenj zaflikajo. ;)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

64202 ::

Sem pogledal squid patch in ma squid izgleda svoj DNS resolver. Le zakaj?
I am NaN, I am a free man!

B-D_ ::

Kdor ni tisočletje za cajtom ima itaq že sp2 in avtomatsko updejtanje. Vse kar sem jaz opazil je bila mala ikonica v trayu, ki me je prosila da nej rebutnem ob priložnosti. Big deal... :\

Poldi112 ::

Mene pa zanima kako dopovedati winXP, da mi ne bodo konstantno govorili, da sem ogrozen in naj kliknem na secure centre ali nekaj takega, ker imam izklopljeno avtomaticno vlecenje popravkov iz neta?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

krho ::

@Poldi112: V Control Panelu imaš Security center.
Zaženi ga, potem pa na levi strani v Bloku Resources klikni na Change the way security center alerts me
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

zile ::

Pišuka Poldi :\

delfy ::

start -> run -> services.msc Poiščeš Security center, daš Stop in ga disablaš ( onemogočiš ) in teženja je konec!:D

fiore ::

Kdor ni tisočletje za cajtom ima itaq že sp2 in avtomatsko updejtanje


kdor ni tisocletja za cajtom winsow sploh ne uporablja. :-}

mitja ::

Zanima me zakaj je prišlo do objave te novice (avtor je drug in ne jaz), če sem jo jaz poslal komaj dve uri po izidu popravkov?

Kako je to možno? Naj mi prosim nekdo od odgovornih za objavo novic odgovori. Hvala!
Zanima me tudi ali je to praksa na slo-tech-u?

;((

Zgodovina sprememb…

Microsoft ::

Ne se sekirat prevec. Cez en mesec bos mel novo priloznost.

Aves, da ne bos mislu, da je novica o popravkih nevem kaj. Ker tile popravki prihajajo vsak drugi torek v mesecu, razen kake redke izjeme (letos mislim da samo meseca Maja).


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

pecorin ::

ce ti hisa zagori dva dneva po drugem torku v mesecu, bos moral na gasilce cakati skoraj en mesec..:)

darkolord ::

Kaj pa ce hise gorijo samo prvi torek v mesecu? :P

Gandalfar ::

Zelo drzna predpostavka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odkrita varnostna luknja v privzeti namestitvi OpenBSD

Oddelek: Novice / Varnost
194150 (3085) poweroff
»

Dobrodošli v preteklost...

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
184783 (3532) MrStein
»

Novosti iz sveta Firefoxa

Oddelek: Novice / Brskalniki
243452 (2618) MrStein
»

Komu zaupati gostovanje svoje domače strani?

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
282764 (2764) pramarko

Več podobnih tem