» »

Prikljucki - fittingi

Prikljucki - fittingi

Mirko5 ::

Zanima me, kje v nasi kokoski bi se dalo kupiti taksne prikljucke, kot so prikazani na tej strani. Klik!(2. slika)
Dobro bi bilo, da bi bil notranji premer okoli 12mm, ni pa nujno...se bo ze prilagodilo zadevo...material tudi ni tako
pomemben...najraje bi vidu da je ponikljana medenina, ampak karkoli bo dobro, tudi plastika.
Pogledal sem ze v Bauhaus-u, Merkurju, Baumaxu, pri privatniku z priljucki za radiatorje....ne vem vec kam pogledat...
sicer je na linku tudi stran, kjer je zadevo mogoce kupiti, vendar me postnina iz ZDA ne mika prevec....

Jackal ::

A kaj takega kot je na levi strani slike?



Levi - material podoben medenini,
Sredni - aluminij (bi jih moral še ponikljat ali kaj podobnega, da bi bili uporabni za bloke)
Desni - Plug-in priključek.

Vsi narejeni za navoj 3/8", smrekice imajo znotraj luknjo fi 12,5mm, plug-in pa 10mm.

Na veliko sem tudi sam iskal smrekice, ko sem hotel menjat plug-in priključke na blokih, vendar točno takšnih kot sem jih hotel nisem našel nikjer. Na koncu sem nad vsem obupal in jih naredil sam.

m.i.h.a. ::

MDM d.o.o na Tržaški 124 v Lj ima smrekice, takšne kot jih je dajal Eddy na svoje bloke pred časom tako, da vprašte tam.

Highlag ::

V Trzinu pri Ljubljani je ena firma, ki prodaja komponente od firme Hasco. To je ena izmed večjih firm, ki izdelujejo normalije za izdelavo orodij. Med te spadajo tudi vsemogoči fitingi za cevi. Malo pogoglaj.
Never trust a computer you can't throw out a window

Mirko5 ::

m.i.h.a.: hvala za nasvet, sem sel pogledat vendar nimajo ravno takih kot jih potrebujem

Highlag: sem pogledal kaj ima Hasco v svoji ponudbi, vendar spet nisem dobil tocno tisto kar iscem

Jackal: poglej ZS

Tic ::

cpc
persona civitas ;>

zbogi ::

naj men nekdo še pove kje staknat objemke, O-Ring ali pa take objemke


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tesnenje vodnega bloka?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131735 (1491) Čmrlj
»

Tygon R-3603 ID 1/2 cevi

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101178 (1039) Dejancek
»

Moja modifikacija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
152227 (1759) SebaR
»

Nov članek: Jackalovi vodni bloki II.

Oddelek: Novice / Nova vsebina
222576 (2576) Romčy
»

Moja nova kolekcija vodnih blokov (56k opozorilo - slike)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142771 (1974) PI

Več podobnih tem