» »

Tygon R-3603 ID 1/2 cevi

Tygon R-3603 ID 1/2 cevi

zbogi ::

Mi se tle neki menimo da bi nabavili te cevi, gre po mnenju mnogih za najboljšo cev za vodna hlajenja je res svetvona, zelo mehka in izjemno fleksibilna in provzorna. Gre za cev dimenzije notranji premer 1/2(12.8mm) cole, zunanji 11/16 (17.6mm).
Zdej najmanj kar lahko nabavim je 15m in edin problem tle je cena, ki znese 36k+DDV (zaenkrat, probavam najdit še kako bolj ugodno varianto, sam kej dost ceneje ne bo, ker je pač taka cena tud v tujini), to pride 2880SIT/m, kar je mal preveč da bi kr sam uzel, 12k za 4m pa dam.

Zdej rabimo zainteresirance, ki bi bli tok nori, he he, moremo raztalat pa še 8m.

pa prosim ne mi zdej 15 replayev na to, da ka si ja nor, pa ne moreš dat 3k/m za cev ipd.

Moonman ::

Ne morem si pomagati. :D
2880SIT/m8-O

Imaš kakno sliko, review cevi, ...?


zbogi ::

pa ti kot veteran bi pa mogel poznat te cevi, to je isto skor kot da ljubitel avtov ne bi slišal za Ferrari

drgač maš tukaj kratek opis in slikco

Moonman ::

Nah, do sedaj sem na navadnih PVC ceveh. Imam doma cel kolut. cca. 15m

"Tygon® Ultra-Soft Tubing stays flexible at temperatures as low as -100°F (-73°C )"
That's good!>:D

Grem malo preračunam koliko bi rabil, pa če bo šprovček dovolil.:8)


MEDENA ::

TI MORAŠ met rame plačat še MOONMAN kake cevi nekaj !!!! >:D

Moonman ::

Kake rame:P

TEDY: Zate imam že dovolj $$$ v predalu.:)


zbogi ::

sej jst sem tud trenutno na PVC 13/19 in so zelo solidne, sam na živce mi gre go mi spanajo bloke in so sploh full trde, pa še ne tesnijo glih najboljš, zdej ko sem zategnil objemke ze, sam mi ni najbolj ql
te tygonke so itak najbolj carske, mam doma en kolut, sam so tanjše, mislim da so 8/11 pa mi ni čist ql
te cevi so 10x bolj vzrdžljive in pač kupiš to enkrat v lifu in je to to.

Dejancek ::

Uf mene pa zanima kje EddY nabavlja tiste PVC cevi, katere so brez katerih koli oznak na ceveh in da so res lepe brez napisov prozorne ?

Kar sem gledal u merkurju je, ampak so tisti napisi gor nametani in to mi teži , v Bauhausu pa kurc nimajo pa nič ...

Any idea ?

Eddy ::

Pr mojih PVC ceveh piše nekej malega pa se komaj vidi, dobim jih pa pri franu.
www.ekwaterblocks.com

zbogi ::

pa nek se vidi i nek se zna

Dejancek ::

Sam cena je 2 much, pa brez zamere :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PVC cevi - kje dobiti

Oddelek: Loža
134268 (3665) BigWhale
»

Nakup vodnega hlajenja. Pomoč... (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
674477 (3822) Vuli
»

Katere cevi

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61157 (1051) burkiburke
»

možnost da spušča vodno

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
451966 (1259) cajac
»

Katere cevi priporočate

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
293100 (2577) burkiburke

Več podobnih tem