» »

Service Pack 2

Service Pack 2

Antares22 ::

Kakšne izkušnje imate z SP2 ? Eni pravijo da lahko ful pokvari sistem ?? Kaj je pametno da ga namestim zdaj ko imam skoraj cel disk zaseden ???
Everything he touches turns to gold....

Vikking ::

Najbolje da takoj po inštalaciji XP-jev namestiš SP2.

Myth ::

In koliko je to? Ker SP 2 tudi nekaj zahteva.
Moje izkušnje z njim - > izbolšal je moj sistem (hitrost bootanja, nalaganja nekaj stvari, varnost in zaščito).
Objektivno povedano in to si zapomni preden ti drugi "pametujejo": sprobaj!!
Ker ima vsak svoje izkušnje in redkokdo ima tak sistem kot ti.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

harvey ::

Mr|ce, a mu ne bi povedal, da ne bi sprobaval in se čudil, potem, da če imaš:

1. proklik nlb čitalec kartic na COM portu, da po namestitvi SP2 zadeva ne deluje več. Rešitve ŠE ni.

2. da če imaš kak USB BlueTooth dongle kakega bolj neznanega proizvajalca (Belkin, Planet, etc), je ZELO velika verjetnost, da bo popolna funkcionalnost BT povezave okrnjena-ne bo delovalo. Predvsem problem bo povezava GSM>PC. Da se v nekaterih primerih zaobiti to težavo, a marskidkaj najenostavnejša odstranitev SP2.

V vseh ostalih kombinacijah pa po mojem, kolikor sem zasledil, ni bilo nekih nepremostljivih težav.

gfighter ::

Rešitev za Proklik za ActivCard COM čitalce že obstaja, prav tako obstaja tudi workaround oz. driverji za druge čitalce, pri workaroundu se gre pa za to, da vklopiš neki gonilnik (ne spomnim se več dobro), ki je v SP2 izključen. Vsekakor stvar zdaj dela, ampak ob izzidu so pa res bili problemi.

Myth ::

k4harvey, se opravičujem. Ampak jaz nisem šel v potankosti kaj točno ne dela. Sem pa tudi napisal, da brez tega da ne sproba, ne bo vedel če je vredu ali ne.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

harvey ::

gfighter hvala za namig, sem pred časom vprašal referenta v nlb kakšno je stanje glede tega in sem dobil odgovor, da zadeva še ni funkcionalna in da še iščejo rešitev s proizvajalcem čitalnikov.

Mr|ce saj to niso neke hude podrobnosti. Ve se, da je s temi zadeva bilo precej težav in če imaš kaj od tega je bolje: ne diraj lava, dok spava....

gfighter ::

Vem, sem tudi sam imel že kar dosti problemov s čitalci, ampak do sedaj mi je še vedno uspelo vse rešiti. Sicer pa, tu imaš nekaj linkov za pomoč:
Link 1
Link 2
Link 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navodila za Proklik preko ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
163224 (2339) Duhec
»

Proklik???

Oddelek: Pomoč in nasveti
82197 (2001) Klemenn
»

Zakaj uporaba Microsoftovih rešitev NI zavarovana

Oddelek: Loža
292355 (1753) BigWhale
»

A se splača dat SP2

Oddelek: Operacijski sistemi
211577 (1025) Jochaan
»

XP SP2 in PROKLIK

Oddelek: Pomoč in nasveti
101796 (1578) Robert

Več podobnih tem