» »

Proklik???

Proklik???

tinko1a ::

Zivjo!!!

Zadeva je seldeca.

Na novo instalirani WIN XP ... gor dan SP1.... prikljucim citalnik itd... za proklik... instaliram vse kar je pac na cdju od proklika... zadeva ne deluje... tist ID2 ne prebere informacij s kartice... iz taga sledi da ne morem uporabljat proklika... mislim da citalnik sploh ne dela.. stavr ne deluje z nobenim od treh razlicnih citalnikov ki jih ima kolega doma.... no potlej jst taga nisem mogel ustimat mu.. nese on na srervis.. mu zrihtajo stvar deluje .... no poklice spet mene.. da naj mu namestim se ostale programe gor.. ker je pac imel samo gole winse.. zaradi vecje zascite in napak v winsih sem mu namestil SP2 ... in stvar je prenehala delovat... ima kdo kaksno dobro idejo kaj narest... da bo stvar delovala????? tiste fore.. ko moras spremenit v Administrativ tools da se smart card reader zaganja avtomatsko ob zagonu... pa je vklopljena... in kako deluje.. ampak kartice ne prbere.. un na servisu pa noce povedat kaj je naredu... ga sicer cisto razumem.. 5k pokasira pa najbrz da se 10 min ukvarja....

lepo prosim za kako idejo....


HVALA!!

LP
Tinko

DMX ::

Zdravo

Problem je sledeč.....če imaš čitalec na COM portu od proizvajalca Oberthur ti zadeva na Win XP SP2 ne bo delovala.....na SP1 pa kot praviš normalno ----- problem je SP2


Lp

tinko1a ::

ma stvar ne deluje niti na oberthur niti na activ.. pa se zdej ma nekega novega... pa spet ne deluje... sm pa SP2 dal dol.. pa vseeno noce delat....

tak da rabim se kako idejo....

LP
Tinko

Malner ::

Pejd na Poslovni SKB net , kjer bos dobu popravk za SP2 za citalce na COM portu. Kjer sm ga jest uporabu je delu.

tinko1a ::

hm... ka je mozno da je se kak problem v plati.. ker z istim citalcem.. z istimi instaliranimi winsi... z istega cdja... recimo na mojem racunalniku dela stvar popolnoma normalno..... brez vsakega problema... je mogoce kak problem v plati... v biosu??? treba mogoce kaj za plato dodatno nalozit??? sicer ne vem katera plata je ... ampak.. a je mogoce to kaka moznost????


LP
Tinko

Malner ::

Katero plato ma tvoj frend?

SasoS ::

Namesto da daš 5K serviserju daj 6K za USB čitalec. Sem ravno zadnjič inštaliral proklik pa dal nov čitalec in je delalo bp.

MadMicka ::

Sporočilo NLB:

"Opozorilo ob namestitvi Service Pack 2 na WIN XP

Kot smo vas že obvestili, je podjetje Microsoft objavilo možnost nadgradnje operacijskega sistema Windows XP s Service Pack 2, ki onemogoči delovanje Proklika NLB, če imate bralnik pametne kartice nameščen na serijskih vratih (COM portu) računalnika. Od podjetja Microsoft in dobaviteljev programske in strojne opreme še vedno nismo prejeli ustrezne rešitve problema. Začasne rešitve objavljamo na spletnem naslovu: http://www.nlb.si/proklik v rubriki Pogosta vprašanja in odgovori.
NLB d.d."

Klemenn ::

A ve kdo zakaj mi napiše pri updejtanju programa :

Neuspešen prenos : maxversion.txt

pa nič neče pol updejtat?!?

:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Service Pack 2

Oddelek: Programska oprema
7949 (845) gfighter
»

Zakaj uporaba Microsoftovih rešitev NI zavarovana

Oddelek: Loža
292368 (1766) BigWhale
»

A se splača dat SP2

Oddelek: Operacijski sistemi
211583 (1031) Jochaan
»

NLB ProKlik in ServicePack2?

Oddelek: Programska oprema
61509 (1409) McHusch
»

XP SP2 in PROKLIK

Oddelek: Pomoč in nasveti
101798 (1580) Robert

Več podobnih tem